Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 2 ЖК

Новобудови комфорт класу у Кропивницькому

Продаж квартир від забудовників в 2 житлових комплексах
ЖК Ковалівський
Кіровський
ЖК Ковалівський
від 523 тис. грн
1 будинок будується
CBS
kovalivskyi.kr.ua
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Новобудови Кропивницького комфорт-класу призначені для покупців, яких не влаштовує первинний ринок нерухомості економ-сегменту. Ці нові квартири поєднують ціни економ-класу зі зручностями бізнес-класу, хоч і трішки в обмеженому вигляді.

Розташування ЖК комфорт-класу – основний критерій вибору житла

На карті міста два райони – Фортечний і Подільський. В обох представлені новобудови цього класу. Більшість цікавить будівництво квартир у мікрорайонах Шкільний, «5-5», Ковалівка, в околицях вулиць Жадова, Попова, Полтавської.

Первинне житло цього сегменту може бути розташоване в будь-якій частині міста. Але в основному новобудови комфорт-класу в Кропивницькому знаходяться біля зелених зон і водойм.

Що характерно для житла комфорт-сегменту

Житлові комплекси комфорт-класу зазвичай мають такі характеристики:

Для покупців важливу роль відіграє наявність автономного опалення в новому будинку, а також те, з ремонтом чи без нього продають квартири. Відсоток зданих новобудов з чистовим оздобленням складає мінімум 50%. У багатьох комплексах ця опція доступна до замовлення окремо.

Продаж квартир комфорт-класу в Кропивницькому від забудовника: шукаємо варіанти в базі ЛУН.ua

Якщо ви вже визначилися з класом житла й не хочете витрачати час на вивчення всіх пропозицій ринку, каталог новобудов ЛУН.ua передбачив фільтр, що відбирає об’єкти конкретного сегменту. Це звузить коло пошуку до тих варіантів, що можуть вам підійти.

Житло комфорт-класу в Кропивницькому не так широко представлене, як у великих містах, але вибрати є з чого. Визначитися з рішенням допоможуть фото, описи, вартість квартир. Ви також можете перейти на сайт компанії чи комплексу, щоб уточнити умови купівлі в розстрочку.

Можна підписатися на оновлення ЛУН.ua, щоб першим дізнаватися про акції від забудовників і знижки на первинну нерухомість. Це допоможе купити квартиру комфорт-класу в Кропивницькому від забудовника на вигідних умовах і без зайвого клопоту.

Більше
Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране Акції