Зазим'я
Забудовники
Скинути
результат: 1 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 1 ЖК

Новобудови Зазим'я

Продаж квартир від забудовників в 1 житловому комплексі
ЖК DESNA residence
Нова черга
Зазим'я
ЖК DESNA residence
Чернігівська
20 хв
·
50 хв
від 845 тис. грн
16 будинків будується, 8 збудовано, 1 підготовка, 1 в проекті
Desna PRO
desna.kiev.ua
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Первинна нерухомість у Зазим’ї, новобудови на етапі зведення й готові до здачі в експлуатацію, житло, яке вже активно продає девелопер, і житлові будинки, що знаходяться на стадії проекту, – усе це можна знайти в каталозі ЛУН. Користувачі можуть бути впевнені в актуальності представлених даних – вони регулярно перевіряються і оновлюються. Сервіс має зручний пошук з фільтрацією за кількома критеріями та інтерактивну карту з розташуванням ЖК на ній.

Зазимські новобудови: особливості й переваги

Продаж квартир у Зазим’ї, новобудови якого теж представлені на карті ЛУН, здійснюється активно, адже село розташоване в 2 км від столиці. Воно славиться мальовничими лісами, чистими озерами, свіжим повітрям і наявністю місць для активного проведення часу. Попит породжує пропозицію, так що забудовники зводять нові житлові комплекси Зазим’я, здатні відгородити жителів від столичної метушні, але при цьому подарувати всі блага цивілізації.

ЖК Зазим’я переважно представлені малоповерховими новобудовами комфорт-класу, а також клубними будинками. При пошуку житла в селищі покупці висувають до нього особливі вимоги – одними з основних є статус комплексу й наявність закритої території з охороною.

Забудовник пропонує різноманітне житло в новобудовах Зазим’я. Це однокімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні й дворівневі квартири з покращеними плануваннями й прекрасними видами на сосновий ліс, річку й озера.

За якою ціною можна купити нову квартиру в Зазим’ї від забудовника

Як для ближнього передмістя Києва, вартість новобудови біля Зазим’я чи в самому селищі є демократичною. І все ж ціни на квартири в різних комплексах відрізняються, чому сприяє кілька факторів:

Існує кілька способів ефективної економії і придбання квадратних метрів у ЖК Зазим’я за вигідною ціною. Часто забудовники пропонують клієнтам акції і знижки у вигляді короткотривалого зменшення цін, надання розстрочки без першого внеску чи кредиту на житло з мінімальною процентною ставкою. Купити помешкання можна і через оформлення іпотеки чи участь у дольовому будівництві, коли гроші вкладаються у новобудови на етапі котловану. На ранній стадії зведення вигідніше купувати новобудови с. Зазим’я, ціни на готову квартиру в зданому комплексі вищі.

ЖК Зазим’я в каталозі новобудов ЛУН

Для тих, хто зацікавлений у пошуку прийнятного житла без посередників і хоче купити квартиру в Зазим’ї, новобудова найкраще представлена в каталозі ЛУН. Тут розміщена велика база новобудов передмістя столиці та представлені пропозиції від будівельних компаній, серед яких:

Усі новобудови Зазим’я від забудовника, представлені на сторінках каталогу ЛУН, мають повні описи й плани помешкань, завдяки яким можна визначити, чи підходить житло та чи варто робити запис на перегляд квартири на офіційному сайті.

В опис кожного об’єкта в каталозі ЛУН включені:

Тим, кого цікавить продаж нових квартир у Зазим’ї від забудовника, столичні девелопери можуть запропонувати різноманітні варіанти, ознайомитися з якими й підібрати прийнятний допоможе каталог ЛУН. Тут немає рейтингу новобудов, але є об’єктивні дані про будинки – кожен покупець знайде для себе житло на ринку первинної нерухомості, що відповідатиме заявленим критеріям.

Більше
Менше