Суворовський р-н
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 14 ЖК

Новобудови Суворовського району, Одеса та області

Продаж квартир від забудовників в 14 житлових комплексах
ЖК Лузанівський Парк
Суворовський
ЖК Лузанівський Парк
від 499 тис. грн
1 будинок будується, 3 в проекті
KONA
luzanovsky-park.com.ua
ЖК SunCity
Суворовський
ЖК SunCity
від 826 тис. грн
2 будинки будується, 2 в проекті
suncity.od.ua
ЖМ Острови
Суворовський
ЖМ Острови
від 444 тис. грн
1 будинок будується, 9 збудовано, 3 в проекті
KONA
ostrova.com.ua
ЖК Романівський
Суворовський
ЖК Романівський
від 1.04 млн грн
3 будинки збудовано
Стікон
сторінка об'єкта
ЖК Сахарова
Суворовський
ЖК Сахарова
від 854 тис. грн
1 будинок будується
Одесстрой
сторінка об'єкта
ЖК Лазурний
Суворовський
ЖК Лазурний
від 496 тис. грн
1 будинок збудовано
Ліга ЮгСтрой
сторінка об'єкта
ЖК Одеські традиції
Суворовський
ЖК Одеські традиції
від 582 тис. грн
3 будинки будується, 1 збудовано, 2 в проекті
сторінка об'єкта
ЖК Авалон
Суворовський
ЖК Авалон
від 476 тис. грн
2 будинки збудовано
сторінка об'єкта
ЖК Хвиля
Нова черга
Суворовський
ЖК Хвиля
від 826 тис. грн
1 будинок будується
Мікромегас
сторінка об'єкта
ЖК Андрієвський
Суворовський
ЖК Андрієвський
від 420 тис. грн
2 будинки збудовано
сторінка об'єкта
ЖК Зодіак
Суворовський
ЖК Зодіак
від 515 тис. грн
1 будинок будується, 1 в проекті
Фінансово-будівельний Союз
сторінка об'єкта
ЖК Місто Мрій
Суворовський
ЖК Місто Мрій
від 503 тис. грн
1 будинок будується
Місто Мрій
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Первинна нерухомість Одеси представлена у всіх чотирьох адміністративних округах міста: десь більшою, десь меншою мірою. Суворовський район не є виключенням: тут теж реально придбати недорогі квартири в новому будинку. Перш ніж серйозно зайнятися таким питанням, як продаж квартир в Одесі, новобудови Суворовського району не завадить розглянути ще й з ракурсу зручності проживання саме в цій частині курортного міста.

Чи варто купувати нові квартири в Суворовському районі

Цей адміністративний округ займає третю частину всієї території Одеси і ділиться на кілька мікрорайонів. Якщо ви плануєте придбати квартиру-студію, однокімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні чи дворівневі апартаменти, придивіться житлові будинки на Лузанівці, Пересипу, в селищі Котовського та ін. З двох сторін район омиває Чорне море і Куяльницький лиман, відомий своєю лікувальною глиною. ЖК в Суворовському районі Одеси приваблюють багатьох покупців: навіть від найвіддаленішої точки округу відстань до моря не перевищує 5 км.

Ще кілька років тому первинне житло тут не користувалося великою популярністю - рівень розвитку інфраструктури не радував. Але з кожним роком з’являється все більше корисних об’єктів, ремонтуються дороги, налагоджується транспортне сполучення. Тепер практично всі новобудови Суворовського району від забудовника знаходяться в пішій доступності від супермаркетів, ринків, магазинів, великих торгових центрів.

Якщо є бажання придбати бюджетні чи елітні квартири на березі моря, житлові комплекси в Суворовському районі підійдуть як найкраще. Невеликою відстанню до моря зможуть насолоджуватися всі місцеві жителі - в 15 хвилинах розташований прекрасний пляж «Лузанівка», що вважають найдемократичнішим у місті.

Транспортне сполучення

Передусім, первинний ринок нерухомості цього округу зацікавить тих, хто тут і працює: в час пік в інші райони Одеси добиратися досить проблематично. В будь-який інший час в центр міста можна доїхати приблизно за півгодини. Громадський транспорт представлений у вигляді маршрутних таксі, автобусів, трамваїв і тролейбусів.

Якщо обирати новобудови м. Одеса, Суворовський район порадує ще й непоганим станом доріг і наявністю двох великих автомагістралей: проспекту Добровольського і Дніпропетровської дороги.

Ціни на квартири в Одесі в каталозі новобудов ЛУН.ua

Є безліч факторів на користь придбання житла в будинках, що зводяться чи вже здані в експлуатацію в цій частині курортного міста. Якщо ви вирішили купити квартиру в Суворовському районі Одеси, новобудови від забудовника можна подивитися на вулицях Заболотного, Сахарова, Генерала Бочарова, Семена Палія та ін.

Будівництво квартир активніше за все ведеться в сегменті бюджетного житла, але є тут і новобудови бізнес-класу, будинки комфорт та еліт класів. На карті нових комплексів, доступній в енциклопедії новобудов ЛУН.ua, видно, що придбати житло можна і поруч з пляжем чи на деякій віддаленості від моря. Вартість квартири в новому будинку Суворовського району з ремонтом чи без нього можна подивитися на сторінці конкретного об’єкту. Якщо перейти на офіційний сайт будівельної компанії, можна дізнатися про актуальні акції від забудовників, знижки на нерухомість в новобудовах Суворовського району при 100% передоплаті та умови придбання житла у розстрочку.

Якщо новобудови в Суворовському районі Одеси від забудовника вам не підійшли, можете проглянути пропозиції в інших округах міста (Київському, Приморському та Малиновському).
Більше
Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране Акції