Новобудови Дніпра Дніпро
Амур-Нижньодніпровський р-н
Ціна
Фільтри
Скинути
Скинути

Новобудови Амур-Нижньодніпровського району, Дніпро — 4

Продаж квартир в житлових комплексах від забудовників
ЖК Воронцовський
Дніпро, Амур-Нижньодніпровський
ЖК Воронцовський
від 538 тис. грн
3 будинки: 1 будується, 1 збудовано
Трест реконструкції та розвитку
ЖК Молодіжний
в проекті
Дніпро, Амур-Нижньодніпровський
ЖК Молодіжний
Продажі не почалися
1 будинок
Балівська будівельна компанія
ЖК Шолохова
будівництво заморожене
Дніпро, Амур-Нижньодніпровський
ЖК Шолохова
Продаж призупинений
1 будинок: 1 заморожено
УкрПромСпецПроект
знаю ЖК, якого немає на ЛУН

Якщо вас цікавить продаж квартир у Дніпрі, новобудови Амур-Нижньодніпровського району теж варто вивчити. Найбільший адміністративний округ розташований в північній частині міста, на лівому березі Дніпра. Новобудови бізнес-класу чи будь-якого іншого можна подивитися в таких масивах, як Сонячний, Каменський, Мануйлівський, Лівобережний та ін. Цей район приваблює тих, хто хоче придбати первинне житло в прибережній зоні.

Чому варто розглядати житлові комплекси в Амур-Нижньодніпровському районі для купівлі квартири

Транспортне сполучення

Основна магістраль - вулиця Передова - пролягає через всю територію району. Вона є однією з найдовших магістралей в Європі (близько 10,5 км). Транспортна доступність багатьох ЖК в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра знаходиться на високому рівні: відстань до центру міста складає близько 5 км. При цьому є новобудови, розташовані на деякій віддаленості від магістралі, що гарантує мешканцям чисте повітря та тишу.

Місцеві жителі можуть користуватися таким громадським транспортом, як трамваї, тролейбуси, автобуси, маршрутні таксі, а також приміські електропоїзди. Обираючи новобудови м. Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район може приглянутися ще й тим, що тут планується будівництво другої лінії метрополітену під проспектом Слобожанський. Якщо придбати квартиру-студію, однокімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні чи дворівневі апартаменти поруч з метро, пересуватися містом буде простіше та швидше.

Інфраструктура

Плануючи придбати нові квартири в Амур-Нижньодніпровському районі, багато хто придивляється, передусім, до розташованих поблизу об’єктів інфраструктури. В окрузі є багато загальноосвітніх шкіл та дитсадків, кілька поліклінік, ТРЦ, кінотеатр, ресторани, кафе, супермаркети, магазина та ін.

Практично всі новобудови Амур-Нижньодніпровського району від забудовника пропонують і власну інфраструктуру. В більшості випадків це спортивні та дитячі майданчики, паркінги, гостьові стоянки, зони для відпочинку та прогулянок.

Природа

Первинну нерухомість в Амур-Нижньодніпровському окрузі бажає придбати багато людей, так як часто будівництво квартир ведеться в безпосередній близькості від Дніпра, що гарантує свіже повітря та красивий вид з вікна.

Новобудови в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра від забудовника зводяться в оточенні живописної природи. Територія району включає в себе кілька островів та численні озера (Шпакове, Чередницьке, Карпенкове та ін.). В прибережній смузі розташований парк Сагайдак, що в свій час був основним природним об’єктом міста. Зараз він знаходиться в плачевному стані, але, можливо, його колишня слава ще відродиться.

Первинний ринок нерухомості Дніпра на ЛУН.ua

Якщо ви прийняли рішення купити квартиру в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (Дніпропетровська), новобудови від забудовника тут можна подивитися на вулицях Луговська, Шолохова, проспекті Слобожанський. Є цікаві пропозиції і в сусідньому Індустріальному районі. Для початку можна почитати інформацію про об’єкти на сторінках каталогу новобудов ЛУН.ua. На карті відмічені всі комплекси, що будуються чи здані в експлуатацію. Придбати недорогі квартири в нових будинках економ чи комфорт класу можна з ремонтом чи без нього.

Ціни на квартири в новому будинку Амур-Нижньодніпровського району в енциклопедії новобудов ЛУН.ua завжди актуальні. Дізнатися кінцеву вартість житла з урахуванням акцій від забудовників чи знижок на нерухомість в новобудовах Амур-Нижньодніпровського району при 100% передоплаті можна у відділі продажу будівельної компанії. Там же можна уточнити і можливість придбання бюджетної чи елітної квартири у розстрочку.

Більше
Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране
Інше
Акції Вхід