Миколаїв та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 4 ЖК

Недорогі квартири в новобудовах економ класу в Миколаєві та області

Продаж квартир від забудовників в 4 житлових комплексах
ЖК Гражданский посад
Заводський
ЖК Гражданский посад
від 508 тис. грн
1 будинок будується, 2 збудовано, 5 в проекті
Миколаївський домобудівельний комбінат
сторінка об'єкта
ЖК Никола-Град
Інгульський
ЖК Никола-Град
від 729 тис. грн
1 будинок будується, 2 збудовано
сторінка об'єкта
мкрн. Потемкинский
Центральний
мкрн. Потемкинский
від 729 тис. грн
1 будинок будується, 1 збудовано
Миколаївський домобудівельний комбінат
сторінка об'єкта
ЖК Прем'єр Хаус
Заводський
ЖК Прем'єр Хаус
Продажі не почалися
1 будинок збудовано
Парадіз
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Недорогі новобудови Миколаєва на первинному ринку нерухомості затребувані постійно. Вони приваблюють покупців вигідними цінами, великим вибором квартир у нових будинках і доступними умовами покупки в розстрочку або в іпотеку.

Новобудови Миколаєва економ-класу від забудовника

Первинне житло економ-класу для багатьох єдиний варіант поліпшити свої житлові умови. Нові квартири в цих комплексах за вартістю вигідніші подібних пропозицій вторинного ринку, та й інвестиційна привабливість у них досить висока.

У багатьох покупців недорога нерухомість в новобудовах економ-класу асоціюється з аналогічним житлом, яке пропонувалося в будинках-хрущовках. Звичайно, це уявлення не є справедливим, адже будівельна галузь розвивається і рівень новобудови постійно підвищується.

ЖК в Миколаєві економ-класу це:

Продаж квартир економ-класу від забудовника в окремих випадках може пропонуватися за цінами, які відмінні від стандартних. Можливо це під час дії акцій від забудовників або при умові оплати 100% вартості, що дозволяє розраховувати на отримання знижки на житло. Це дозволить купити житло в Миколаєві недорого і отримати додаткову вигоду.

Житлові комплекси Миколаєва економ-класу в каталозі новобудов ЛУН.ua

Для тих, хто планує купити квартиру в Миколаєві, недорогі новобудови економ-класу зібрані в одному розділі каталогу ЛУН.ua. Комплекси, які тільки зводяться, і здані новобудови, в котрих пропонуються дешеві квартири, можна побачити на карті міста. За допомогою зручного фільтра із загального обсягу пропозицій можна вибрати ті, що найбільш прийнятні за вартістю, терміном здачі або пропонують квартири з певною кількістю кімнат. Також на ЛУН.ua реалізована можливість вибирати пропозиції купити квартиру недорого від забудовника тільки в певному районі міста.

Щоб відвідувачі каталогу, яких цікавить продаж недорогого житла, могли отримати тільки актуальну інформацію, всі розміщені на ЛУН.ua відомості регулярно оновлюються.

Більше
Менше