Запоріжжя та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 4 ЖК

Новобудови бізнес класу у Запоріжжі та області

Продаж квартир від забудовників в 4 житлових комплексах
ЖК Бородино
Дніпровський
ЖК Бородино
від 900 тис. грн
2 будинки будується, 9 збудовано, 1 в проекті
Арсенал-Резерв
borodino.com.ua
ЖК Central
ЖК Central
від 667 тис. грн
2 будинки будується, 2 в проекті
GEOS
jk-central.com.ua
ЖК Palladio
Дніпровський
ЖК Palladio
від 849 тис. грн
2 будинки збудовано
palladio.zp.ua
ЖК Престиж
новий проект
Енергодар
ЖК Престиж
від 429 тис. грн
1 будинок будується
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Запоріжжя – місто козацької слави на берегах Дніпра. За останні роки воно стало сучаснішим, активно розвивається й створює комфортні умови для життя – новобудови тут з’являються досить часто.

Серед охочих купити квартиру бізнес-класу в Запоріжжі від забудовника багато молодих сімей. Первинне житло приваблює їх інноваційними технологіями будівництва:

Здані новобудови мають закриту територію з охороною, власну інфраструктуру й пішу доступність до соціально важливих об’єктів.

Нові будинки бізнес-класу: райони забудови міста

Запорізький первинний ринок нерухомості пропонує невелику кількість новобудов. Будівництво квартир в основному зосереджене у двох районах – Дніпровському й Вознесенівському. Дніпровський округ має розвинену інфраструктуру. Школи, дитсадки, медичні заклади, спортивні об’єкти й торгові точки знаходяться недалеко від ЖК бізнес-класу: Запоріжжя в цьому плані продумане.

На карті міста активно з’являються новобудови і Вознесенівського району. Тут теж зосереджені об’єкти торгової, соціальної та розважальної сфери. Комплекси розташовані поблизу зелених зон, тому з вікон відкриваються красиві види, а екологічна обстановка місцевості – сприятлива.

Нові житлові комплекси бізнес-класу стали з’являтися і в інших районах. Наприклад, у Олександрівському, що межує з Вознесенівським. Це одна зі старих частин міста, тому поряд з будинками багато культурних та історичних об’єктів.

Продаж нових квартир бізнес-класу в Запоріжжі від забудовника: онлайн-помічник ЛУН.ua

Каталог ЛУН.ua, що містить усі новобудови міста, пропонує сортувати житлові будинки за класами. Ви зможете подивитися фото об’єкту, його розташування, опис, перейти на сторінку будівельної компанії чи комплексу. Так ви дізнаєтеся актуальні ціни, умови купівлі квартири в розстрочку, знижки на нерухомість та акції від забудовників на новобудови бізнес-класу – Запоріжжя пропонує вигідні умови придбання на етапі проектування комплексів. Чим ближче дата введення об’єкту в експлуатацію, тим вища вартість помешкання.

На ЛУН.ua кожен знаходить прийнятну пропозицію. У цьому індустріальному обласному центрі гарні зарплати й відповідно висока купівельна спроможність, а значить, нерухомість бізнес-класу в Запоріжжі буде розвиватися швидкими темпами.

Більше
Менше