Львівцентробуд

lvivcentrobud.com facebook
підписатись
2006 рік заснування
2 будинки в процесі у 2 ЖК
6 будинків здано у 6 ЖК з 2010 року

Новобудови забудовника Львівцентробуд у Львові

ЖК Погулянка
Львів, Личаківський
ЖК Погулянка
Metro Cash&Carry
10 хв
·
25 хв
від 607 тис. грн
1 будинок будується, 1 збудовано
Львівцентробуд
сторінка об'єкта
вул. Лукаша, 2
Львів, Франківський
вул. Лукаша, 2
Парк культури
12 хв
від 1.15 млн грн
1 будинок збудовано
Львівцентробуд
сторінка об'єкта
ЖК Зубра
всі квартири продані
Зубра
ЖК Зубра
Всі квартири продані
1 будинок збудовано
Львівцентробуд
сторінка об'єкта

Інші забудовники Всі

Про будівельну компанію Львівцентробуд

Будівельна компанія «Львівцентробуд»

2006 року на будівельному ринку України у Львові з’явилося підприємство «Львівцентробуд». Забудовник спеціалізується на зведенні житлових комплексів, реконструкції архітектурних пам’яток, будівництві транспортних та інженерних мереж. Головні переваги будівельної компанії «Львівцентробуд» – власний великий парк будівельної техніки та спецобладнання, широке коло субпідрядників і найсучасніші будівельні технології. Все це дає змогу досягати високої якості та дотримання задекларованих термінів.

Що пропонує забудовник «Львівцентробуд»?

  • Масштабні багатоповерхові ЖК, як правило, зводяться в спальних районах міста з розвиненою інфраструктурою, у центрі, а також у невеликих населених пунктах неподалік Львова. Більшість комплексів мають власну інфраструктуру, а нижні поверхи відведені під комерційні площі.
  • Новобудови «Львівцентробуд», відгуки про які можна знайти на сайті забудовника, зведені за сучасними технологіями, мають облаштовану територію з дитячими майданчиками та автостоянками (підземними або наземними).
  • Великий вибір 1–4-кімнатних квартир з різним плануванням дасть змогу знайти ідеальне житло в БК «Львівцентробуд». Забудовник зводить об’єкти як бізнес-, так і економ-класу – ціни одні з найдоступніших на ринку. Житлові площі зазвичай надходять у продаж з передчистовою обробкою (встановлені вікна і двері, є лічильники, проведені основні комунікації).

Щоб побачити фото об’єктів, вибрати планування, а також простежити за процесом будівництва, перейдіть на офіційний сайт забудовника «Львівцентробуд». Там ви також знайдете актуальний телефон відділу продажів.

Більше
Менше