Дубляни
Забудовники
Скинути
результат: 1 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 1 ЖК

Новобудови Дублян

Продаж квартир від забудовників в 1 житловому комплексі
ЖК Royal Park
Дубляни
ЖК Royal Park
від 598 тис. грн
1 будинок будується, 1 підготовка
Bauhausen
royalpark.lviv.ua
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

В 7 км від Львова розташоване місто районного значення Дубляни, що входить до складу Жовківського району Львівської області.

Ця частина регіону майже не освоєна будівельними компаніями, тому вирішивши купити нову квартиру у Дублянах від забудовника, перед покупцями постає невеликий вибір. Однак враховуючи попит на житло в новобудовах передмістя, гарну екологію та привабливі ціни, можна з впевненістю сказати, що ЖК Дублян будуть поповнюватися новими цікавими об’єктами.

Слід зазначити, що околиці обласного центру пропонують безліч варіантів житлової нерухомості, яку можна придбати напряму від забудовника. То чому варто звернути увагу саме на це місто Львівської області та купити квартиру у Дублянах, новобудова в яких представлена досить помірно?

Транспорт та інфраструктура: чи варто купувати житло в новобудовах Дублян?

Через населений пункт пролягає автошлях Е40. Відстань від Дублян до центру Львова складає близько 10 км. За відгуками, в центральну частину міста можна дістатися на власному транспорті за 20 хвилин. Непоганий варіант для тих, хто працює у Львові, але розглядає житлові комплекси Дублян для постійного проживання. Між містами курсує громадський транспорт. Найближча залізнична станція - «Дубляни-Львівські» - знаходиться за 2 км.

Якщо вас зацікавив продаж квартир у Дублянах, новобудови порадують розташуванням поблизу об’єктів інфраструктури.

У місті є:

Крім того, ЖК Дублян мають і власну інфраструктуру: дитячі майданчики, гостьові стоянки, зони для відпочинку та ін.

Всі новобудови Дублян від забудовника на ЛУН.ua

Якщо вас зацікавила нерухомість у Дублянах, новобудови зручніше за все спочатку вивчити віртуально, використовуючи для цього каталог новобудов ЛУН.ua. На його сторінках представлені всі об’єкти міста, що вже здані в експлуатацію чи знаходяться на етапі будівництва.

Продаж нових квартир у Дублянах від забудовника здійснюється на вулицях Шевченка, Садова. Придбати 1-кімнатні, 2-кімнатні та 3-кімнатні квартири можна в малоповерхових та багатоповерхових будинках економ-класу. Вартість новобудови біля Дублян нескладно дізнатися на ЛУН.ua - ціни за квадратний метр у гривнях завжди актуальні, так як постійно перевіряються.

Якщо цікавить саме ця місцевість Львівської області, можна також вивчити новобудови на півночі Шевченківського та Личаківського районів міста. Одна з причин, чому багатьох приваблюють новобудови м. Дубляни, - ціни. Вартість квартири тут значно привабливіша, ніж у Львові. Але недорого придбати житло без посередників реально і в інших містах-супутниках, наприклад, у Брюховичах, Винниках, Новояворівську, Сокільниках, Солонці, Стрию чи Трускавці.

Більше
Менше