Новобудови Київської області Київська область
Гатне
Ціна
Забудовник
Фільтри
Скинути
Скинути
Скинути
Вишневе Бровари Софіївська Борщагівка Ірпінь Крюківщина Буча Вишгород

Новобудови Гатного — 8

Продаж квартир в житлових комплексах від забудовників
ЖК Рідний
Старт продажу
ЖК Рідний
Теремки
30 хв
від 415 тис. грн
3 будинки: 1 будується
ЖК Озерний Гай (Гатне)
ЖК Озерний Гай (Гатне)
Теремки
30 хв
від 650 тис. грн
47 будинків: 3 будується, 4 збудовано
Інтергал-Буд
ЖК Family
ЖК Family
Теремки
15 хв
від 705 тис. грн
37 будинків: 20 будується, 11 збудовано
ЖК Супутник-Теремки
ЖК Супутник-Теремки
Теремки
25 хв
від 1.12 млн грн
4 будинки: 1 будується, 3 збудовано
AVM Development Group
ЖК Ваша квартира
ЖК Ваша квартира
Теремки
18 хв
від 782 тис. грн
7 будинків: 7 збудовано
ЖК Almond apartments
всі квартири продані
ЖК Almond apartments
Теремки
16 хв
Всі квартири продані
2 будинки: 2 збудовано
знаю ЖК, якого немає на ЛУН

Передмістя - це найкращий варіант жити поблизу столиці, в місцях з відмінною екологією. І якщо ви давно хотіли, щоб у вас була своя власна квартира, Гатне - це якраз той чудовий варіант, де ви зможете купити квартиру недорого. Вартість новобудови біля Гатного чи в самому селі дуже приваблива, до того ж комплекси знаходяться в декількох кілометрах від Теремків - історичної місцевості в Голосіївському районі. Тут же є і однойменна станція метро. Вона найближча до новобудов Гатного.

Інфраструктура

Жителі квартир у новобудовах Гатного найчастіше вважають село не передмістям, а околицею Києва, оскільки до столиці звідси усього кілька хвилин їзди. Але говорити про розвинену інфраструктуру, як в містах поблизу Києва, не можна. Частіше за все ті, хто обирає житлові комплекси Гатного, дітей віддають в садочки та школи столиці. Хоча в Гатному є:

Розгулятися ніде, але продаж квартир Гатного в новобудовах не припиняється. Забудовники деяких житлових комплексів Гатного турбуються про те, щоб на території були не тільки продуктові магазини, СПА-салони, хімчистки, пральні, а і дитячі садки. Завдяки цьому є велика кількість бажаючих купити квартиру в новому будинку цього села. Принаймні, тим, хто обирає житло в новобудовах Гатного, за дошкільне виховання дітей хвилюватися не варто. В школу краще віддавати столичну. В 400 метрах від станції метро «Теремки», яка ближче за все до новобудов Гатного, знаходяться спеціалізована школа № 269, середні загальноосвітні школи № 132 і № 286.

Екологія біля житлових комплексів Гатного

Село розташоване на Одеській трасі, поблизу дороги. Так що транспорт трішки забруднює повітря. Але угоди про продаж квартир в Гатному, новобудови більшою мірою, укладаються по тим будинкам, що зведені подалі від автостради і ближче до зелених насаджень. Так що повітря тут набагато чистіше, ніж у столиці, до якої кілька хвилин їзди. Гатне розкинулося вздовж широкої балки з потоком Гатенко, в лісостепу в верхів’ї річки Віта. На північній околиці села можна прогулятися по урочищу Добрий Дуб. Живописна природа якраз і пояснює активність, з якою ведеться продаж нових квартир у Гатному від забудовника.

Покупка квартири в новобудові: що потрібно знати?

Просто обрати та купити нову квартиру в Гатному від забудовника - цього мало. Потрібно пройти довгий шлях її оформлення:

Що повинно бути вказане в попередньому договорі купівлі/продажу:

  1. Вартість квартири в новобудові Гатного.
  2. Сума авансу - задаток, який сплачується покупцем продавцю.
  3. Термін, що дається на складання і нотаріальне завірення основного договору.

Якщо після підписання попереднього договору, продавець з яких-небудь причин відмовляється продавати квартиру в новобудові в Гатному від забудовника, то він буде зобов’язаний виплатити покупцю суму двох задатків.

Проблема, з якою стикаються ті, хто хоче купити квартиру в Гатному, новобудова може бути незаконно перепланована. Потрібно перевірити, щоб план квартири відповідав плану, вказаному в технічному паспорті. Вартість легального перепланування коливається від 10 до 15% від ціни квартири в Гатному. Незаконне перепланування веде до того, що житло не можна ні продати, ні подарувати, ні виставити як заставу.

Що стосується площі приміщення, то краще переміряти її самостійно, оскільки помилки в технічному паспорті - це досить поширене явище. Частіше за все метраж квартири в планах збільшується, тоді як гатненські новобудови насправді пропонують меншу площу.

З такими непорозуміннями стикаються ті, хто купує квартири у сумнівних забудовників, так що тут найперше завдання - це перевірити тих, у кого збираєтеся купувати нерухомість. Експерти рекомендують розглядати всі новобудови Гатного від забудовника без посередників - більше гарантій і менші ціни на квартири. Зверніть увагу на експлуатацію попередніх ЖК Гатного. Село має вже немало новобудов, дізнайтеся, як довго забудовник на ринку нерухомості (будинки, вже здані в експлуатацію, - суттєвий плюс на користь компанії).

Наш каталог новобудов дає змогу вивчити всі новобудови с. Гатне, ціни на них, планування квартир, побачити фото будинків та їхнє розташування на карті. Якщо ж цікавлять найактуальніші ціни за квадратний метр у гривнях, їх ви можете переглянути, як у нас, так і відвідавши офіційний сайт забудовника. Наша енциклопедія новобудов допоможе вам швидко і легко знайти прийнятні для вас 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні або ж дворівневі квартири. Відгуки про ЖК Гатного можна почитати, відшукавши в мережі тематичний форум.

Девіз кожного покупця новобудови в Гатному повинен бути: «Довіряй, але перевіряй!».

Більше
Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране
Інше
Статистика Акції Вхід