Глеваха
Забудовники
Скинути
результат: 4 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 4 ЖК

Новобудови Глевахи

Продаж квартир від забудовників в 4 житлових комплексах
вул. Вокзальна, 53
Глеваха
вул. Вокзальна, 53
Теремки
15 хв
·
50 хв
від 1.19 млн грн
1 будинок збудовано
Сільбуд-Інвест
сторінка об'єкта
вул. Вокзальна, 11а
Глеваха
вул. Вокзальна, 11а
Теремки
15 хв
·
45 хв
від 638 тис. грн
1 будинок збудовано
Сільбуд-Інвест
сторінка об'єкта
вул. Вокзальна, 49
Глеваха
вул. Вокзальна, 49
Теремки
15 хв
·
45 хв
від 1.39 млн грн
1 будинок збудовано
Сільбуд-Інвест
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

В останні роки непогану динаміку розвитку показує ринок первинного житла, що пропонує передмістя Києва. В Київській області особливий інтерес викликають всі новобудови Глевахи від забудовника. Це селище міського типу в північній частині Васильківського району віддалене від столиці на південний захід на 15 км. Сюди веде національна магістраль Е-95 Київ-Одеса, яка розділяє населений пункт на дві частини: на одній стороні - село, забудоване приватним сектором, а на іншій знаходиться сучасне селище, де на фоні старих п’ятиповерхівок виграшно виглядають нові, вже обжиті житлові комплекси Глевахи чи багатоповерхові будинки, що ще зводяться. Тут також є 3 залізничних станції: Шляхова, Малютянка та Глеваха. Село з масивом пов’язане маршрутним сполученням.

Населення селища - близько 10 тисяч чоловік. Площа населеного пункту складає 10 км².

Продаж квартир в новобудовах Глевахи: все включено!

Крім зручної транспортної розв’язки, глевахівські новобудови приваблюють ще й тим, що селище має розвинену інфраструктуру, що доступна усім, хто обирає житлові комплекси Глевахи. Вона складається з таких важливих об’єктів, як сучасна школа, дитячі садки, безліч торгівельних структур, в тому числі відомий ринок.

В житлових комплексах Глевахи перші поверхи займають перукарні, салони краси, аптеки. Також є спеціалізовані склади-магазини для будівництва, бари, кафе, медичні заклади, 2 стоматології, стадіон, СТО, 7 заправок, гаражі, пожежна частина, 2 інститути. Недивно, що житло в новобудовах Глевахи особливо до душі тим, хто цінує комфорт.

Квартири в нових будинках - селимося поближче до природи

Новобудови Глевахи від забудовника мають красиве природне місце розташування на карті Київської області. Населений пункт знаходиться на межі двох природних зон - лісостепу та змішаних лісів. На краю села починається прекрасний сосновий ліс, що тягнеться до самої Боярки. Мешканці житлових комплексів зможуть в сезон ходити збирати гриби та ягоди. А в зимову пору ті, хто вирішить купити нову квартиру в Глевасі від забудовника, зможуть побачити, що цей ліс виглядає просто казково.

Якщо плануєте купити квартиру в одному з ЖК Глевахи, то зможете влітку ще й купатися чи ловити рибу в кількох ставках, які з’явилися в центрі села завдяки старанням місцевих підприємців. Це чудове місце для відпочинку після важкого трудового дня чи для активного проведення часу всією сім’єю на вихідних.

Нерухомість в новобудовах: як обрати забудовника?

Каталог новобудов рясніє різними пропозиціями купити квартиру в новому будинку в Глевасі. На якому зупинитися? Адже в таких комплексах вартість квартири не така вже й мала. Навіть якщо обирати новобудови без посередників, ціни на квартири не можна назвати занадто низькими. Тому, враховуючи вартість новобудови біля Глевахи чи в самому селищі, така серйозна та велика покупка повинна бути обдуманою.

Ціни на 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні або ж дворівневі апартаменти у кожного забудовника свої - в залежності від того, якого це класу нерухомість у Глевасі (новобудови економ, бізнес, еліт сегменту), де саме знаходиться комплекс і т.п. Всю цю інформацію містить наша енциклопедія новобудов. Але обирати житло в новому будинку потрібно не тільки за цими критеріями. Якщо вас цікавить таке питання як продаж квартир у Глевасі, новобудови потрібно обирати, звернувши увагу на забудовника. Щоб знайти компанію з гарною репутацією, відвідайте її офіційний сайт, подивіться фото будинків, вивчіть вже здані об’єкти, цінову політику, форум населеного пункту, де можна почитати відгуки реальних покупців про ЖК Глевахи.

Звісно, можна купити квартиру в Глевасі (новобудова чи завершені об’єкти) не тільки у забудовника з багаторічним досвідом. Є й нові люди на ринку будівництва, які свій перший проект реалізують з гарними знижками. Покупка такої нерухомості в новобудові - певний ризик, але в той же час і відчутна економія сімейного бюджету, залишається тільки обрати найкращі житлові комплекси Глевахи.

Продаж квартир в Глевасі - крок до реалізації мрії

Сьогодні селище інтенсивно забудовується 5-, 7- та 9-поверхівками, продаж нових квартир у Глевасі від забудовника ведеться досить активно. Також є проект подальшого ремонту доріг з твердим покриттям, озеленення населеного пункту, очищення озера Лимар і русла річки Шиянки. Такі перспективи, а також привабливі ціни за квадратний метр у гривнях і зручне розташування - це все вагомі аргументи на користь того, щоб обрати недорогі новобудови с. Глеваха, ціни на квартири в яких порадують кожного, і будувати своє світле майбутнє!

Більше
Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране Акції