Залізничний р-н
Забудовники
Скинути
результат: 14 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 14 ЖК

Новобудови Залізничного району, Львів та області

Продаж квартир від забудовників в 14 житлових комплексах
ЖК Велика Британія
Залізничний
ЖК Велика Британія
Церква св. Анни
13 хв
від 1.14 млн грн
5 будинків будується, 1 збудовано
РІЕЛ
riel.ua
ЖК Місто Трав
Залізничний
ЖК Місто Трав
ТЦ Victoria Gardens
13 хв
від 1.09 млн грн
1 будинок будується, 1 збудовано
Greenville
сторінка об'єкта
вул. Загородня, 47
Залізничний
вул. Загородня, 47
ТЦ Скриня
10 хв
·
25 хв
від 1.22 млн грн
1 будинок збудовано
Буделектромонтаж
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Якщо ви вивчаєте таке питання, як продаж квартир у Львові, новобудови Залізничного району вам можуть сподобатися своїми цінами та комфортними умовами проживання. Округ розташований у південно-західній частині міста і включає в себе такі мікрорайони, як Білогорща, Сигнівка, Левандівка, Скнилівок та ін.

Є багато факторів на користь придбання квартири в новому будинку Залізничного району. Серед них гарна інфраструктура, транспортне сполучення, приваблива вартість первинної нерухомості, продумане планування житла.

Транспорт

На території р-ну знаходиться головний залізничний вокзал Львова, приміський вокзал, через який курсують електропоїзди, та кілька невеликих станцій. Також тут є автовокзал та аеропорт ім. Данила Галицького.

Придбавши нерухомість в новобудовах Залізничного району, у вас не виникне проблем і з пересуванням по місту. Округ має розвинену мережу маршрутних таксі, на автобусі можна доїхати також у віддалені місцевості Білогорща та Рудне. До того ж тут курсують тролейбуси і трамваї.

Інфраструктура

Обираючи житлові комплекси в Залізничному районі для тривалого проживання, можна не турбуватися про наявність важливих об’єктів інфраструктури. У цій частині Львова є широка мережа загальноосвітніх учбових та дошкільних закладів. Придбавши тут первинне житло, проблем із пошуком дитсадка чи школи для дитини у вас не буде. А от ВУЗів у цьому окрузі немає, лише середні спеціальні і професійні навчальні заклади.

В районі немає і спеціалізованих лікарень, хоча медичні установи добре представлені поліклініками, сімейними амбулаторіями, жіночими консультаціями та стоматологічними кабінетами.

В більшості випадків новобудови Залізничного району від забудовника розташовані в пішій доступності від магазинів та ринків. На території округу є кілька гіпермаркетів, ТРЦ «Південний», Привокзальний ринок, універсами, невеликі магазини. Значна частина супермаркетів знаходиться на виїзді з міста.

Природа

Одна з причин, чому варто придбати недорогу квартиру в ЖК в Залізничному районі Львова - наявність великих зелених зон. Тут справді є місця, де можна відпочити сім’єю, наприклад, Левандівський, П’ятий чи Скнилівський парк. Є в окрузі і декілька озер та ставків, найбільше серед них - Левандівське озеро. Знайти здані в експлуатацію новобудови в Залізничному районі Львова від забудовника біля парку нескладно - на карті міста, доступній в каталозі ЛУН.ua, легко визначити такі комплекси.

Нові квартири в Залізничному районі в енциклопедії новобудов ЛУН.ua

Первинний ринок нерухомості може запропонувати в цій частині Львова квартири-студії, однокімнатні, двокімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні та дворівневі апартаменти з ремонтом чи без нього в малоповерхових та багатоповерхових будинках. В районі зводяться переважно бюджетні комплекси, хоча є новобудови бізнес-класу. Можна тут придбати елітні квартири за привабливими цінами.

В каталозі ЛУН.ua представлені всі без виключення новобудови м. Львів, Залізничний район і його пропозиції з нерухомості можна порівняти з вартістю житла у сусідніх Галицькому, Шевченківському та Франківському округах. На сторінках каталогу новобудов є посилання на офіційні сайти комплексів. Там можна знайти інформацію про те, як купити квартиру в Залізничному районі Львова: новобудови від забудовника пропонуються на умовах 100% передоплати та у розстрочку. На сайті об’єкту можна подивитися, які є акції від забудовників та знижки на нерухомість на початковому етапі будівництва квартир.

Більше
Менше