Ціна (грн)

Котеджі Київської області

КМ Вітаград
Ходосівка
КМ Вітаград
Іподром
15 хв
від 5.21 млн грн — 150 м²
котедж
КМ Villaggo
Білогородка
КМ Villaggo
Житомирська
15 хв
від 2.06 млн грн — 83 м²
котедж
КМ LakeWood
новий проект
Круглик
КМ LakeWood
Теремки
15 хв
від 2.59 млн грн — 226 м²
котедж
КМ Рославичі
Рославичі
КМ Рославичі
Теремки
25 хв
від 2.5 млн грн — 119 м²
котедж
КМ Green Town
Крушинка
КМ Green Town
Теремки
20 хв
від 3.66 млн грн — 246 м²
котедж
КМ На Щасливій
Крушинка
КМ На Щасливій
Теремки
20 хв
від 2.03 млн грн — 155 м²
котедж
КМ Хвойний квартал
Козин
КМ Хвойний квартал
Славутич
20 хв
від 12.28 млн грн — 238 м²
котедж
КМ Mulberry Homes
Красилівка
КМ Mulberry Homes
Чернігівська
35 хв
від 2.55 млн грн — 125 м²
котедж
КГ Lugovoy
Ходосівка
КГ Lugovoy
Видубичі
15 хв
·
40 хв
від 4.6 млн грн — 160 м²
котедж
КМ Парк хаус
Гора
КМ Парк хаус
Бориспільська
15 хв
·
50 хв
від 7.84 млн грн — 230 м²
котедж
КМ Гудлайф Парк
Вишгород
КМ Гудлайф Парк
Героїв Дніпра
25 хв
від 16.81 млн грн — 220 м²
котедж
КМ Лісове озеро
Лишня
КМ Лісове озеро
Житомирська
35 хв
від 977 тис. грн — 63 м²
котедж
КМ Сім Озер
Крушинка
КМ Сім Озер
Теремки
20 хв
від 1.08 млн грн — 63 м²
котедж
КМ Сонячна долина
Романків
КМ Сонячна долина
Видубичі
25 хв
від 10.92 млн грн — 220 м²
котедж

Купити котедж під Києвом недорого хотів би кожен, хто прийняв остаточне рішення про необхідність переселення за місто. Зробити це цілком реально, адже зараз в радіусі 20 км від Києва можна знайти чимало різноманітних пропозицій первинної нерухомості, представленої як будинками з готовим ремонтом під ключ, так і тими, що ще будуються. Крім можливості купити будинок в котеджному містечку Київської області, завжди можна придбати просто земельну ділянку і, вибравши індивідуальний або готовий проект, збудувати на ній будинок на свій смак.

Чому варто купити котедж у передмісті Києва

Заміські котеджі від забудовника на території передмістя можна назвати далеко не найбільш доступною за ціною нерухомістю. Але це і зрозуміло, адже таке житло не тільки є досить престижним, а й може запропонувати своєму господареві справжній комфорт. Придбати новий будинок або купити дуплекс у Київській області завжди коштує дешевше, тому багато хто з міркувань більш привабливої вартості вибирають саме такі варіанти.

Ті, хто фінансово забезпечений, прагнуть краще купити котедж під Києвом, отримавши при цьому в своє розпорядження повноцінну ділянку землі і сусідів, які будуть жити не за суміжною стіною, а за парканом. Також до переваг котеджів перед іншою приватною заміською нерухомістю, судячи з відгуків власників такого житла, можна віднести особливе відчуття того, що ти є справжнім господарем свого будинку, який повинен бути у кожної успішної людини.

Для такої нерухомості, як котеджі, Київська область є найбільш оптимальним місцем. Звичайно, є подібні пропозиції і на території столиці, але в передмісті таке житло завжди виглядає більш органічно і природно, та й продається недорого.

Де краще купити котедж у Київській області від забудовника

Нові котеджі Київська область і працюючі в цьому регіоні будівельні компанії готові пропонувати в різних місцях, як зовсім недалеко від кордонів міста, так і на значній відстані від столиці. На карті регіону видно, що подібне житло можна придбати не тільки на території міст, наприклад, в Бучі, Вишгороді, Боярці, але й в численних селах - Крюковщині, Вишеньках, Гатному і багатьох інших населених пунктах.

Оскільки продаж котеджів у Київській області представлено практично повсюдно, при виборі кращого місця для покупки варто орієнтуватися на потрібні вам переваги, наприклад, вибирати правий або лівий берег, виходячи з міркування зручності того, як у подальшому добиратися до роботи.

Ціни на котеджі за містом дуже відрізняються і залежать не тільки від розташування, а й від індивідуальних характеристик кожного конкретного об'єкта, а саме класу нерухомості – економ, комфорт, бізнес або еліт, розміру будинку, наявності на території комплексу інфраструктури і багато чого іншого.

Всі котеджі під Києвом від забудовника в каталозі новобудов ЛУН.ua

Хочете вигідно придбати нерухомість в передмісті безпосередньо від забудовника і без посередників? Тоді каталог новобудов ЛУН.ua – це саме те місце, де вам зручніше за все буде шукати кращі пропозиції купити таунхаус в Київській області, придбати котедж або дуплекс.

У нас зібрана вся актуальна інформація про заміську нерухомость, представлені фото та описи об'єктів, є координати всіх продавців і можливість швидко перейти на їх офіційні сайти для отримання відомостей про умови продажів і надання розстрочки, свіжих акції та новини.

Оскільки будівництво та продаж котеджів під Києвом зараз ведуться досить активно, в нашому каталозі регулярно з'являються нові об'єкти, серед яких рано чи пізно знайдеться той, який по-справжньому змусить звернути на себе увагу.

Більше
Менше
Каталог На карті Вибране Акції