Нові Петрівці
Забудовники
Скинути
результат: 1 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 1 ЖК

Новобудови Нових Петрівців

Продаж квартир від забудовників в 1 житловому комплексі
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Цікавить нерухомість в новобудовах? Якщо купувати житло в столиці вам не хочеться чи ви не маєте такої змоги, як варіант, можна розглянути передмістя. Усього за 22 км від столиці, у Вишгородському районі, розташоване село Нові Петрівці (Київська область). Купити квартиру в цьому населеному пункті можна значно дешевше, ніж у самому Києві. Напрямок активно розвивається, тому продаж квартир в новобудовах Нових Петрівців може послужити відмінною інвестицією.

Чим можуть зацікавити квартири в новобудовах Нових Петрівців

Найвідоміше місце в цьому населеному пункті, звісно ж, - резиденція бувшого президента України «Межигір’я». Раніше тут часто перекривали трасу, так що ті, хто зважився кілька років тому купити новобудову в Нових Петрівцях у забудовника, змушені були їхати на роботу в Київ зайві 30-40 хвилин. Сьогодні проблем з заторами більше немає, а продаж нових квартир у Нових Петрівцях від забудовника ведеться з більшою активністю.

Якщо ви розглядаєте для придбання квартири Нові Петрівці, новобудови від забудовника зацікавлять більшою мірою тих, хто готовий жити в тихому та спокійному місці. Кількість населення не перевищує тут і 8 тисяч осіб, а, значить, у селі немає такого шуму та швидкого ритму життя, як у мегаполісі, що є досить великою перевагою.

З об’єктів інфраструктури, що оточують сучасні житлові комплекси Нових Петрівців, можна виділити:

Практично всі новобудови Нових Петрівців від забудовника оснащуються прогулянковими зонами та дитячими і спортивними майданчиками. Також на сьогоднішній день розроблений проект стадіону «Межигір’я», який буде знаходиться на вул. Ворошилова у зоні громадських будівель. Тут будуть розташовані адміністративні приміщення, футбольне поле, трибуни та бігові доріжки.

Купівля квартири в новобудовах передмістя

Багато хто хоче купити квартиру в Нових Петрівцях, новобудова при цьому обирається інколи навіть частіше, ніж вторинне житло. Квартири в нових будинках популярні в будь-якому з ЖК Нових Петрівців, це село - цілком доступне задоволення для тих, хто давно планував обзавестися власною квартирою в новобудові. Особливо вигідні ціни може дати купівля нерухомості без посередників, адже в цьому випадку вартість новобудови біля Нових Петрівців буде нижчою.

За останні роки серйозно виріс продаж квартир у Нових Петрівцях - новобудови в престижному селі, що активно розвивається, мають велику популярність. Завдяки цьому в населеному пункті є вже кілька нових житлових комплексів, в яких можна недорого придбати 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні або ж дворівневі квартири.

При виборі житлового комплексу для початку потрібно визначитися з районом чи мікрорайоном. Так як село невелике, тут практично з кожного його куточку рукою подати до об’єктів інфраструктури. Та і природа скрізь присутня: є водойми та багато зелених насаджень.

Обираючи новобудови с. Нові Петрівці, ціни вивчити, звісно, потрібно, але треба звернути увагу і на власну інфраструктуру будівель. Зараз практично всі забудовники виділяють перші поверхи будинків під організації, що працюють у сфері побутового обслуговування. Також непогано, якщо житлові комплекси Нових Петрівців оснащені дитячими майданчиками, зонами для відпочинку та прогулянок і паркінгом. Цього більш ніж достатньо, щоб ви захотіли купити житло в новобудовах Нових Петрівців.

Що стосується екологічної обстановки, яку б ви не обрали нерухомість у Нових Петрівцях, новобудови тут мають величезну перевагу: нові житлові комплекси розташовані поблизу Київського моря. Це значить, що, відкривши вікно у квартирі, ви завжди можете отримати доступ до свіжого повітря. На вихідних ті, хто обрав новобудови в Нових Петрівцях, можуть влаштовувати на природі пікніки та довгі прогулянки з дітьми.

Щоб купити квартиру в новобудові в Нових Петрівцях, потрібно відвідати офіційний сайт забудовника, дізнатися точну вартість квартири та зв’язатися з менеджером з продажу. Якщо на сайті є форум, там можна почитати відгуки про будівельні компанії та ЖК Нових Петрівців. Повний каталог новобудов, які вже здані чи тільки зводяться в цьому селі, можна побачити на нашому сервісі. Кожен комплекс відмічений на карті області, має фото, повний опис, ціни за квадратний метр у гривнях та посилання для переходу на сайт забудовника. Наша енциклопедія новобудов дає змогу не тільки дізнатися актуальні ціни на квартири, а й швидко та легко купити нову квартиру в Нових Петрівцях від забудовника!

Більше
Менше