Васильків
Забудовники
Скинути
результат: 4 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 4 ЖК

Новобудови Василькова

Продаж квартир від забудовників в 4 житлових комплексах
ЖК Столичний
Васильків
ЖК Столичний
Теремки
20 хв
·
55 хв
від 532 тис. грн
2 будинки будується, 3 збудовано
БСК Україна
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Багато з нас, мріючи про власну квартиру, розглядають варіант покупки житла виключно на вторинному ринку. Основний аргумент - ціни. Існує думка, що нерухомість в новобудовах коштує дуже дорого. Однак практика доводить, що купити квартиру в новому будинку може обійтися покупцю значно дешевше за аналогічні варіанти на вторинному ринку. Особливо, якщо купити новобудову в забудовника у Василькові. Місто це обране невипадково, і якщо вам необхідна квартира - Васильків саме той населений пункт, в якому місцеві житлові комплекси користуються величезним попитом, і на те є ряд причин. Ріелтори підтверджують, що з кожним роком продаж нових квартир у Василькові від забудовника стає все більш популярним.

Чому квартири в новобудовах Василькова такі популярні

Плануючи покупку нерухомості в новобудові, кожен з нас, беззаперечно, буде вивчати переваги обраного міста, району, компанії-забудовника і навіть конкретного будинку. Актуальна ця інформація і для бажаючих купити квартиру в Василькові, новобудова тут має ряд переваг:

  1. Близькість міста до столиці. Відстань складає усього 20 км, а від деяких ЖК Василькова менше. Дістатися до Києва (а точніше, до станції метро «Теремки») можна маршруткою № 303 усього за 20-30 хвилин. У місті також є залізнична станція, в Київ регулярно ходять електрички, тому можна купити нову квартиру в Василькові від забудовника, а працювати у столиці.
  2. Доступні ціни на квартири. Це одна з основних причин, чому так активно здійснюється продаж квартир у Василькові, новобудови тут можна купити значно дешевше, ніж у столиці.
  3. Гарна екологія. Це чудове місце для тих, хто хоче жити поблизу Києва, але дихати більш чистим повітрям. Живописні пейзажі у повній мірі характеризують нерухомість у Василькові, новобудови багатьох житлових комплексів дають змогу милуватися видом на річку Стугна з вікон власної квартири.
  4. Розвинена інфраструктура. Будь-яка провідна будівельна компанія піклується про інфраструктуру, і новобудови Василькова від забудовника не є виключенням. Практично всі житлові комплекси Василькова мають свій дитячий, спортивний та паркувальний майданчики і всі важливі об’єкти інфраструктури в безпосередній близькості від дому.
  5. Перспективність міста. Васильків знаходиться на етапі активного розвитку, вигідне розташування приваблює в місцеві житлові комплекси все більше нових мешканців. Попит на житло в новобудовах Василькова від забудовника залишається стабільно високим. Тому якщо через рік-другий раптом доведеться змінити місце проживання, продаж квартир в новобудовах Василькова може виявитися дуже вигідним.

Як шукаємо квартири в новобудовах Василькова

Як обрати васильківські новобудови? Навіть для недосвідченого покупця повинно бути очевидним, що купівля житла від забудовника в Василькові є найбільш вигідним варіантом. Чим раніше укладений договір з компанією-забудовником, тим вище шанс купити 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні і навіть дворівневі квартири дешево. Багато фірм пропонують сьогодні новобудови м. Васильків, ціни на житло в яких дуже привабливі. Як же обрати кращого забудовника та визначитися з покупкою квартири без посередників?

Щоб купівля квартири в новобудові Василькова не перетворилася на драму, необхідно особисто перевірити у компанії всі документи. Фірма повинна мати ліцензію, документ, що підтверджує право володіння землею, дозвіл на будівництво вказаного об’єкту. Тільки в цьому випадку квартири в ЖК Василькова зможуть порадувати своїх майбутніх власників.

Перед тим як укладати договір купівлі-продажу обраної нерухомості, необхідно дізнатися, на якому етапі в даний момент знаходиться будівництво. Не зайвим буде також вивчити відгуки про компанію, знайшовши відповідний форум, та особисто відвідати житлові комплекси Василькова, які вже здані в експлуатацію. Серйозний підхід до питання продажу квартир в нових будинках - гарантія відсутності проблем та вдалої покупки житла!

Наш каталог новобудов містить всі комплекси Василькова, які вже здані в експлуатацію чи наразі знаходяться на етапі будівництва. Наш сайт дозволяє дізнатися вартість новобудови біля Василькова чи у його межах, ціни за квадратний метр у гривнях, фото будинків та іншу важливу інформацію. Також енциклопедія новобудов дає змогу побачити всі новобудови Василькова від забудовника на карті (як райони міста, так і передмістя). Наш сайт - це можливість не тільки дізнатися вартість квартири, а і отримати відповіді на всі питання по вибору новобудови!

Більше
Менше