Забудовники Сум та області

CBS

немає зданих будинків

1 будинок в процесі у 1 ЖК

Федорченко

Заснована у 1990 році

13 будинків здано у 7 ЖК з 2010 року

9 будинків в процесі у 3 ЖК

Нотехс

Заснована у 2000 році

6 будинків здано у 4 ЖК з 2010 року

3 будинки в процесі у 3 ЖК

Topaz

Заснована у 1995 році

3 будинки здано у 2 ЖК з 2010 року

3 будинки в процесі у 2 ЖК

Сумбуд

14 будинків здано у 3 ЖК з 2010 року

4 будинки в процесі у 1 ЖК

Сумчани СД

Заснована у 2018 році

немає зданих будинків

4 будинки в процесі у 2 ЖК

Чернігівський ДМК

Заснована у 2016 році

немає зданих будинків

1 будинок в процесі у 1 ЖК

МД-Буд

Заснована у 2016 році

1 будинок здано у 1 ЖК з 2016 року

немає будинків в процесі

Сумська Девелоперська Компанія

немає зданих будинків

1 будинок в процесі у 1 ЖК

Кожна будівельна компанія, Суми що вибрала для зведення нових будинків, індивідуальна. Хоча забудовників у місті не надто багато, визначити серед них найкращих і перевірених може бути непросто. Однак якщо знати, на які особливості звернути увагу, зробити вибір можна досить швидко.

Найнадійніші забудовники Сум: за якими критеріями їх визначають

Усі будівельні компанії, великі й не дуже, що працюють на території міста, можуть заслуговувати довіри. Однак вибрати найнадійнішу серед них усе ж варто, щоб бути на 100% упевненим у безпеці й відсутності ризиків при укладанні угоди.  

При пошуку провідного забудовника, співпраця з яким виявиться продуктивною, варто звертати увагу на ті будівельні фірми Сум, які давно присутні на ринку, якісно та своєчасно побудували в місті вже кілька житлових комплексів, не причетні до скандалів і судових позовів. Таким компаніям нічого приховувати від покупців, тому на офіційному сайті в них представлена вся необхідна інформація про будівництво, засновників, особливості роботи й укладання угод.

Часто, вибираючи будівельні компанії Сум, люди читають відгуки про них і вивчають різноманітні рейтинги й ТОПи. Робити це потрібно, але не забуваючи, що інформація може виявитися необ’єктивною. Відгуки про забудовників Сум можуть бути замовленими, тобто рекламними. І це стосується і позитивних, і негативних оцінок. Навіть відгуки, написані реальними покупцями житла, відображають думку лише однієї людини, яку не варто сприймати за істину.

Ті забудовники Сум, рейтинг яких складають ЗМІ, часто проходять аналіз лише за якимсь певним переліком критеріїв, наприклад, за кількістю побудованого житла. Це не завжди дає реальну картину й може привести до невірного вибору.

Каталог будівельних компаній Сум на ЛУН.ua

Побачити повний список забудовників Сум можна в спеціальному розділі каталогу ЛУН.ua. Тут представлені відомості про кожну компанію, що працює в місті, про кількість зданих будинків і актуальних об’єктів, у яких продають квартири від забудовника.

У каталозі розміщені всі забудовники, Суми для яких стали пріоритетним містом для зведення житлової нерухомості. Представлена тут база будівельних компаній регулярно оновлюється, доповнюючись новими відомостями й корисною для відвідувачів інформацією.

Більше
Менше