ЖК BelleVille
будівництво заморожене
ЖК BelleVille, Воля-Бартатівська
Клас комфорт
Будинків 14
Поверховість 3-5
Технологія будівництва монолітно-каркасна
Опалення індивідуальне
Кількість квартир 964
Паркінг наземний
Стан квартири з ремонтом

ЖК BelleVille на карті

ЖК BelleVille на карті

Про житловий комплекс

Про житловий комплекс

Житловий комплекс «BelleVille» у Волі-Бартатівській розташований у Львівській області, в десяти з половиною кілометрах по трасі М-11 від Кільцевої дороги. Новобудова знаходиться в екологічно чистій місцевості в новому районі, що активно розвивається.

У плані забудови комплексу передбачається створення власної інфраструктури і необхідних служб сервісу, таких як послуги садівника, прибирання, доставка їжі та продуктів харчування на замовлення, технічна підтримка, пральня та оренда велосипедів. На території комплексу споруджуються дитячі ігрові майданчики, зони відпочинку, паркова зона, спортивні майданчики і наземні автомобільні парковки.

«БельВілле» – житловий комплекс комфорт-классу, який споруджується за монолітно-каркасною технологією. Він являє собою чотирнадцять будинків висотою від трьох до п'яти поверхів, які розділені на блоки по містах Бельгії: Брюгге, Антверпен, Брюссель, Гент, Кнок і Остенде.

Енергозберігаючі технології, які застосовуються в ході будівництва, забезпечують високий клас енергоефективності, гарантують мінімальну вартість комунальних послуг. Сучасні матеріали, що відповідають світовим стандартам, дозволяють звести міцні будівлі і надають їм привабливого зовнішнього вигляду. Скління вікон виконується двокамерними енергозберігаючими склопакетами. Відгуки на тематичних форумах підтверджують відмінну якість будівництва.

Купити квартиру в ЖК «БельВілле» в с. Воля-Бартатівська від забудовника можна в офісі компанії, адресу якого опубліковано на сторінці контактів офіційного сайту проекту.

Житло обладнується індивідуальними газовими двоконтурними котлами, що забезпечують роботу системи опалення та нагрів води. Усі інші інженерні комунікації підключаються до центральних мереж. У комплексі запроектовані 1-2-3-кімнатні квартири, а також комфортабельне житло в дворівневому плануванні.

Уточнити умови, на яких здійснюється продаж квартир в ЖК «BelleVille», ціни і характеристики житла можна, якщо зателефонувати по телефону для консультацій. Фото комплексу та генеральний план також опубліковані на сторінках сайту.

ЖК BelleVille ще шукають як ЖК БельВілле