Каталог Забудовники

Новобудови Міська Околиця у Сокільниках — 1

Об'єкти забудовника по містах

Про будівельну компанію Міська Околиця

Новобудови «Міська околиця» в Сокільниках

На сьогодні мальовниче село Сокольніки може вважатися частиною Львова, незважаючи на те, що адміністративно належить до Пустомитівського району. Від Кільцевої дороги населений пункт відділяє не більше 500 метрів.

Купивши нерухомість від будівельної компанії «Міська околиця», ви зможете жити в екологічно чистому місці з дивовижними ландшафтами і при цьому витрачати мінімум часу на дорогу до центру Львова.

Які об’єкти в Сокільниках пропонує забудовник «Міська околиця»?

У селі Сокільники БК «Міська околиця» зводить котеджні селища бізнес-класу – це характерний формат для цієї місцевості. Вибравши один із об’єктів забудовника «Міська околиця», ви отримуєте в користування один із сучасних цегляних котеджів, утеплених пінопластом, а також земельну ділянку. Серед інших особливостей об’єктів:

На території села Сокільники є аптечний пункт і амбулаторія, школа, спортивні гуртки, магазини. Планується, що найближчим часом сюди дійдуть трамвайна лінія № 3 і тролейбусна гілка.

Більше фото об’єктів компанії «Міська околиця» ви знайдете на офіційному сайті забудовника. Підберіть житло просто зараз!

Більше
Менше
Ще забудовники