вул. Галицька
Повідомити про неточність
Івано-Франківська ратуша
10 хв
Повідомити про неточність
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Клас економ
Будинків 1
Поверховість 10
Технологія будівництва монолітно-каркасна
Стіни цегла
Утеплення пінополістирол
Опалення індивідуальне (в квартирі)
Висота стелі невідомо
Кількість квартир невідомо
Паркінг стоянка
Стан квартири невідомо
Закрита територія невідомо
Дивитись все
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Повідомити про неточність
1 будинок — збудований
введено в експлуатацію в 4 кв. 2017
підтверджено документами
Інформація надана відділом продажу 06.09.2019
Повідомити про неточність
Про житловий комплекс
Повідомити про неточність

Купити квартиру в ЖК «Рівер парк» у м. Івано-Франківськ від забудовника БК «M Group Development» – означає, оселитися в одному з двох будинків економ-класу з продуманою прибудинковою територією. Плюс від забудовника – розташування новобудов в екологічній зоні міста, біля річки Бистриця Солотвинська й зелених насаджень.

Особливості району та ЖК
Будинки знаходяться на вулиці Галицька найбільшого мікрорайону міста під назвою Пасічна. Це західна частина Івано-Франківська на лівому березі річки. Від новобудов до центру міста – 4 хв. на машині.

Територія забезпечена необхідними закладами первинного рівня обслуговування: дитсадком, школами, лікарнями, відділеннями зв’язку, магазинами, торгівельними центрами. «Рівер парк» – житловий комплекс, в якому передбачена і внутрішня інфраструктура. Для зручності інвесторів новобудови будуть вводити в експлуатацію разом:

  • зі спортивним майданчиком;
  • з територією для відпочинку дітей;
  • з фітнес-клубом;
  • з торгівельним центром;
  • з парковою зоною.

Пропозиції від забудовника
Фото будинків можна переглянути на офіційному сайті БК «M Group Development», тут же є інформація стосовно етапів зведення новобудов. Якщо цікавить продаж квартир у ЖК «Рівер парк», ціни можна дізнатися у менеджерів компанії забудовника. Придбати тут пропонують 1-2-3-кімнатні помешкання зі зручними й сучасними плануваннями на одному з 8-10 поверхів будинків. Найменше житло площею 41 м2. Ціни на квартири будь-якого розміру не є надто високими й відповідають класу житла «економ».

Житловий комплекс «Рівер парк» в Івано-Франківську на вул. Галицькій уособлює зручну транспортну доступність, розвинену інфраструктуру та привабливе з екологічної точки зору розташування. Відгуки про забудовника та його ЖК можна знайти на тематичних форумах міста.

Дивитись все
ЖК River Park ще шукають як ЖК Рівер Парк
Повідомити про неточність
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Рівер Парк
вгору