У цьому розділі каталогу новобудов ЛУН.ua представлені всі новобудови Києва, акції, знижки, розстрочка, кредит та інші вигідні пропозиції з продажу квартир в яких діють у даний час. Просто виберіть житловий комплекс, котрий вам сподобався, і дізнайтеся, як купити в ньому нові квартири максимально дешево.

Усі акції на квартири в Києві в одному місці

Ми підготували найповніший перелік первинної нерухомості столиці, продаж якої пропонується зараз на максимально привабливих умовах. У нас можна знайти:

  • новобудови на початковому етапі будівництва і старті продажів, коли вартість квадратного метра житла є мінімальною;
  • житло, що будується, і готові квартири в розстрочку від забудовника, в тому числі без першого внеску і без відсотків;
  • новобудови, в яких діють знижки на квартири і можна купити недороге житло;
  • квартири в кредит від забудовників на 5 і навіть 10 років, а також вигідні умови надання іпотеки від банків.

Представлена в цьому розділі інформація регулярно оновлюється, пропонуючи своїм відвідувачам завжди актуальні відомості про акції від забудовників, які допоможуть купити квартиру в новобудові на найпривабливіших умовах.

Що являють собою акції від забудовників Києва?

Акції – це не тільки знижки, коли купити квартиру можна за мінімальною ціною, а й інші вигідні умови продажу житла. Наприклад, в період проведення акцій забудовники можуть робити покупцям квартир у новобудовах різні подарунки, пропонувати безкоштовні квадратні метри, ремонті роботи за нижчою ціною, установку додаткового обладнання. Знижки від забудовників на нові квартири можуть носити також сезонний характер, бути приуроченим до якихось подій, наприклад, серед забудовників дуже популярні новорічні знижки на житло, але нерідко більшість акцій є просто рекламним ходом, основна мета якого полягає в залученні більшої кількості покупців.

Також у період акції можуть діяти пільгові умови надання розстрочки або відмінні від стандартних вимоги для отримання іпотечного кредиту на покупку житла.

Більше Менше