Луцьк та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 6 ЖК

Новобудови бізнес класу у Луцьку та області

Продаж квартир від забудовників в 6 житлових комплексах
ЖК Атлант
ЖК Атлант
від 615 тис. грн
3 будинки будується, 5 збудовано, 9 в проекті
сторінка об'єкта
ЖК Яровиця
ЖК Яровиця
від 660 тис. грн
1 будинок будується
Єврохолдінг
сторінка об'єкта
ЖК Супернова
Нова черга
ЖК Супернова
від 607 тис. грн
2 будинки будується, 3 збудовано, 3 в проекті
Інвестор
сторінка об'єкта
ЖК Британія Hall
ЖК Британія Hall
від 769 тис. грн
1 будинок збудовано
Royal House
сторінка об'єкта
ЖБ Липинський+
Липини
ЖБ Липинський+
від 612 тис. грн
1 будинок будується
сторінка об'єкта
ЖК Світлий Хутір
ЖК Світлий Хутір
від 2.75 млн грн
2 будинки збудовано
Казкова Оселя
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Незважаючи на компактність і невелику кількість населення, первинний ринок нерухомості Луцька може запропонувати інвесторам солідний вибір зданих новобудов і проектів на стадії реалізації. Це стосується і ЖК бізнес-класу – Луцьк у загальній долі пропозицій близько 15% відвів під первинне престижне житло. Переглянути інформацію про нього можна в каталозі новобудов ЛУН.ua.

Яку можна купити нерухомість бізнес-класу в Луцьку

Вивчаючи ринок, можна дійти висновку, що в місті будують переважно багатоповерхові будинки, що відносяться до престижної нерухомості. Забудовники віддають перевагу цегляній технології зведення з подальшим утепленням стін різними матеріалами.

Нові будинки бізнес-класу – це комплекси з власною інфраструктурою, підземними й наземними паркінгами, привабливими архітектурними особливостями, охороною й іншими привілеями. Придбати в такому будинку можна і компактну квартиру-студію, і однокімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні квартири чи апартаменти. Помешкання часто реалізують з ремонтом, автономним опаленням, встановленими лічильниками.

Вагомі фактори на користь того, щоб купити квартиру бізнес-класу в Луцьку від забудовника, – збільшена площа приміщень, висота стель від 2,7 м, наявність гардеробних, якісні матеріали, які використовують для внутрішнього оздоблення кімнат. При цьому ціни на житло бізнес-класу на етапі зведення будинку прийнятні: можна придбати відносно недорогу і комфортабельну квартиру.

Як вибрати кращі житлові комплекси бізнес-класу за допомогою ЛУН.ua

Вивчити всі новобудови цього сегменту допоможе каталог ЛУН.ua, у якому представлені будинки в проекті, комплекси на стадії будівництва квартир і здані в експлуатацію ЖК. Про кожен об’єкт на його сторінці опублікована наступна інформація:

На сторінці новобудови є посилання на офіційний сайт забудовника чи проекту. Перейшовши на нього, можна знайти додаткову інформацію про об’єкт і записати контакти менеджерів. Продаж нових квартир бізнес-класу в Луцьку від забудовника здійснюється і за передоплатою, і в розстрочку, тому варто переглянути умови придбання житла в цього девелопера.

Не пропустити свіжу інформацію про новобудови бізнес-класу, Луцьк поки що пропонує їх у невеликій кількості, вийде завдяки розсилці оновлень від ЛУН.ua. Якщо ви вже підписались, вам на пошту будуть приходити повідомлення про старт продажу, відомості про ціни, хід будівництва, знижки на квартири й нові акції від забудовників.

Більше
Менше