Запоріжжя та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 1 ЖК

Недорогі квартири в новобудовах економ класу в Запоріжжі та області

Продаж квартир від забудовників в 1 житловому комплексі
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Новобудови Запоріжжя економ-класу від забудовника – це доступне за цінами первинне житло на ринку нерухомості міста. Однак дешеві квартири – не означає, погані. Навіть при невисокій вартості будинки зводять з цегли, передбачають парковки та інші зручності для мешканців. Недорогі новобудови Запоріжжя пропонують житло економ-класу з функціональними плануваннями, щоб умови для проживання були комфортними й прийнятними для покупців.

У місті хороший вибір недорогих квартир на первинному ринку нерухомості. Кожен підбере для себе прийнятну пропозицію, що відповідає побажанням і вимогам.

Як дешево купити квартиру в Запоріжжі: недорогі новобудови економ-класу та їх особливості

Компанії, що реалізують недороге житло, заощаджують не на якості будівництва чи матеріалах. Доступними новобудови стають за рахунок мінімізації витрат. Будівництво квартир такого класу означає:

Крім і так прийнятної ціни, у новому будинку можна придбати помешкання в розстрочку. На етапі котловану діють різноманітні акції від забудовників. Завдяки цьому продаж квартир економ-класу від забудовника здійснюється на привабливих умовах. Часто пропонують знижки на здані новобудови, в яких ще залишились вільні площі.

Для охочих купити житло в Запоріжжі недорого доступний каталог новобудов ЛУН.ua

Тим, хто планує купівлю квартири, але обмежений у коштах, необов’язково витрачатися на посередників. Адже недорога нерухомість у новобудовах економ-класу представлена і в базі ЛУН.ua. Тут зібрані будинки в готовому вигляді, у проекті й на стадії будівництва.

На сторінці об’єкту розміщена основна інформація, що впливає на вибір покупця. Вказуються район і точна адреса розташування. Житлові комплекси Запоріжжя економ-класу, представлені на ЛУН.ua, містять фотографії, актуальні ціни, площу нерухомості. Є й основні будівельні характеристики: кількість будинків і квартир, поверховість, технологія зведення, матеріали стін, вид опалення, висота стель, наявність паркінгу, стан помешкання – з чорновим чи чистовим оздобленням.

Якщо ви вирішили купити квартиру недорого від забудовника, можете підписатися на оновлення й будете отримувати на електронну пошту розсилку про старт продажу, вручну перевірені ціни, хід і статус будівництва, акції. Також продаж недорогого житла докладно описаний на сайті першоджерела, посилання на який теж вказане на сторінці об’єкту в базі ЛУН.ua.

Більше
Менше