Білогородка
Забудовники
Скинути
результат: 5 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 5 ЖК

Новобудови Білогородки

Продаж квартир від забудовників в 5 житлових комплексах
ЖК Білий Шоколад.Center
Білогородка
ЖК Білий Шоколад.Center
Житомирська
15 хв
·
40 хв
від 527 тис. грн
9 будинків будується, 24 збудовано, 9 в проекті
Білий шоколад
beliy-shokolad.com.ua
ЖК Амстердам
Білогородка
ЖК Амстердам
Житомирська
15 хв
·
50 хв
від 400 тис. грн
1 будинок будується, 1 збудовано
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Такі вже реалії наших днів, що всі новобудови Білогородки від забудовника - це непогана альтернатива квартирі в Києві. Погодьтеся, за столичними мірками відстань в 22 км не є принциповою для того, щоб відмовитися купити квартиру в новому будинку, а ось ціни на новобудови відрізняються суттєво. Особливо помітна різниця, якщо порівняти вартість квартири, зробивши вибір на користь купівлі новобудови без посередників в Білогородці. Тому для тих, у кого не вистачає фінансів, щоб купити нерухомість у столиці, але потрібна недорога та затишна квартира, Білогородка - це якраз те село, де можна впевнено порекомендувати купити житло недорого: новобудови тут активно зводяться багатьма компаніями-забудовниками і ціни за квадратний метр у гривнях значно привабливіші.

Такий інтерес недивний. Цей населений пункт на карті новобудов області вважається досить перспективним, про що свідчать численні відгуки на тематичних форумах та позитивна динаміка темпів продажу квартир в новобудовах Білогородки. Комплекси від забудовника тут дійсно популярні завдяки тому, що мають досить низькі ціни на квартири.

Білогородка: передмістя Києва не менш популярне за столицю

Експерти ринку київської нерухомості відзначають підвищений попит на однокімнатні та двокімнатні квартири від забудовника в цьому селі. Продаж нових квартир у Білогородці від забудовника поступово набирає обертів. Однак не просто мода визначає попит на нерухомість у Білогородці, новобудови в цьому населеному пункті популярні через досить зрозумілі причини. Це чудова екологія, просте транспортне сполучення, сучасна інфраструктура і відносно невисока вартість новобудови біля Білогородки чи в її межах, завдяки чому багато хто може купити квартиру в сучасному комплексі.

Не дивлячись на близькість мегаполісу, екологічна обстановка цього села залишається сприятливою. ЖК Білогородки розташовуються в зеленій зоні. Річка Ірпінь, хвойні ліси, численні озера та свіже повітря забезпечують жителям, втомленим від київського шуму, високий комфорт і шанс відпочити від незмінною столичної метушні - для багатьох це одна з основних переваг, які мають квартири в новобудовах Білогородки.

У передмісті столиці постійно зростає продаж квартир, в Білогородці новобудови не є виключенням, що пояснюється гарним транспортним сполученням з Києвом. Дістатися до новобудов Білогородки можна на маршрутних автобусах від метро «Нивки» чи «Академмістечко» за якихось 20 хвилин. Поїздка по Києву часто забирає набагато більше часу. Власники транспорту, які обирають житлові комплекси Білогородки, дістануться до своєї нерухомості ще швидше.

Сучасні житлові комплекси забезпечуються забудовником усією необхідною інфраструктурою вже на етапі зведення, і новобудови в Білогородці не є виключенням. Тут є все необхідне для комфортабельного проживання: магазини, ринок, СТО, церква, відділення банку, ресторани. Для дітей працює дві школи, дитячий садок, є стадіон і численні спортивні та ігрові майданчики. Погодьтеся, розглядаючи квартири в нових будинках таких житлових комплексів, можна сказати, що це цілком гідний комплект.

При всьому цьому нерухомість в новобудовах зводиться забудовником за сучасними проектами з екологічно безпечних і якісних матеріалів, чим можуть похвалитися всі житлові комплекси Білогородки. Однак якщо подивитися трьохкімнатні квартири, обираючи новобудови с. Білогородка, ціни тут практично удвічі нижчі, ніж в Києві. Можна дуже добре заощадити, якщо купити квартиру в Білогородці, новобудови, що пропонуються - напряму від забудовника. Дешевше за все обійдеться укладання договору, в якому розглядається таке питання, як продаж квартир в новобудові в Білогородці, з забудовником ще в період котловану.

Як обрати кращі новобудови Білогородки

Для початку корисно визначитися, який тип новобудови вам більше підходить: чи влаштує вас двокімнатна квартира чи все-таки варто звернути увагу на 4-кімнатні чи дворівневі апартаменти? Гарним помічником при виборі ЖК Білогородки від забудовника може стати повний каталог новобудов.

Якщо ви схиляєтеся до конкретного рішення і готові купити нову квартиру в Білогородці від забудовника, обов’язково відвідайте офіційний сайт будівельної компанії. Там ви зможете знайти фото та деталізовану інформацію, в якій пропонується продаж квартир в новобудовах Білогородки від забудовника і скласти власне враження про надійність цієї організації.

Якщо ви вирішили купити житло в новобудовах Білогородки і вам дозволяє час, відвідайте вже здані в експлуатацію комплекси обраної компанії. Ви можете особисто оцінити якість забудови і поспілкуватися з жителями, які вже придбали в них квартири. Відвідування будівельного майданчика обраного вами об’єкта нерухомості в Білогородці також може розказати багато про що. Це дозволить уникнути прикрої помилки, адже квартири в новобудовах коштують недешево, а в рекламних проспектах всі білогородські новобудови виглядають вкрай привабливо.

Наша енциклопедія новобудов допоможе вам вирішити питання пошуку квартири в новобудовах Білогородки!

Більше
Менше