Житомир та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 2 ЖК

Недорогі квартири в новобудовах економ класу в Житомирі та області

Продаж квартир від забудовників в 2 житлових комплексах
ЖК Фаворит
Корольовский
ЖК Фаворит
від 620 тис. грн
1 будинок будується, 3 збудовано
сторінка об'єкта
ЖК Мрія на Покровській
Богунський
ЖК Мрія на Покровській
від 448 тис. грн
1 будинок будується
CBP
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Новобудови Житомира економ-класу від забудовника постійно удосконалюються. Якщо ще недавно це були переважно панельні будинки, що зводяться за короткий проміжок часу, то зараз у такій категорії зустрічається найрізноманітніше первинне житло. Для людей, які планують купити квартиру в Житомирі, недорогі новобудови економ-класу представлені багатоквартирними будинками різної висотності, комплексами котеджів і таунхаусів.

ЖК в Житомирі економ-класу

На первинному ринку нерухомості завжди затребуване житло бюджетної категорії, яке пропонується за невисокою ціною. Так, воно не найкомфортніше і престижне, але для багатьох така новобудова – єдиний спосіб вирішення житлового питання.

Купити житло в Житомирі недорого пропонується переважно в спальних мікрорайонах. Будівництво в стороні від центру також дозволяє забудовникам утримувати демократичну вартість квадратного метра. При цьому використовуються території, які в достатній мірі забезпечені інфраструктурою, хоча і не дуже престижні для проживання. Продаж недорого житла категорії економ може пропонуватися і недалеко від центру, але в цьому випадку вартість квадратного метра буде вище.

Деякі вважають, що недорога нерухомість у новобудовах економ-класу являє собою житло, яке аналогічне за якістю квартирам в старих «хрущовках», тобто з крихітними кухнями, незручними прихожими і низькими стелями. Це не так. Недорогі квартири економ-класу від забудовника в більшості випадків не відрізняються значними метражами, але мають досить комфортні для сучасної людини планування.

Недорогі новобудови Житомира пропонують різноманітні квартири. Багато пропозицій сконцентровано в категорії квартир-студій, однокімнатних апартаментів і 2-кімнатного житла. Також зустрічаються 3-кімнатні та 4-кімнатні дешеві квартири, але їх відносно небагато. Реалізуються нові квартири як з ремонтом, так і без нього, тобто в стані «після будівельників».

Житлові комплекси Житомира економ-класу в каталозі новобудов ЛУН.ua

Подивитися комплекси, які тільки зводяться, і здані новобудови на карті міста та скористатися для пошуку зручним фільтром пропонує каталог ЛУН.ua. Тільки свіжа, актуальна та перевірена інформація, яка розміщена на сторінках сайту, допоможе швидко знайти варіант в зручній частині міста і купити квартиру недорого від забудовника.

На сторінці кожного об'єкта представлена ​​докладна інформація:

ЛУН.ua допоможе кожному, кого цікавить продаж квартир економ-класу від забудовника в новому будинку, отримати необхідну інформацію.

Більше
Менше