Вінниця та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 7 ЖК

Елітні квартири в новобудовах Вінниці та області

Продаж квартир від забудовників в 7 житлових комплексах
ЖК Premier Tower
ЖК Premier Tower
від 1.19 млн грн
1 будинок будується
БМУ-6
premier-tower.vn.ua
вул. Трамвайна, 15
вул. Трамвайна, 15
від 1.12 млн грн
1 будинок будується
КУБ
сторінка об'єкта
ЖК Правильний вибір
ЖК Правильний вибір
від 1.08 млн грн
1 будинок будується
Правильний вибір
сторінка об'єкта
ЖК Рів'єра
ЖК Рів'єра
від 853 тис. грн
2 будинки збудовано
сторінка об'єкта
вул. Павлова, 17
вул. Павлова, 17
від 776 тис. грн
1 будинок будується
КУБ
сторінка об'єкта
ЖК Резиденція
ЖК Резиденція
від 823 тис. грн
1 будинок збудовано
сторінка об'єкта
вул. Агатангела Кримського, 28
вул. Агатангела Кримського, 28
від 1.26 млн грн
1 будинок будується
КУБ
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Елітні новобудови Вінниці – первинне житло в престижних районах міста, яке помітно відрізняється від інших пропозицій. Вартість новобудови категорії VIP найвища на ринку, а якість життя, яку пропонують ЖК преміум-класу, здатна задовольнити запити навіть вимогливих покупців.

Особливості, які мають елітні житлові комплекси

Для тих, хто хотів би купити елітну квартиру у Вінниці, новобудова по ряду причин більш приваблива нерухомість, ніж вторинне житло. Знаючи, яким параметрам повинні відповідати житлові комплекси преміум-класу і визначившись з уподобаннями, вибрати прийнятний варіант буде неважко.

Елітна нерухомість у новобудовах Вінниці від забудовників має ряд переваг, серед яких:

Хоча поділ нерухомості на категорії умовний, проте якщо ті чи інші новобудови преміум-класу не відповідають одному з перерахованих вище параметрів, то забудовник трохи злукавив, коли назвав об'єкт елітним.

Елітні ЖК Вінниці: що пропонує первинний ринок нерухомості

Якщо розглядати елітне житло у Вінниці, новобудови можна побачити досить різноманітні за форматом і ціною. Тут зводяться престижні будинки як багатоповерхові, що пропонують купити пентхаус у Вінниці, дворівневі квартири і просторі апартаменти з високими стелями, так і малоповерхові новобудови, які покупці цінують за їх затишок.

Квартири в новому елітному будинку представлені різними за плануванням варіантами. Крім просторих 3-кімнатних і 4-кімнатних приміщень, у них зустрічаються пропозиції житла однокімнатного та 2-кімнатного. Звичайно, ці квартири помітно відрізняються від стандартних своїми збільшеними площами та іншими особливостями.

Варто сказати про те, що елітні квартири у Вінниці від забудовника можуть пропонуватися з ремонтом і з меблями. Дизайн-проекти приміщень розробляються відомими оформлювачами і повністю оригінальні.

Купити елітну нерухомість допоможе каталог новобудов ЛУН.ua

Для потенційних покупців, яких цікавить продаж елітних квартир у Вінниці, новобудова здана або комплекс, що тільки будується, на сторінках каталогу ЛУН.ua знайдеться чимало корисної інформації. Крім просто переліку об'єктів, тут розміщена детальна інформація про кожен з них, можна подивитися фото, опис, розташування на карті міста.

Вибрати відповідні за ціною елітні квартири в новобудовах від забудовника допоможе фільтр пошуку. Він же дозволить підібрати дороге житло з оптимальним терміном здачі і з потрібною кількістю кімнат. Якщо перейти на офіційний сайт проекту, посилання на який також є в картці новобудови, можна отримати актуальну інформацію про акції від забудовника, знижки на квартири.

Продаж елітної нерухомості у Вінниці – пропозиції житла, яке хоч і коштує дорого, але відповідає вимогам найвибагливіших покупців. ЛУН.ua регулярно проводить оновлення представленої інформації та гарантує її актуальність, тому кожен відвідувач може легко і швидко знайти найбільш привабливу для себе нерухомість.

Більше
Менше