Avalon Inc.

Заснована у 2014 році

1 готовий будинок з 2014 року

1 будинок будують

Техсервіс

0 готових будинків з 2010 року

2 будинків будують

Градострой

0 готових будинків з 2010 року

1 будинок будують

Концерн Поділля

Заснована у 2003 році

17 готових будинків з 2010 року

3 будинків будують

АВМ Девелопмент

Заснована у 2005 році

0 готових будинків з 2010 року

0 будинків будують

Династія

1 готовий будинок з 2010 року

1 будинок будують

Вінницябуд

Заснована у 1965 році

5 готових будинків з 2010 року

2 будинків будують

Особняк Центр

Заснована у 2006 році

1 готовий будинок з 2010 року

2 будинків будують

Поділлябудінвест

2 готові будинки з 2010 року

0 будинків будують

Особняк-К

Заснована у 2010 році

1 готовий будинок з 2010 року

0 будинків будують

Барський

1 готовий будинок з 2010 року

2 будинків будують

Правильний вибір

Заснована у 2015 році

0 готових будинків з 2015 року

1 будинок будують

Каскад-Будінвест

0 готових будинків з 2010 року

1 будинок будують

Моноліт Груп

0 готових будинків з 2010 року

2 будинків будують

Придбання житла - відповідальний і важливий крок для будь-якої людини. Забудовники Вінниці дають можливість купувати квартири ще на етапі будівництва. Тому перед потенційними покупцями нерухомості стає вибір: вибрати новобуд або житло на вторинному ринку? Більшість все ж схиляється до першого варіанту, оскільки ціна на стадії будівництва нижча, якість житла вища і при цьому всі комунікації нові. Крім цього, будь-яка будівельна компанія Вінниці дозволяє мешканцям зробити ремонт і планування в своїй квартирі за особистими вподобаннями і смаками. Але при всіх плюсах покупка житла на етапі будівництва пов'язана з певними ризиками. Як знайти дійсно перевірені компанії? Адже навколо так багато недобросовісних фірм.

Відгуки про забудовників Вінниці

Почитати про будівельні компанії можна на спеціалізованих ресурсах або задати свої питання на форумах міста. «Навіщо?» - запитаєте ви. Адже у кожного забудовника, особливо якщо це великі, провідні фірми, є офіційний сайт - звичайно, почерпнути важливу інформацію можна і там. Але клієнти компаній на власному досвіді знають, які найнадійніші забудовники Вінниці – рейтинг, складений користувачами таких форумів найбільш правдивий.

Наш ТОП будівельних компаній складений за кількістю актуальних об'єктів з ще не проданими квартирами.

Новобудова

Вивчіть сам об'єкт будівництва. Для цього не тільки скористайтеся всією наданої компанією інформацією, але і не полінуйтеся кілька разів з'їздити на будівництво, щоб оцінити темпи роботи і чи відповідає заявлена ​​картинка реальності.

Ціна також скаже багато про що. Кращі будівельні фірми Вінниці не будуть продавати своє житло за безцінь. Тому вартість квартири не повинна бути невиправдано занижена.

Документація

Більш-менш визначившись із забудовником і зібравши про нього первинну інформацію, попросіть у відділі продажів установчі документи: свідоцтво про внесення до Держреєстру юросіб і присвоєння ІПН, статут. Також всі будівельні компанії Вінниці повинні мати ліцензію, яка дає право на будівництво.

Не менш важлива наявність документації, яка підтвердить право забудовника на ділянку землі. Компанія повинна мати висновок держекспертизи проектної документації.

Аналізуючи список забудовників Вінниці, також перевірте, хто фінансує будівництво об'єктів, які вам сподобалися. Великий банк дорожить своєю репутацією, має хороших юристів, службу безпеки і не погодиться на сумнівну угоду. Так що чим надійніша фінустанова, тим вища ймовірність, що покупка буде вдалою.

Крім того, переконайтеся, що проект новобудови відповідає містобудівним умовам і обмеженням забудови виділеної земельної ділянки.

Наш каталог будівельних компаній Вінниці суттєво полегшить вам пошук і вибір компанії для покупки майбутньої квартири. Так що, відвідавши наш сайт, ви вже наполовину наблизилися до реалізації мрії про власне житло.

Більше Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране
Інше
Акції Вхід