Миколаїв та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 4 ЖК

Недорогі квартири в новобудовах економ класу в Миколаєві та області

Продаж квартир від забудовників в 4 житлових комплексах
ЖК Никола-Град
Інгульський
ЖК Никола-Град
від 728 тис. грн
1 будинок будується, 2 збудовано
сторінка об'єкта
мкрн. Потемкинский
Центральний
мкрн. Потемкинский
від 705 тис. грн
1 будинок будується, 1 збудовано
Миколаївський домобудівельний комбінат
сторінка об'єкта
ЖК Гражданский посад
Заводський
ЖК Гражданский посад
від 485 тис. грн
1 будинок будується, 2 збудовано, 5 в проекті
Миколаївський домобудівельний комбінат
сторінка об'єкта
ЖК Прем'єр Хаус
Заводський
ЖК Прем'єр Хаус
Продажі не почалися
1 будинок збудовано
Парадіз
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Недорогі новобудови Миколаєва на первинному ринку нерухомості затребувані постійно. Вони приваблюють покупців вигідними цінами, великим вибором квартир у нових будинках і доступними умовами покупки в розстрочку або в іпотеку.

Новобудови Миколаєва економ-класу від забудовника

Первинне житло економ-класу для багатьох єдиний варіант поліпшити свої житлові умови. Нові квартири в цих комплексах за вартістю вигідніші подібних пропозицій вторинного ринку, та й інвестиційна привабливість у них досить висока.

У багатьох покупців недорога нерухомість в новобудовах економ-класу асоціюється з аналогічним житлом, яке пропонувалося в будинках-хрущовках. Звичайно, це уявлення не є справедливим, адже будівельна галузь розвивається і рівень новобудови постійно підвищується.

ЖК в Миколаєві економ-класу це:

Продаж квартир економ-класу від забудовника в окремих випадках може пропонуватися за цінами, які відмінні від стандартних. Можливо це під час дії акцій від забудовників або при умові оплати 100% вартості, що дозволяє розраховувати на отримання знижки на житло. Це дозволить купити житло в Миколаєві недорого і отримати додаткову вигоду.

Житлові комплекси Миколаєва економ-класу в каталозі новобудов ЛУН.ua

Для тих, хто планує купити квартиру в Миколаєві, недорогі новобудови економ-класу зібрані в одному розділі каталогу ЛУН.ua. Комплекси, які тільки зводяться, і здані новобудови, в котрих пропонуються дешеві квартири, можна побачити на карті міста. За допомогою зручного фільтра із загального обсягу пропозицій можна вибрати ті, що найбільш прийнятні за вартістю, терміном здачі або пропонують квартири з певною кількістю кімнат. Також на ЛУН.ua реалізована можливість вибирати пропозиції купити квартиру недорого від забудовника тільки в певному районі міста.

Щоб відвідувачі каталогу, яких цікавить продаж недорогого житла, могли отримати тільки актуальну інформацію, всі розміщені на ЛУН.ua відомості регулярно оновлюються.

Більше
Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране Акції