Макарів
Забудовники
Скинути
результат: 1 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 1 ЖК

Новобудови Макарова

Продаж квартир від забудовників в 1 житловому комплексі
ЖК Пейзажні озера
Макарів
ЖК Пейзажні озера
Житомирська
40 хв
від 389 тис. грн
8 будинків збудовано, 6 в проекті
Енергобудлізинг
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

В Україні вже кілька років спостерігається тенденція до переселення людей з мегаполісів у передмістя. В основному це молоді сім’ї, які працюють в Києві, але шукають нерухомість в новобудові за містом. Переваги житлових комплексів в таких місцях - більш доступна вартість квартири, гарна екологія, красива природа, відсутність заторів на дорогах і неспішний ритм життя. Особливо вигідні ціни на квартири можна отримати при купівлі новобудови без посередників у Макарові, та і саме селище має масу позитивних сторін.

Всі новобудови Макарова від забудовника - правильний вибір

Квартири в житлових комплексах Макарова привертають увагу багатьох потенційних покупців нерухомості в новобудовах передмістя столиці. Це селище міського типу примітне тим, що входить до десятка найкомфортніших та найперспективніших міст Київської області. Нерухомість у Макарові (новобудови в селищі поки що нечисленні) приваблива своєю невеликою віддаленістю від Києва - усього 50 км. Також у Бородянці на відстані 25 км знаходиться найближча залізнична станція.

Житло в новобудовах Макарова можна придбати відносно недорого. Особливо, враховуючи захмарні ціни на 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні чи дворівневі квартири в столиці. Купити нову квартиру в Макарові від забудовника зможе сім’я навіть з середнім рівнем доходів. Переглядаючи столичні ціни, більшість потенційних покупців розуміють, що вартість новобудови біля Макарова значно вигідніша.

Житлові комплекси Макарова оточені багатою природою. Райцентр знаходиться на березі річки Здвиж. А це значить, що екологія тут сприятлива і місць для прогулянок на свіжому повітрі достатньо, тому і продаж квартир в новобудовах Макарова настільки популярний.

До складу Макарівської селищної ради входять села Калинівка, Зурівка та Фасівочка. Але населення селища - усього 12 тисяч осіб. Площа населеного пункту на карті Київської області займає 63 км². Тому новобудови Макарова від забудовника - це прекрасна можливість жити в тиші та спокої.

Інфраструктура селища має все необхідне для комфортного життя за містом: парк, 3 школи, 4 дитсадка, кілька позашкільних навчальних закладів, лікарню, поліклініки, аптеки, кафе, супермаркет, 2 православні церкви, спортклуби, Будинок культури, кінотеатр, бібліотеку, музей. Недивно, що продаж нових квартир у Макарові від забудовника ведеться настільки активно.

Макарівські новобудови можуть зацікавити і тих, хто у своєму бізнесі орієнтується на виробництво сільськогосподарської продукції. В основному тут вирощують зернові культури. Також у селищі активно розвивається мале підприємництво. Якщо вирішите купити новобудову в Макарові від забудовника, то зможете тут і жити, і працювати.

Враховуючи всі ці переваги, каталог новобудов Київської області містить непогані пропозиції з продажу житла в цьому селищі. Кращі місця району вже облюбували забудовники, кожен з яких зводить свої житлові комплекси Макарова на найбільш підходящих для будівництва ландшафтах. Всі ЖК Макарова вивчити допоможе наша енциклопедія новобудов.

Продаж квартир у Макарові - новобудови, як капіталовкладення

Проекти, що реалізуються в цій місцевості, - це переважно об’єкти економ-класу. Офіційний сайт кожного окремого забудовника більш детально познайомить вас з ціновим діапазоном. Девелопери віддають перевагу малоповерховій забудові біля лісових зон, в місцях з гарною транспортною доступністю. Продаж квартири в новобудовах Макарова відрізняється оптимальним співвідношенням запропонованої ціни за квадратний метр у гривнях до квадратури житла.

Надалі в ході забудови найближчого передмістя столиці інтерес до того, щоб купити квартиру в новому будинку, обравши одне з селищ міського типу, які розміщені за межами прилеглих до Києва адміністративних районів, буде зростати. Тому нерухомість в 50-кілометровій зоні навколо столиці, в тому числі ЖК Макарова, стануть перспективною інвестицією, що може окупитися сторицею.

Що потрібно знати про купівлю квартири в новобудовах

Не зволікайте - квартира вашої мрії вже чекає на вас!

Більше
Менше