Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути

Новобудови Крюківщини

Продаж квартир від забудовників в 15 житлових комплексах
ЖК Квартал Крюківщина
Крюківщина
ЖК Квартал Крюківщина
Іподром
30 хв
·
10 хв
від 1.05 млн грн
6 будинків будується, 1 збудовано
NOVBUD
ЖК Евромісто
Крюківщина
ЖК Евромісто
Іподром
35 хв
·
15 хв
від 606 тис. грн
13 будинків збудовано
Европейське Місто
ЖК Orange Park
Продаж нової черги
Крюківщина
ЖК Orange Park
Теремки
30 хв
·
15 хв
від 566 тис. грн
6 будинків будується, 7 збудовано, 21 в проекті
Orange Bud
ЖК Bavaria City
Крюківщина
ЖК Bavaria City
Іподром
35 хв
·
10 хв
від 475 тис. грн
1 будинок будується, 2 в проекті
KM Груп
ЖК Сакура
Крюківщина
ЖК Сакура
Виставковий центр
30 хв
·
15 хв
від 1.02 млн грн
3 будинки збудовано
Доброград Інвест
ЖК iHome
Крюківщина
ЖК iHome
Теремки
35 хв
·
15 хв
від 544 тис. грн
1 будинок будується, 2 збудовано, 8 в проекті
Українська будівельна компанія
вул. Вишнева, 17
Крюківщина
вул. Вишнева, 17
Іподром
35 хв
·
15 хв
від 1.4 млн грн
1 будинок збудовано
Вишнева оселя
ЖК Благород
Крюківщина
ЖК Благород
Теремки
30 хв
·
10 хв
від 420 тис. грн
5 будинків будується, 20 в проекті
ЖК AGAM
Крюківщина
ЖК AGAM
Іподром
35 хв
·
10 хв
від 468 тис. грн
1 будинок будується, 1 збудовано
ЖК Paradise Avenue
Крюківщина
ЖК Paradise Avenue
Іподром
30 хв
·
10 хв
від 573 тис. грн
6 будинків будується, 16 в проекті
ZIM Capital Group
знаю ЖК, якого немає на ЛУН
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Хочете жити у столиці та одночасно в екологічно чистому районі? Якщо давно мрієте про те, щоб у вас була власна квартира, Крюківщина - це один з варіантів, де можна недорого купити квартиру в новому будинку, та ще й настільки близько до столиці. Дійсно варто звернути увагу на нерухомість у Крюківщині, новобудови тут давно користуються попитом у покупців. Експерти відзначають гарний попит на сучасні житлові комплекси і стверджують, що продаж квартир в новобудовах Крюківщини займає мінімум часу, так як бажаючих поселитися в цьому районі досить багато. Особливим попитом користуються нові 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні та дворівневі квартири. В чому секрет такої популярності квартир в новобудовах Крюківщини?

Чим цікаве передмістя Києва: новобудови в Крюківщині

Основний аргумент для бажаючих купити новобудову в Крюківщині у забудовника - доступні ціни на квартири та близькість села до столиці. Дорога до Києва складає трішки більше 15 км. Це чудовий варіант для тих, хто працює у столиці, достатньо лише обрати підходящі житлові комплекси Крюківщини. Зручно і те, що жити в одному з ЖК Крюківщини і працювати в Києві можна не тільки тим, у кого є власне авто. Селище має зручну транспортну розв’язку, дістатися сюди легко та швидко можна і на загальному транспорті, що є величезною перевагою для того, щоб придбати житло в новобудовах Крюківщини.

Купити квартиру в новобудові Крюківщини - значить, поселитися в екологічно чистому районі. Повітря в селі не забруднюється жодним заводом, вечірня прогулянка в одному з місцевих парків подарує лише позитивні емоції. Екологічність - одна з причин, через яку так активно ведеться продаж квартир у Крюківщині, новобудови приваблюють все більше сімей з дітьми.

Тим, хто бажає купити квартиру в Крюківщині, новобудова від забудовника буде особливо цікавою. Квартири в нових будинках мають більшу площу та покращене планування. Крім того, в Крюківщині продаж квартир в новобудові від забудовника - це вигідна пропозиція, яка дозволяє заощадити непогану суму грошей. Адже тут вартість квартири в новобудовах суттєво нижча, ніж у столиці.

Інфраструктура та визначні місця

Існує думка, що купити квартиру в новому житловому комплексі, означає лишити себе розвиненої інфраструктури. Однак нерухомість в новобудовах Крюківщини доводить протилежне. Житлові комплекси Крюківщини ідеально доповнюються наявністю школи, дитячого садка, магазинів, аптек, розважальних комплексів. Всі новобудови Крюківщини від забудовника мають доступ до відділень банку та зв’язку, салонів краси, будівельного супермаркету та овочевого ринку.

Наявність у Крюківщині квартири в новобудові дає також практично необмежені можливості для організації дозвілля. Любителі природи можуть поїхати в сторону села Гатне і відпочити на березі живописного озера, а прихильники бурхливого нічного життя, напевно, з задоволенням покинуть свої житлові комплекси заради веселого проведення часу в одному зі столичних клубів. Словом, продаж нових квартир у Крюківщині від забудовника - ідеальний варіант для усіх.

Володіння нерухомістю в новобудові - це ще й прекрасна можливість в будь-який час відвідувати місцеві пам’ятки. Храм Вознесіння Господнього, Покровська церква, храм Феодосія Чернігівського - значимі святі місця, які варті уваги. Купуючи нерухомість в новобудовах села, кожен житель може за кілька хвилин дістатися до однієї з фортифікаційних споруд, що датовані першою половиною XX сторіччя. Михайлівська церква, розважальний комплекс «Мамаєва слобода», Краєзнавчий музей - все це знаходиться у безпосередній близькості від села, досить просто обрати підходящі крюківщинські новобудови і купити квартиру в одній із них.

На завершення варто відмітити, що завдяки Інтернету купити нову квартиру в Крюківщині від забудовника зовсім нескладно. Достатньо вивчити інформацію про ЖК Крюківщини, обрати підходящу квартиру, зв’язатися з забудовником і зрозуміти, що з таким питанням, як продаж житла в нових будинках, розібратися досить просто. Залишається лише оформити угоду на купівлю новобудови м. Ірпінь, ціни на квартиру в якій повністю влаштовують, без посередників.

Тим, хто ще не визначився, яка вартість новобудови біля Крюківщини чи в селі його влаштує, можна продивитися ціни за квадратний метр у гривнях, проглянувши наш каталог новобудов. Сайт містить фото комплексів, ціни, планування, розташування будинків на карті та ін. Якщо ж цікавлять відгуки про ЖК, їх можна знайти на місцевих форумах. Енциклопедія новобудов створена для того, що максимально відповісти на питання про житлові комплекси Крюківщини та інших населених пунктів України!

Більше
Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране Акції