Суми та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 4 ЖК

Недорогі квартири в новобудовах економ класу в Сумах та області

Продаж квартир від забудовників в 4 житлових комплексах
вул. Прокоф'єва, 16
Зарічний
вул. Прокоф'єва, 16
від 590 тис. грн
2 будинки будується, 2 збудовано
Нотехс
сторінка об'єкта
просп. Лушпи, 5, корп. 21, 21/1, 22, 22/1
Нова черга
Зарічний
просп. Лушпи, 5, корп. 21, 21/1, 22, 22/1
від 477 тис. грн
2 будинки будується, 3 збудовано
Сумбуд
сторінка об'єкта
вул. Радянська, 27
Білопілля
вул. Радянська, 27
від 275 тис. грн
1 будинок збудовано
Topaz
сторінка об'єкта
вул. Онупрієнка, 11б
Шостка
вул. Онупрієнка, 11б
Продажі не почалися
1 будинок будується
Чернігівський ДМК
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Недорогі новобудови Сум займають близько 50% усього первинного ринку нерухомості міста. Пов’язано це з тим, що вартість нових квартир у подібних будинках нижча за ціни на житло інших класів. Тим, у кого обмежений бюджет, але є бажання купити квартиру в Сумах, недорогі новобудови економ-класу слід розглядати в першу чергу.

Житлові комплекси економ-класу: важливі характеристики

Межі, що розділяють нерухомість на класи, розмиті, так що забудовники на свій розсуд визначають рівень первинного житла. Щоб придбати за прийнятною ціною житло економ-класу, покупцям потрібно навчитися розбиратися в особливостях класифікації і знати перелік критеріїв, які характеризують недорогі квартири:

Помешкання в зданих новобудовах можна придбати за привабливою ціною за рахунок акцій від забудовників і знижок на квадратні метри. Недорого купити житло в новому будинку, в якому ще ведеться будівництво квартир, можна завдяки інвестиціям на етапі котловану чи оформленню оплати в розстрочку.

Квартири економ-класу від забудовника в Сумах у каталозі ЛУН.ua

Для всіх, кому цікавий продаж квартир економ-класу від забудовника та швидкий вибір варіанту для купівлі, розроблений фільтр по бюджетних домівках. Також на карті ЛУН.ua відмічені об’єкти, в яких реалізується житло, – користувачі зможуть, не виходячи з дому, оцінити рівень розвитку інфраструктури району й переваги та недоліки локації житлового комплексу.

Каталог первинної нерухомості ЛУН.ua – це можливість купити житло в Сумах недорого, не витрачаючи гроші на послуги ріелторів. У базі можна без посередників знайти докладну інформацію про ЖК, актуальні ціни й наявність доступних до продажу квартир.

Більше
Менше