Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути

Новобудови Софіївської Борщагівки

Продаж квартир від забудовників в 27 житлових комплексах
ЖК Затишний квартал
Софіївська Борщагівка
ЖК Затишний квартал
Житомирська
35 хв
·
15 хв
від 469 тис. грн
7 будинків будується, 18 збудовано, 1 в проекті
ЖК Стожари
Софіївська Борщагівка
ЖК Стожари
Житомирська
30 хв
·
15 хв
від 447 тис. грн
2 будинки будується, 1 в проекті
EuroCity Development
ЖК Софія Резіденс
Софіївська Борщагівка
ЖК Софія Резіденс
Житомирська
30 хв
·
10 хв
від 640 тис. грн
17 будинків будується, 3 збудовано, 22 в проекті
Мартинов
Європейка
Софіївська Борщагівка
Європейка
Житомирська
40 хв
·
15 хв
від 423 тис. грн
9 будинків будується, 11 збудовано, 30 в проекті
BD Holding
ЖК Софія Клубний
Софіївська Борщагівка
ЖК Софія Клубний
Житомирська
35 хв
·
15 хв
від 542 тис. грн
10 будинків будується, 14 збудовано, 7 в проекті
Мартинов
ЖК Данія
Софіївська Борщагівка
ЖК Данія
Житомирська
30 хв
·
15 хв
від 271 тис. грн
5 будинків будується, 12 збудовано, 1 в проекті
ЖК Софія Сіті
Софіївська Борщагівка
ЖК Софія Сіті
Іподром
35 хв
·
15 хв
від 639 тис. грн
10 будинків будується, 54 збудовано, 8 в проекті
Мартинов
ЖК Городок
Софіївська Борщагівка
ЖК Городок
Житомирська
35 хв
·
20 хв
від 537 тис. грн
1 будинок будується, 2 збудовано, 4 в проекті
Еркер
ЖК Софіївська сфера
Софіївська Борщагівка
ЖК Софіївська сфера
Житомирська
30 хв
·
20 хв
від 512 тис. грн
9 будинків будується, 13 збудовано, 20 в проекті
Сфера житлобуд
ЖК Барселона
Софіївська Борщагівка
ЖК Барселона
Житомирська
25 хв
·
15 хв
від 532 тис. грн
2 будинки будується, 3 збудовано, 2 в проекті
Фундамент Буд Сервіс
ЖК Київський маєток
Софіївська Борщагівка
ЖК Київський маєток
Житомирська
30 хв
·
15 хв
від 513 тис. грн
3 будинки будується, 6 збудовано, 6 в проекті
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Київ вже давно розширює свої межі - з кожним роком у передмісті з‘являється все більше новобудов. З’їхавши з Кільцевої дороги, можна побачити цілі мікрорайони, які тільки-тільки були створені будівельними компаніями. Квартири в новобудовах Софіївської Борщагівки від забудовників користуються не меншою популярністю, чим нові житлові комплекси в інших районах, адже знаходяться вони максимально близько до меж Києва і купити квартиру в новому будинку цього населеного пункту можна зовсім недорого. Найбільш приємні ціни пропонують новобудови Софіївської Борщагівки, без посередників можна знайти їх всі на нашому пошуковому порталі - залишається лише з’ясувати, чим це село таке гарне.

Переваги життя у Софіївській Борщагівці

Село Софіївська Борщагівка знаходиться в Києво-Святошинському районі Київської області. За останні кілька років вельми виріс продаж квартир у Софіївській Борщагівці - новобудови мають дуже вдале розташування завдяки тому, що населений пункт межує одночасно і з Києвом, і з містом Вишневе.

Транспортне сполучення тут гарне. Якщо купити житло в новобудовах Софіївської Борщагівки у забудовника і продовжувати працювати у столиці, можна без проблем добиратися в Київ. Громадський транспорт ходить справно. Та і їхати до центру Києва усього-то 16 км, тому продаж нових квартир у Софіївській Борщагівці від забудовника особливо популярний серед власників авто. Від нових житлових комплексів до станцій метро «Академмістечко» та «Житомирська» курсують маршрутні таксі. Така близькість до столиці - це досить велика перевага для тих, кого цікавить продаж квартир в нових будинках передмістя.

