Рівне та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 7 ЖК

Недорогі квартири в новобудовах економ класу в Рівному та області

Продаж квартир від забудовників в 7 житлових комплексах
ЖК Рідне Місто
Здолбунів
ЖК Рідне Місто
від 390 тис. грн
1 будинок будується
БВК "Універсалбуд"
сторінка об'єкта
вул. Мельника, 30
Останні квартири
вул. Мельника, 30
від 995 тис. грн
1 будинок збудовано
Інтергал-Буд
сторінка об'єкта
ЖК Rivbud
ЖК Rivbud
від 751 тис. грн
1 будинок збудовано
сторінка об'єкта
ЖК Дворецький
Останні квартири
ЖК Дворецький
від 1.67 млн грн
1 будинок збудовано
сторінка об'єкта
вул. Квітки-Основ'яненко, 8б
вул. Квітки-Основ'яненко, 8б
від 1.27 млн грн
1 будинок збудовано
сторінка об'єкта
вул. Коваля, 2
Березне
вул. Коваля, 2
від 343 тис. грн
1 будинок збудовано
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Тих людей, котрі хочуть купити квартиру в Рівному, недорогі новобудови економ-класу приваблюють більше за все. Їхня головна перевага – прийнятна вартість, завдяки чому нерухомість цього сегменту доступна широкому колу покупців.

На карті ЛУН.ua видно, що недороге житло є у всіх районах міста. Знайти квартири економ-класу від забудовника в будинках з прийнятним розташуванням буде нескладно.

Особливості ЖК у Рівному економ-класу

Первинний ринок нерухомості рясніє пропозиціями продажу недорогих квартир. Щорічно з’являються бюджетні житлові комплекси Рівного економ-класу, у яких забудовники пропонують однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні й чотирьохкімнатні нові квартири з оздобленням чи без нього.

Часто покупцям складно самостійно розібратися у класифікації нерухомості, адже поділ на класи умовний. Віднесення новобудови до того чи іншого сегменту залежить від взаємозв’язку кількох факторів:

Незважаючи на невеликий рівень комфорту для мешканців, продаж недорогого житла в місті йде активними темпами. Прийнятні ціни, можливість придбання квартир у розстрочку, різноманітні акції від забудовників і знижки на нерухомість роблять первинне житло економ-класу доступним і затребуваним.

Недорога нерухомість у новобудовах економ-класу в Рівному в каталозі ЛУН.ua

З каталогом новобудов ЛУН.ua купити квартиру недорого від забудовника в новому будинку на етапі котловану чи в одній зі зданих новобудов стало простіше. Тут розміщена докладна інформація про житлові комплекси економ-класу, описані технічні характеристики будівель, є плани й фото квартир. Користувач може вивести на екран усі пропозиції бюджетної первинної нерухомості міста, потрібно лише правильно налаштувати відповідні фільтри.

Усі, кого цікавить інформація про компанії, що займаються будівництвом квартир бюджетного сегменту, можуть знайти потрібні відомості у відповідних розділах каталогу ЛУН.ua. Напряму звернувшись до відділу продажу девелопера, можна купити житло в Рівному недорого, заощадивши на послугах маклерів.

Більше
Менше