Ворзeль
Забудовники
Скинути
результат: 5 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 5 ЖК

Новобудови Ворзеля

Продаж квартир від забудовників в 5 житлових комплексах
ЖК Гранд Віллас
Нова черга
Ворзeль
ЖК Гранд Віллас
Житомирська
30 хв
від 319 тис. грн
2 будинки будується, 10 збудовано, 1 в проекті
Марін Білдер Київ
сторінка об'єкта
ЖК LikeHouse
новий проект
Ворзeль
ЖК LikeHouse
Житомирська
30 хв
від 385 тис. грн
1 будинок в проекті
Фінінком
сторінка об'єкта
ЖК Квітковий
Ворзeль
ЖК Квітковий
Академмістечко
30 хв
·
55 хв
від 355 тис. грн
1 будинок будується, 4 збудовано
Фінінком
сторінка об'єкта
ЖК Ворзель Парк
Ворзeль
ЖК Ворзель Парк
Житомирська
30 хв
від 512 тис. грн
3 будинки збудовано
Green Group
сторінка об'єкта
ЖК Дубровка ЕкоГрад
Ворзeль
ЖК Дубровка ЕкоГрад
Академмістечко
30 хв
·
55 хв
Продажі не почалися
1 будинок збудовано, 2 в проекті
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Селище міського типу з населенням в кілька тисяч осіб - чудове місце для життя. Якщо ви бажаєте купити квартиру в Ворзелі, новобудова економ- або ж бізнес-класу, стане прекрасним рішенням. Не тільки невелика віддаленість від столиці, а й екологія сприяють, недовго думаючи, придбати тут нерухомість. Доказом того, що повітря тут чисте, є наявність курортів. Соснові ліси - це завжди оптимальні кліматичні умови, велика концентрація кисню. ЖК Ворзеля зводяться саме в лісовій зоні. Промисловість в курортному селищі нерозвинена, а цілюще повітря сприятливо впливає на людей з серцево-судинними захворюваннями та проблемами в роботі нервової системи. Цікавий продаж квартир в Ворзелі, новобудови, що зводяться біля шкіл чи дитсадків, і сім’ям з дітьми.

Зручно, що житлові комплекси розташовані всього за 30 км від Києва і дістатися на роботу в столицю жителям можна не більше, ніж за годину (враховуючи можливі затори в самому мегаполісі). Від новобудови Ворзеля простіше за все доїхати до Києва електропоїздами, які зупиняються на двох станціях: «Ворзель» та «Кичеєве». Підійдуть маршрути «Київ-Коростень», «Київ-Тетерів». Також не проблема доїхати до столиці на маршрутці чи рейсовому автобусі.

Великий плюс на користь того, щоб купити житло в новобудовах Ворзеля в тому, що ціни тут нижче київських, інколи навіть в рази. Також багатьох, хто хоче купити квартиру в Ворзелі в новобудові, це місце приваблює своєю тишею. Однак вартість новобудови біля Ворзеля чи в його межах все-таки є вирішальним фактором для багатьох, враховуючи, що ціни на квартири на початковому етапі будівництва тут дуже привабливі і недорого придбати 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні чи дворівневі апартаменти цілком реально.

Мінус - невеликий вибір товарів в магазинах. Але це легко виправити, адже, працюючи в Києві, скуповуватися можна і там. Також деякі жителі, які обирають ворзельські новобудови, кажуть, що в селищі міського типу школи досить сильно відрізняються одна від одної. Одна має більш гарне матеріальне забезпечення, кваліфікований персонал, в другій же всього цього немає. Багато батьків, яких цікавить продаж квартир в нових будинках і які вже обрали нерухомість у Ворзелі (новобудови чи вторинне житло), розглядають варіант - віддавати дітей в київські школи.

Життя у Ворзелі

Крім того, що завжди з сім’єю можна вибратися на прогулянку сосновими лісами, як варіант проведення дозвілля для тих, кого цікавить продаж нових квартир в Ворзелі від забудовника, - це відпочинок на ставку, біля якого розташовані ще й ресторани та кафе. Пляж доступний для тих, хто любить поніжитися на сонечку. Також відвідати можна «Тюльпанне дерево», «Березовий гай», «Уваровський дім». Тим, хто обирає для покупки житлові комплекси Ворзеля, доступні для відвідування і лісові заказники.

Інфраструктура селища міського типу

Ворзель досить розвинений і має не тільки продуктові магазини. Поблизу житлових комплексів Ворзеля є:

Також варто враховувати, що окремі житлові комплекси Ворзеля на своїй території будують приватні дитячі садочки, школи. А на перших поверхах практично всі новобудови Ворзеля від забудовника мають заклади, що надають різноманітні послуги, починаючи з перукарні та закінчуючи хімчисткою.

Квартири в нових будинках: нюанси купівлі/продажу

Продаж квартир у Ворзелі в новобудові - це завжди велика відповідальність. Головне - правильно укласти договір купівлі-продажу. Він повинен бути завірений нотаріально та мати письмову форму. Купуючи квартиру в Ворзелі в новобудові від забудовника, необхідно дотримуватися наступних порад:

  1. Перевірити документи на право власності продавця на квартиру. Це може бути, як свідоцтво про право власності, так і свідоцтво про право на спадок, а також рішення суду.
  2. У правовстановлюючих документах вказані відомості про продавця. Звірте їх з паспортними даними.
  3. Перегляньте, перш ніж купити квартиру в Ворзелі в новобудові, чи не прописав продавець в ній неповнолітніх дітей.
  4. У договорі вказуйте тільки реальну вартість квартири. При розірванні договору вам можуть повернути меншу суму.
  5. Договір про покупку новобудови без посередників укладайте у присутності нотаріуса, дотримуючись його порад.

Так що обрати ЖК Ворзеля, в яких вам би хотілося жити, - цього недостатньо. Потрібно знати як можна більше інформації і про населений пункт, і безпосередньо про забудовника з продавцем. Тільки в цьому випадку можна купити нову квартиру в Ворзелі від забудовника без зайвих проблем.

Наш каталог новобудов допоможе вивчити всі комплекси міста і обрати серед них найкращий варіант. Енциклопедія новобудов містить багато корисної інформації: фото, планування, ціни за квадратний метр у гривнях, а також розташування будинків на карті. Щоб дізнатися більш детально, які будинки має передмістя Києва, можна додатково відвідати офіційний сайт забудовника. Відгуки про ті чи інші новобудови м. Ворзель, ціни на них та інше можна почитати, відшукавши тематичний форум.

Більше
Менше