Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)

Новобудови бізнес класу у Полтаві та області

Продаж квартир від забудовників в 1 житловому комплексі
вул. Стрітенська, 18
Шевченківський
вул. Стрітенська, 18
від 1.27 млн грн
1 будинок збудовано
СМНК
сторінка об'єкта
знаю ЖК, якого немає на ЛУН
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Нерухомість бізнес-класу в Полтаві представлена досить скромно. Однак якщо врахувати високий попит серед споживачів на первинне житло в різних сегментах, можна припустити, що тут скоро з’являться нові житлові комплекси бізнес-класу.

Основні відмінності новобудов категорії бізнес

Перше, що виділяє новобудови бізнес-класу, Полтава не виключення – вигідне розташування, в основному в центральному районі чи історичній частині міста. Однак є й інші особливості в цих житлових комплексах:

Ще один фактор, який виділяє житло бізнес-класу – його вартість. Не всі можуть дозволити собі придбати квартиру в новобудові в цьому сегменті. Але якщо слідкувати за акціями від забудовників, шукати знижки на певні пропозиції, можна добре заощадити.

Оптимальний варіант економії – вибрати помешкання не в одній зі зданих новобудов, а підібрати квартиру на етапі котловану, адже на ранній стадії готовності ціни на нерухомість завжди нижчі.

Є немало пропозицій купити квартиру бізнес-класу в Полтаві від забудовника в розстрочку, що дозволить розтягнути виплати на період будівництва комплексу.

Нові будинки бізнес-класу в Полтаві в каталозі ЛУН.ua

Вивчаючи пропозиції на первинному ринку нерухомості, варто заглянути в базу каталогу ЛУН.ua, де зібрані всі нові житлові комплекси Полтави з можливістю фільтрації за різними критеріями.

Потенційні покупці можуть вибрати новобудови в конкретному районі міста – Київському, Подільському чи Шевченківському, вказати приблизний ціновий діапазон за 1 м² чи суму запланованого бюджету для покупки житла. У фільтрах ЛУН.ua доступні й інші критерії, наприклад, кімнатність, рік завершення будівництва – здана новобудова чи на стадії зведення.

Кожен ЖК бізнес-класу, Полтава поки що пропонує їх у малій кількості, має повний опис і відмітку на карті міста. Ціни на квадратні метри й наявність квартир постійно перевіряються. При бажанні уточнити інформацію варто перейти за посиланням на офіційний сайт будівельної компанії та зв’язатися з менеджером відділу продажу.

На сторінках ЛУН.ua можна слідкувати за ходом будівництва квартир по фото, вивчити їхні планування і площу, оцінити зручність локації будинку за допомогою інтерактивної карти. Якщо зацікавив продаж нових квартир бізнес-класу в Полтаві від забудовника, на ЛУН.ua ви завжди знайдете корисну й актуальну інформацію.

Більше
Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране Акції