всі квартири продані
м. Бердичів, вул. Європейська, 84/3, Житомир
Розташування
Будівельна адреса
м. Бердичів, вул. Європейська, 84/3
Статус будівництва (на 26.12.2017)
збудований
введено в експлуатацію в 1 кв. 2016
priority_high не підтверджено документами
Інформація надана відділом продажу Повідомити про неточність
Напишіть, будь ласка, яку неточність ви помітили у форму нижче
На жаль, сталася помилка. Спробуйте, будь ласка, ще раз.
Надіслати
Скасувати
Дякуємо за повідомлення, ми все перевіремо та напишемо вам.
Це забере 1-2 робочих дня
Добре
Клас комфорт
Будинків 1
Поверховість 10
Стіни цегла
Утеплення пінополістирол
Опалення автономне
Висота стелі 2,7 м
Кількість квартир 72
Паркінг гостьовий

Генплан м. Бердичів, вул. Європейська, 84/3 на карті

Генплан м. Бердичів, вул. Європейська, 84/3 на карті

Як вам карта?

Інформація про будинок

Інформація про будинок

Житловий комплекс на вул. Європейська 84/3 в м Бердичів - це оптимальне за вартістю житло комфорт-класу, побудоване з урахуванням дійсно передових технологій і високих стандартів якості.

Стіни зведені з силікатної цегли мають додаткове утеплення, що дозволяє отримати оптимальний рівень теплоізоляції і в поєднанні з встановленою в кожній квартирі системою індивідуального опалення підтримувати в приміщеннях комфортну температуру.

Також в ЖК по вул. Європейська 84/3 встановлюються якісні енергозберігаючі вікна, які не тільки захистять від міського шуму, а й допоможуть підтримувати оптимальний мікроклімат в квартирі.

Покупці, яких зацікавить продаж квартир в ЖК на вул. Європейська 84/3 від забудовника, можуть бути впевнені в тому, що їхнє житло буде дійсно безпечним у багатьох сенсах цього слова.

У будинку встановлені комплексні фільтри очищення питної води, сучасні швидкісні ліфти. Прибудинкова територія огороджена і знаходиться під цілодобовою охороною і відео спостереженням.

Купити квартиру в ЖК на вул. Європейська 84/3 від забудовника можна з площею від 43 кв.м і більше. У продажу також представлені дворівневі квартири з найбільш просторими плануваннями.

Подивитися фото і докладні планування квартир в цій новобудові можна на сторінках нашого сайту, а дізнатися актуальні на даний момент ціни на квадратні метри, зателефонувавши за телефоном відділу продажу забудовника.