На 2011 рік у Софіївській Борщагівці проживало 6571 особа, зараз, напевно, більше, адже село розвивається, з’являються новобудови і відповідно нові жителі. На 2015 рік нараховується вже більше 15 ЖК Софіївської Борщагівки.

Так як до міста Вишневе усього 3 км, громадяни, які вирішили купити нову квартиру в Софіївській Борщагівці від забудовника, активно користуються його інфраструктурою. На Кільцевій дорозі можна зробити покупки в різних великих супермаркетах, будівельних магазинах і автосалонах. Що стосується медичного забезпечення, новобудови Софіївської Борщагівки від забудовника розташовані за 2-3 км від найближчої столичної поліклініки, до лікарні в м. Вишневе приблизно така ж відстань.

Всі нові житлові комплекси Софіївської Борщагівки зводяться з урахуванням того, що на перших поверхах будинків розмістяться власні об’єкти інфраструктури: магазини, аптеки, перукарні, відділення банків і т.ін. На території житлових комплексів облаштовуються також паркінги та дитячі майданчики. Тому квартира в новому будинку - це дуже зручно (є все необхідне під рукою). До того ж вартість новобудови біля Софіївської Борщагівки більш вигідна, ніж ціни на столичне житло.

Квартири в новобудовах Софіївської Борщагівки: який будинок обрати?

Багато хто сьогодні хоче купити квартиру в Софіївській Борщагівці - новобудова тут представлена на вулицях Боголюбова, І. Франка, Л. Українки, Щаслива, Васильківська, Шалімова, Чубинського та ін. Але в якому з типів будинків краще за все придбати 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні чи дворівневі квартири?

Цегляні будинки

Якщо ви хочете обрати найнадійнішу та найдобротнішу нерухомість у Софіївській Борщагівці, новобудови краще за все дивитися ті, що були створені з цегли. Таких будівель зводиться не дуже багато, так як цеглу витісняють інші більш сучасні та дешеві матеріали.

Всі новобудови Софіївської Борщагівки від забудовника, що були зведені з цегли, - довговічні, надійні, екологічні та красиві. Цей матеріал також характеризується вогнетривкими властивостями. В такому будинку легко дихати - він прекрасно підходить для нашого клімату. Влітку тут прохолодно, взимку - тепло. Продаж квартири в новобудовах Софіївської Борщагівки, збудованих з цегли, може стати чудовою інвестицією і згодом принести непоганий дохід.

Панельні будинки

Якщо купити квартиру в новобудові Софіївської Борщагівки не по кишені, можна обрати тут же панельний будинок - ціни на квартири в таких житлових комплексах нижчі. Не дивлячись на досить погану шумоізоляцію, такі будівлі мають свої переваги. Завдяки сучасним і якісним матеріалам панельні новобудови с. Софіївська Борщагівка, ціни на які приємно порадують, мають високі показники теплозбереження. Так як усадка будинку відбувається відразу, власникам житла можна приступати до проведення ремонту вже після купівлі нерухомості в новобудові.

Монолітні будівлі

Вартість квартири в монолітному будинку буде дешевшою, ніж у цегляному. З переваг такі житлові комплекси Софіївської Борщагівки можуть похвалитися відсутністю швів на стиках - завдяки цьому скорочується втрата тепла. Відгуки жителів, які можна знайти на тематичних форумах, підтверджують відмінну шумоізоляцію в монолітному будинку. Також тут легко зробити перепланування житлової площі, так як стіни надійно спираються на моноліти.

Каталог новобудов на ЛУН.ua у Софіївській Борщагівці можна продивитися на нашому сайті. Актуальні ціни за квадратний метр у гривнях, точна адреса, фото, прямий перехід на офіційний сайт забудовника, розміщення будинків на карті області - цю та іншу інформацію про всі ЖК Софіївської Борщагівки надає наша енциклопедія новобудов!

Більше
Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране Акції