Сокільники
Забудовники
Скинути
результат: 7 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 7 ЖК

Новобудови Сокільників

Продаж квартир від забудовників в 7 житлових комплексах
ЖК Avalon Holiday
Старт продажу
Сокільники
ЖК Avalon Holiday
від 493 тис. грн
1 будинок будується, 10 в проекті
Avalon Inc.
avalon-inc.com.ua
ЖК Компаньйон
Старт продажу
Сокільники
ЖК Компаньйон
від 535 тис. грн
1 будинок підготовка, 1 в проекті
riel.ua
ЖК Глобус Парк
Нова черга
Сокільники
ЖК Глобус Парк
від 698 тис. грн
1 будинок будується, 1 збудовано
Globus
globus.org.ua
ЖК Grand Village
Нова черга
Сокільники
ЖК Grand Village
від 527 тис. грн
8 будинків будується, 3 підготовка, 7 в проекті
ГрандДім
granddim.com
вул. Трускавецька
Нова черга
Сокільники
вул. Трускавецька
від 544 тис. грн
2 будинки будується, 1 підготовка, 6 в проекті
Галжитлобуд
сторінка об'єкта
Житловий квартал Континент
Сокільники
Житловий квартал Континент
від 644 тис. грн
1 будинок будується, 8 в проекті
сторінка об'єкта
ЖК Південний
Нова черга
Сокільники
ЖК Південний
від 517 тис. грн
4 будинки будується, 8 збудовано, 3 в проекті
Буд Інвест Ком
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Село Сокільники Пустомитівського району розташоване в центральній частині Львівської області, в 5 км на південь від Львова. У 2001 році тут проживало майже 6 тис. осіб, але поступово кількість населення зростає, враховуючи, що з’являються нові житлові комплекси Сокільників.

Населений пункт ділиться на такі житлові квартали, як Гольда, Парцеляція, Льон та Дубівка. Якщо вас цікавить передмістя Львова і ви хочете жити в екологічно чистій та тихій місцевості, варто придивитися до ЖК Сокільників. Ціни на житло в новобудовах досить прийнятні, а умови проживання не гірші за львівські.

Нерухомість у Сокільниках: новобудови з гарною інфраструктурою

Населений пункт вирізняється наявністю власної загальноосвітньої школи, ДЮСШ, ресторанів, аптек, лікарської амбулаторії, магазинів та ін. З появою сучасних ЖК Сокільників мешканці та майбутні власники квартир в комплексах можуть користуватися паркінгами, дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку.

До найближчих гіпермаркетів і торгівельно-розважальних центрів («Епіцентр», King Cross Leopolis) - усього 5 км. Кожен, хто прийме рішення купити нову квартиру у Сокільниках від забудовника, зможе користуватися цими об’єктами інфраструктури.

Як видно на карті, на північ від села є невеликий став, що може зацікавити рибалок. Житло в новобудовах Сокільників приглянеться і сім’ям з дітьми - тут чисте повітря, гарна екологія та чудові краєвиди. В центрі населеного пункту є ще два стави, біля яких можна влаштовувати пікніки з друзями чи родиною.

Продаж нових квартир у Сокільниках від забудовника може зацікавити тих, кого турбує питання транспортного сполучення. Зручність географічного положення населеного пункту пов’язане не тільки з близькістю до Львова, але й з його розміщенням на важливому автошляху міждержавного значення. До центру Львова можна дістатися автобусом № 1004 за 30-40 хв. Найближча залізнична станція «Пустомити» знаходиться за 8 км.

Враховуючи доступну вартість новобудови біля Сокільників, можна придбати недорогі 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні чи дворівневі квартири від забудовника в затишній місцевості і при цьому їздити на роботу до Львова.

Як без посередників купити квартиру у Сокільниках: новобудова Львівської області на ЛУН.ua

Якщо вас зацікавили новобудови с. Сокільники, ціни на квартири, фото об’єктів, адресу та посилання на офіційний сайт легко знайти в каталозі новобудов ЛУН.ua. Вартість квартир тут завжди актуальна, адже постійно перевіряється. У каталозі можна знайти всі новобудови Сокільників від забудовника: і ті, що будуються, і ті, що вже здані в експлуатацію.

Населений пункт може запропонувати потенційним покупцям малоповерхові будинки економ-класу, також тут є таунхауси. Житло в новобудовах можна придбати на вулицях Підстригача-Проектована, Успенська. Якщо ви вже детально вивчили таке питання, як продаж квартир у Сокільниках, новобудови можна подивитися ще й у сусідній Солонці, розташованій трохи далі від Львова. За відгуками, що можна знайти на профільних форумах, невисокі ціни на квартири забудовники пропонують також у Брюховичах, Стрию, Трускавці, Новояворівську, Дублянах, Винниках.

Більше
Менше