Дуплекси Київської області — 12

Пропозицій купити дуплекс під Києвом на ринку первинної нерухомості не надто багато, хоча з кожним роком їх кількість зростає. Вважається, що дуплекси, тобто будинки, розраховані на дві сім'ї, у кожної з яких є окремий вхід і своя невелика ділянка землі, з'явилися в Англії. Якщо добре подумати, то можна згадати, що щось подібне раніше також існувало у нас, хоча й не відрізнялося пропонованим зараз комфортом.

Багато хто помилково плутає дуплекси і таунхауси, вважаючи їх ідентичними. Але, якщо подивитися на оголошення, в яких пропонується продаж таунхаусів у Київській області, то можна побачити, що вони будуються комплексами, які складаються з безлічі секцій, кожна з яких призначається окремій сім'ї, в той час як дуплекс завжди розрахований лише на 2 квартири.

Продаж дуплексів у Київській області

Якщо подивитися на карту Київської області, то можна побачити, що багато пропозицій купити дуплекс від забудовника зосереджено відносно недалеко від Києва, а саме в Ірпені, Бучі, Северинівці, Озерах. Для будівництва подібних об'єктів забудовники намагаються вибирати ділянки, розташовані в екологічно сприятливих місцях, далеко від галасливих трас і міської метушні, в районах, де є необхідна інфраструктура або існує можливість швидко до неї дістатися. Нерідко купити будинок-дуплекс під Києвом можна і там, де нові інфраструктурні об'єкти будуються забудовниками спеціально для цього проекту, що дуже зручно.

Хоча дуплекси є досить комфортною та престижною нерухомістю, що має досить високу вартість, вони найчастіше позиціонуються як житло економ або комфорт-класу. Можна знайти на ринку й продаж дуплексів класу бізнес, а ось до категорії елітного житла відносяться тільки котеджі, що стоять окремо.

Дійсно недорого купити дуплекс у Київській області навряд чи вийде, особливо в радіусі 20 км від Києва, хоча б тому, що мінімальний розмір подібного житла становить не менше 100 кв.м., а площа ділянки землі поруч - від 5 соток. Але зробити покупку такої нерухомості більш доступною дозволяє можливість її придбання в розстрочку від забудовника, яка, якщо вірити відгукам, є зручним фінансовим інструментом для покупців житла.

Часто забудовники, які спеціалізуються на заміській нерухомості, займаються не тільки реалізацією дуплексів. Пропонується ними і продаж будинків у котеджних містечках Київської області. Нерідко в рамках забудови якоїсь території на ній з'являються і котеджі, і таунхауси, і дуплекси, що дозволяє кожному потенційному покупцеві вибрати кращий варіант у вподобаному місці.

Всі дуплекси під Києвом від забудовників в каталозі новобудов ЛУН.ua

Щоб кожен, кого цікавить продаж дуплексів від забудовника, міг швидко і в одному місці знайти всі відомості про реалізацію такої нерухомості, ми створили каталог ЛУН.ua, на сторінках якого за допомогою зручного фільтра пошуку можна знайти необхідну інформацію.

Крім дуплексів, у нас представлений продаж котеджів у передмісті Києва, є пропозиції готових і споруджуваних таунхаусів, будинків різної площі.

Більше Менше