Стрий
Забудовники
Скинути
результат: 8 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 8 ЖК

Новобудови Стрия

Продаж квартир від забудовників в 8 житлових комплексах
вул. Об'їздна
Нова черга
Стрий
вул. Об'їздна
від 456 тис. грн
2 будинки будується, 4 збудовано
сторінка об'єкта
ЖК Престиж Холл
Нова черга
Стрий
ЖК Престиж Холл
від 396 тис. грн
1 будинок будується
ІнвестГалБуд
сторінка об'єкта
ЖК Панська Вертикаль
Стрий
ЖК Панська Вертикаль
від 530 тис. грн
1 будинок збудовано
ВІР Західбуд
сторінка об'єкта
ЖК Затишок
Стрий
ЖК Затишок
від 436 тис. грн
1 будинок будується
сторінка об'єкта
ЖК Львівський
Стрий
ЖК Львівський
від 919 тис. грн
1 будинок будується
ІнвестГалБуд
сторінка об'єкта
ЖК Park Hall Apartments
Стрий
ЖК Park Hall Apartments
від 693 тис. грн
2 будинки збудовано
сторінка об'єкта
ЖК Гармонія
Стрий
ЖК Гармонія
від 584 тис. грн
1 будинок збудовано
СБ Груп
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Житло в новобудовах Стрия користується чималою популярністю. Адже це місто є важливим економічним та культурним центром Львівщини та може запропонувати достойні умови проживання і комфортні квартир за прийнятними цінами. Населений пункт розташований на лівому березі р. Стрий і має населення близько 60 тис. осіб.

Чому варто купити нову квартиру у Стрию від забудовника, віддавши перевагу саме цьому місту Львівської області?

Вигідне розташування

Місто знаходиться у південно-західній частині регіону та віддалене від Львова на 67 км. Багатьох хто обрав новобудови м. Стрий, ціни на нерухомість порадували своєю доступністю. Але високий попит на житло можна пояснити і іншим: активним розвитком міста, зручним розташуванням на перехресті міжнародних автомобільних та залізничних шляхів, близькістю курортів Моршина і Трускавця, рекреаційної зони Карпат.

Не дивлячись на те, що населений пункт є одним з головних транспортних вузлів на заході України, транзитні автомобільні потоки оминають його об’їзною дорогою. Тому тим, кого цікавить продаж нових квартир у Стрию від забудовника, можна не хвилюватися через забруднення повітря.

Придбавши нерухомість в одному з ЖК Стрия, турбуватися про транспортне сполучення теж не прийдеться. Місто є важливим залізничним вузлом. Звідси поїзди їдуть не тільки в інші області України, а і в Прагу, Белград, Відень, Загреб, Венецію. До Львова практично щогодини відправляються електрички. Також тут є 3 автостанції, а територією міста курсують маршрутні таксі.

Розвинена інфраструктура міста

Роздумуючи над тим, чи купити квартиру у Стрию, новобудова може привабити гарною інфраструктурою. Усі житлові комплекси Стрия оточені важливими соціальними об’єктами.

У місті є:

Одна з причин гарного попиту на нерухомість у Стрию - новобудови розташовані неподалік від озера та річки з пляжем. Важливу роль відіграє і близькість відомого курорту Моршин.

Продаж квартир у Стрию: новобудови без посередників на ЛУН.ua

Яке ж можна придбати житло в новобудовах міста Стрий? Сучасні комплекси представлені як малоповерховою, так і багатоповерховою забудовою. У місті можна недорого купити 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні та дворівневі квартири економ та еліт-класу на вулицях Об’їздна, Дубравського, Січових Стрільців, Саксаганського. Всі новобудови Стрия від забудовника нескладно знайти на сторінках каталогу ЛУН.ua, оцінивши їхні фото, планування і вартість квартир та ін. Каталог новобудов не містить відгуків покупців - їх варто пошукати на профільних форумах та сайтах.

Ціни на квартири тут прийнятні. Вартість новобудови біля Стрия можна порівняти, наприклад, з Трускавцем, що знаходиться за 30 км і вирізняється більш високими цінами за квадратний метр у гривнях. Якщо ж цікавлять населені пункти, розташовані ближче до Львова, можна подивитися житло від забудовника в Солонці, Сокільниках, Дублянах, Винниках, Брюховичах. Відстань від усіх них до обласного центру - близько 10 км.

Більше
Менше