Гатне
Забудовники
Скинути
результат: 7 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 7 ЖК

Новобудови Гатного

Продаж квартир від забудовників в 7 житлових комплексах
ЖК Рідний
Гатне
ЖК Рідний
Теремки
10 хв
·
30 хв
від 465 тис. грн
1 будинок будується, 1 підготовка, 1 в проекті
rodnoy.kiev.ua
ЖК Озерний Гай (Гатне)
Гатне
ЖК Озерний Гай (Гатне)
Теремки
10 хв
·
30 хв
від 659 тис. грн
6 будинків будується, 5 збудовано, 36 в проекті
Інтергал-Буд
ozernyi-gatne.com.ua
ЖК Family
Нова черга
Гатне
ЖК Family
Теремки
5 хв
·
15 хв
від 715 тис. грн
16 будинків будується, 18 збудовано, 3 в проекті
the-family.com.ua
ЖК Супутник-Теремки
Останні квартири
Гатне
ЖК Супутник-Теремки
Теремки
10 хв
·
35 хв
від 540 тис. грн
1 будинок будується, 3 збудовано
AVM Development Group
сторінка об'єкта
ЖК Оптимісто
Нова черга
Гатне
ЖК Оптимісто
Теремки
5 хв
·
10 хв
від 553 тис. грн
1 будинок будується, 1 в проекті
Smile Development
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Передмістя - це найкращий варіант жити поблизу столиці, в місцях з відмінною екологією. І якщо ви давно хотіли, щоб у вас була своя власна квартира, Гатне - це якраз той чудовий варіант, де ви зможете купити квартиру недорого. Вартість новобудови біля Гатного чи в самому селі дуже приваблива, до того ж комплекси знаходяться в декількох кілометрах від Теремків - історичної місцевості в Голосіївському районі. Тут же є і однойменна станція метро. Вона найближча до новобудов Гатного.

Інфраструктура

Жителі квартир у новобудовах Гатного найчастіше вважають село не передмістям, а околицею Києва, оскільки до столиці звідси усього кілька хвилин їзди. Але говорити про розвинену інфраструктуру, як в містах поблизу Києва, не можна. Частіше за все ті, хто обирає житлові комплекси Гатного, дітей віддають в садочки та школи столиці. Хоча в Гатному є:

Розгулятися ніде, але продаж квартир Гатного в новобудовах не припиняється. Забудовники деяких житлових комплексів Гатного турбуються про те, щоб на території були не тільки продуктові магазини, СПА-салони, хімчистки, пральні, а і дитячі садки. Завдяки цьому є велика кількість бажаючих купити квартиру в новому будинку цього села. Принаймні, тим, хто обирає житло в новобудовах Гатного, за дошкільне виховання дітей хвилюватися не варто. В школу краще віддавати столичну. В 400 метрах від станції метро «Теремки», яка ближче за все до новобудов Гатного, знаходяться спеціалізована школа № 269, середні загальноосвітні школи № 132 і № 286.

Екологія біля житлових комплексів Гатного

Село розташоване на Одеській трасі, поблизу дороги. Так що транспорт трішки забруднює повітря. Але угоди про продаж квартир в Гатному, новобудови більшою мірою, укладаються по тим будинкам, що зведені подалі від автостради і ближче до зелених насаджень. Так що повітря тут набагато чистіше, ніж у столиці, до якої кілька хвилин їзди. Гатне розкинулося вздовж широкої балки з потоком Гатенко, в лісостепу в верхів’ї річки Віта. На північній околиці села можна прогулятися по урочищу Добрий Дуб. Живописна природа якраз і пояснює активність, з якою ведеться продаж нових квартир у Гатному від забудовника.

Покупка квартири в новобудові: що потрібно знати?

Просто обрати та купити нову квартиру в Гатному від забудовника - цього мало. Потрібно пройти довгий шлях її оформлення:

Що повинно бути вказане в попередньому договорі купівлі/продажу:

  1. Вартість квартири в новобудові Гатного.
  2. Сума авансу - задаток, який сплачується покупцем продавцю.
  3. Термін, що дається на складання і нотаріальне завірення основного договору.

Якщо після підписання попереднього договору, продавець з яких-небудь причин відмовляється продавати квартиру в новобудові в Гатному від забудовника, то він буде зобов’язаний виплатити покупцю суму двох задатків.

Проблема, з якою стикаються ті, хто хоче купити квартиру в Гатному, новобудова може бути незаконно перепланована. Потрібно перевірити, щоб план квартири відповідав плану, вказаному в технічному паспорті. Вартість легального перепланування коливається від 10 до 15% від ціни квартири в Гатному. Незаконне перепланування веде до того, що житло не можна ні продати, ні подарувати, ні виставити як заставу.

Що стосується площі приміщення, то краще переміряти її самостійно, оскільки помилки в технічному паспорті - це досить поширене явище. Частіше за все метраж квартири в планах збільшується, тоді як гатненські новобудови насправді пропонують меншу площу.

З такими непорозуміннями стикаються ті, хто купує квартири у сумнівних забудовників, так що тут найперше завдання - це перевірити тих, у кого збираєтеся купувати нерухомість. Експерти рекомендують розглядати всі новобудови Гатного від забудовника без посередників - більше гарантій і менші ціни на квартири. Зверніть увагу на експлуатацію попередніх ЖК Гатного. Село має вже немало новобудов, дізнайтеся, як довго забудовник на ринку нерухомості (будинки, вже здані в експлуатацію, - суттєвий плюс на користь компанії).

Наш каталог новобудов дає змогу вивчити всі новобудови с. Гатне, ціни на них, планування квартир, побачити фото будинків та їхнє розташування на карті. Якщо ж цікавлять найактуальніші ціни за квадратний метр у гривнях, їх ви можете переглянути, як у нас, так і відвідавши офіційний сайт забудовника. Наша енциклопедія новобудов допоможе вам швидко і легко знайти прийнятні для вас 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні або ж дворівневі квартири. Відгуки про ЖК Гатного можна почитати, відшукавши в мережі тематичний форум.

Девіз кожного покупця новобудови в Гатному повинен бути: «Довіряй, але перевіряй!».

Більше
Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране Акції