Забудовники Чернівців та області

Місто Мрій

Заснована у 2015 році

2 будинки здано у 2 ЖК з 2015 року

5 будинків в процесі у 5 ЖК

Інтергал-Буд

Заснована у 2003 році

4 будинки здано у 1 ЖК з 2010 року

1 будинок в процесі у 1 ЖК

MS Імперіал

1 будинок здано у 1 ЖК з 2010 року

3 будинки в процесі у 1 ЖК

ЧернівціБудІнвест

5 будинків здано у 1 ЖК з 2010 року

3 будинки в процесі у 3 ЖК

Сузір'я

3 будинки здано у 3 ЖК з 2010 року

2 будинки в процесі у 1 ЖК

ЧДБК

Заснована у 1983 році

2 будинки здано у 2 ЖК з 2010 року

1 будинок в процесі у 1 ЖК

Родоліт

Заснована у 2003 році

5 будинків здано у 1 ЖК з 2010 року

4 будинки в процесі у 2 ЖК

Чернівці Моноліт

немає зданих будинків

3 будинки в процесі у 2 ЖК

UBC

Заснована у 2004 році

1 будинок здано у 1 ЖК з 2010 року

немає будинків в процесі

Max Art DG

немає зданих будинків

немає будинків в процесі

EuroCity Development

немає зданих будинків

1 будинок в процесі у 1 ЖК

Забудовники в Чернівцях здебільшого – це компанії з гарною репутацією, які мають певний авторитет на ринку нерухомості. Але покупцям, які планують придбати квартиру в новобудові, завжди потрібно бути уважними при виборі конкретного будинку чи житлового комплексу і організації, що його будує, адже вкладати свої заощадження варто тільки в проекти дійсно перевіреного забудовника.

Як вибрати найнадійнішого забудовника

Укладенню договору купівлі квартири в споруджуваному будинку повинен передувати ретельний аналіз організації, що реалізує проект. Для отримання перших висновків підійде вся інформація, яку вдасться знайти. Це можуть бути замітки з газет та інтернет-видань, відгуки про забудовників Чернівців, розміщені на форумах і в соціальних мережах, а також різні незалежні огляди в блогах. Ще може стати в нагоді аналітична інформація, де представлені всі найнадійніші забудовники Чернівців, рейтинг яких складають по всіх можливих критеріям.

Наступною особливістю вибору, якою зможе похвалитися практично кожна будівельна компанія Чернівців – це наявність раніше реалізованих за всіма правилами проектів, зданих в покладений термін і без виявлених порушень. Але це зовсім не означає, що якщо компанія будує свій перший будинок, то вона є не надійною. Просто не зайвим буде постаратися простежити за тим, наскільки своєчасно будується потрібна новобудова і чи виконується на ній повний обсяг запланованих робіт, перевірити всю потрібну документацію та дозволи на будівництво. Якщо все в порядку, то можна сміливо покладатися на даного забудовника.

Майже всі будівельні компанії Чернівців зводять свої об'єкти із залученням кредитних коштів. Це не погано, але тільки в тому випадку, якщо забудовник співпрацює з серйозним і великим банком, а краще навіть кількома. А ось якщо договірні відносини у забудовника є тільки з одним маловідомим банком, це вже може обернутися ризиками, адже такі будівельні фірми Чернівців в якийсь момент можуть опинитися без фінансування, що може привести до неможливості завершення розпочатих проектів.

Де знайти повний список забудовників Чернівців

Для всіх, кого цікавлять будівельні компанії Чернівців та контакти кожної з працюючих на ринку нерухомості міста організацій, може виявитися корисною інформація, розміщена на сторінках нашого сайту. На ЛУН.ua представлений повний каталог будівельних компаній Чернівців із зазначенням адреси офіційного сайту кожної з них. Перейшовши по запропонованих посиланнях можна отримати максимальний обсяг інформації, що цікавить про забудовника і краще пізнати свого потенційного ділового партнера.

Більше
Менше