КМ Альпійський Хуторок
Євродім
ще немає готових будинків
0 будинків будують
всі будинки продані
КМ Альпійський Хуторок, Білогородка
Будівельна адреса
вул. Кринична
Девелопер
Тип котедж

КМ Альпійський Хуторок на карті

КМ Альпійський Хуторок на карті

Про котеджне містечко

Про котеджне містечко

Якщо ви шукаєте комфортний котедж за доступною ціною поблизу столиці, ідея купити будинок в КМ Альпійський Хуторок в с. Білогородка від забудовника Євродім може стати найоптимальнішим варіантом. Село знаходиться в 7 км від Києва, розташоване нове КМ на вул. Колодязьна. Забудовник давно відомий на ринку нерухомості надійністю і високою якістю житла.

На території котеджного містечка зведено 61 сучасний котедж площею від 91 до 215 кв. метрів. Для будівництва використовується канадська технологія або газобетон. Всі котеджі зведено в єдиному альпійському стилі, тому навіть на фото котеджне містечко Альпійський Хуторок в Білогородці виглядає цілісно та стильно. У кожному будинку передбачено встановлення металопластикових вікон, вхідних дверей, повністю завершено зовнішні роботи, підведені необхідні комунікації. По внутрішнім роботам у потенційних покупців є вибір – проводити ремонт самостійно або обрати котедж з ремонтом під ключ.

Альпійський Хуторок – котеджне містечко закритого типу, кожний будинок тут має свою земельну ділянку площею від 2,7 до 7 соток. Для зручності мешканців містечко має зручний асфальтований під’їзд, проведено комплексне озеленення, для дітей обладнано сучасний майданчик. В безпосередній близькості до комплексу є ліс, місцевість вражає своєю мальовничістю. Серед переваг котеджного містечка варто також зазначити розвинену інфраструктуру – поряд працюють дитячий садок і школа, є поліклініка та лікарня. Відстань до найближчого гіпермаркету становить 7 км.

Серед причин, з яких великим попитом користується продаж будинків в КМ Альпійський Хуторок, ціни є чи не найважливішим аргументом. Комплекс належить до класу економ, тому потенційним покупцям пропонується доступна вартість будинків. Дізнатись більше про вільні котеджі можна на офіційному сайті забудовника. Тематичні форуми міста допоможуть знайти реальні відгуки людей, які вже придбали будинок в КМ Альпійський Хуторок, і остаточно визначитись з вибором.

КМ Альпійський Хуторок ще шукають як Альпійське хуторок, Альпійський хутір