закрити
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути

Новобудови Деснянського району, Київ

Продаж квартир від забудовників в 18 житлових комплексах
ЖК Лісова казка
ЖК Лісова казка
Лісова
15 хв
·
10 хв
від 800 тис. грн
2 будинки будується, 13 збудовано
Comfort Life
ЖК Urban Park
ЖК Urban Park
Лісова
12 хв
від 845 тис. грн
2 будинки будується, 8 в проекті
УКРБУД
ЖК Forest
ЖК Forest
Чернігівська
20 хв
від 574 тис. грн
1 будинок будується
Спецжитлофонд
ЖК Twin House
ЖК Twin House
Лісова
20 хв
·
10 хв
від 651 тис. грн
1 будинок будується
УКРБУД
вул. Милославська, 18
вул. Милославська, 18
Оболонь
45 хв
·
15 хв
від 1.43 млн грн
1 будинок будується
Житлоінвестбуд-УКБ
ЖК Вигурівщина-20
ЖК Вигурівщина-20
Чернігівська
45 хв
·
20 хв
від 534 тис. грн
2 будинки будується, 2 збудовано
ZZBK1 Group
ЖК Лісова казка 2
ЖК Лісова казка 2
Лісова
20 хв
·
10 хв
від 684 тис. грн
3 будинки будується, 1 в проекті
Comfort Life
Клубний будинок Corner
Клубний будинок Corner
Чернігівська
35 хв
·
15 хв
від 500 тис. грн
1 будинок будується, 1 в проекті
RK Development
ЖК Район-2
ЖК Район-2
Оболонь
45 хв
·
15 хв
від 490 тис. грн
2 будинки будується
ЖК Praga-2
ЖК Praga-2
Оболонь
45 хв
·
15 хв
від 341 тис. грн
1 будинок будується
Гарант Житло Буд
ЖК Finland Yard
ЖК Finland Yard
Лісова
20 хв
·
10 хв
від 959 тис. грн
1 будинок будується
ЖК Praga
ЖК Praga
Оболонь
45 хв
·
15 хв
від 2.66 млн грн
1 будинок збудовано
Гарант Інвест Буд
знаю ЖК, якого немає на ЛУН
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Житлові комплекси в Деснянському районі, які розташовані на лівому березі Дніпра, представлені в досить великій кількості. Не дивлячись на «молодість» району, будівництво квартир проводиться тут активно. Первинна нерухомість здебільшого представлена на Троєщині.

Вирішивши купити квартиру в Деснянському районі Києва, новобудови від забудовника варто вивчити детально, звернувши увагу не тільки на опис комплексів, а і на переваги округу.

Вивчаємо новобудови м. Київ: Деснянський район та його транспортне сполучення

Первинний ринок нерухомості розвивається активними темпами завдяки високому попиту покупців на місцеве житло. Майбутніх жителів приваблює налагоджене транспортне сполучення з іншими районами міста. Ті, хто працює на правому березі та планує купити нерухомість в новобудовах Деснянського району, не будуть мати проблем, як дістатися додому. Але варто враховувати, що дорога займатиме немало часу.

Оптимальний вихід - купити недорогу квартиру в ЖК в Деснянському районі Києва, розташованому поруч з метро. На території округу є дві станції Святошинсько-Броварської лінії метро - «Лісова» і «Чернігівська». Також тут курсують автобуси, маршрутки, тролейбуси і трамваї. З правобережною частиною столиці район з’єднує Московський міст. На карті можна помітити також автобусну станцію «Дарниця», що обслуговує Чернігівський напрямок.

Плануючи придбати тут 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні, дворівневі апартаменти або ж квартири-студії з ремонтом чи без нього, варто враховувати, що поїздки на особистому автомобілі в «час пік» можуть забирати багато часу через затори. Але все-таки вартість житла в цьому районі досить доступна, до того ж часто діють акції від забудовників і є можливість купити квартири в новому будинку Деснянського району у розстрочку.

Інфраструктура округу

Нові квартири в Деснянському районі приваблюють багатьох, адже будинки розташовуються в оточенні важливих об’єктів інфраструктури. Тут можна користуватися супермаркетами, магазинами, ринком «Троєщина», ТРЦ, кінотеатрами, школами, гімназіями, ліцеями, дитсадками, ВУЗами, стадіонами, поліклініками, лікарнями та ін.

Екологічна обстановка

Розглядаючи новобудови Деснянського району від забудовника для постійного проживання, варто поцікавитися і питанням екології. Основний недолік цієї частини Києва – ТЕЦ, що розташована на Троєщині і досить серйозно забруднює місто. Покращують становище 11 паркових зон та безліч скверів.

Якщо вам цікавий продаж квартир в Києві, новобудови Деснянського району можна придивитися недалеко від Деснянського парку, ідеального для прогулянок з дітьми. В затоках Дніпра є ще і кілька пляжів.

Згідно генплану столиці, цю частину міста планують активно розвивати - створювати нові виробничі та офісні комплекси і відповідно робочі місця для мешканців району. Прийнятні ціни на бюджетні та елітні квартири, що зводяться чи здані в експлуатацію, сучасні новобудови бізнес-класу, а також економ, комфорт та еліт, знижки на житло при 100% передоплаті та можливість знайти роботу в цьому ж районі – важливі фактори на користь того, щоб обрати новобудови в Деснянському районі Києва від забудовника.

Всі комплекси можна знайти в каталозі новобудов ЛУН.ua. Первинне житло в сусідніх Дніпровському та Оболонському районах також представлене в енциклопедії новобудов.

Більше
Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране Акції