Тарасівка
Забудовники
Скинути
результат: 4 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 4 ЖК

Новобудови Тарасівки

Продаж квартир від забудовників в 4 житлових комплексах
ЖК Квартал Тарасівський
Тарасівка
ЖК Квартал Тарасівський
Теремки
25 хв
·
45 хв
від 384 тис. грн
1 будинок будується, 4 збудовано, 10 в проекті
ZZBK1 Group
сторінка об'єкта
ЖК Фаворит
Тарасівка
ЖК Фаворит
Теремки
20 хв
·
40 хв
від 368 тис. грн
1 будинок будується, 1 підготовка, 1 в проекті
Променад
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Для багатьох власне житло в Києві - межа усіх мрій. Однак і ті, хто вже придбав нерухомість у столиці, не завжди залишаються задоволеними обстановкою, що склалася. Маленька площа квартири, жвава магістраль під вікнами, відсутність парковки і багато інших незручностей примушують столичних жителів розставатися зі своїми квадратними метрами та шукати кращого життя у передмісті. Чудовий вихід у даному випадку - купити новобудову у Тарасівці від забудовника. Сьогодні в цьому населеному пункті є житлові комплекси, що дійсно варті уваги, а нові квартири в Тарасівці користуються стабільним попитом.

Новобудови Тарасівки від забудовника - переїзд у передмістя

Тарасівка відноситься до Києво-Святошинського району Київської області. Населений пункт не дуже великий - на 2001 рік тут нараховувалося 5091 особа населення. Один з вагомих факторів, чому варто тут купити квартиру в новому будинку, - близькість Києва.

Від села до центра столиці - 23 км. Доїхати до Києва можна маршруткою чи на електропоїзді (більшість ЖК Тарасівки розташовані буквально за 5 хвилин ходьби від залізничної станції). Маршрутні таксі регулярно курсують в село від станцій метро «Житомирська» та «Академмістечко» і якщо вас зацікавило таке питання, як продаж квартир в нових будинках передмістя Києва - недорогі 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні та дворівневі квартири в Тарасівці варто розглянути, як один з найоптимальніших варіантів житла.

Всі новобудови Тарасівки від забудовника розташовані поблизу важливих об’єктів інфраструктури. Житлові комплекси Тарасівки мають свої дитячі майданчики, паркінги, магазинчики, але із загальної інфраструктури села варто виділити:

Завдяки тому, що йде досить активний продаж квартир у Тарасівці, новобудови заселяються новими жителями, а це дає поштовх для розвитку інфраструктури. Поруч з селом знаходяться такі населені пункти, як Чабани, Вишневе, Боярка, і, звісно ж, Київ - за бажанням ті, хто обирає житло в новобудовах Тарасівки без посередників, зможуть користуватися і міською інфраструктурою.

На якому етапі будівництва краще купувати нерухомість у новобудові

Якщо вам цікава нерухомість в Тарасівці, новобудови тут можна подивитися на вулицях Шевченка, Братів Чмілів, Шкільна, пров. Островського та ін. Деякі житлові комплекси Тарасівки вже здані в експлуатацію і заселені, але є і ті, що ще будуються. Якщо ж будинок поки що незакінчений, коли краще за все придбати нерухомість у новобудові?

Квартири в нових будинках для одних є власним житлом, для інших - вигідною інвестицією. І тим, і іншим не хочеться прогадати. За словами експертів, при покупці квартир в нових житлових комплексах краще за все керуватися правилом золотої середини. Не варто поспішати з купівлею новобудови с. Тарасівка, ціни на яку вас повністю влаштували, якщо будинок знаходиться тільки в стані проекту. Але і чекати поки виростуть ціни на 30-40% після введення його в експлуатацію і лише потім купити нову квартиру в Тарасівці від забудовника теж необов’язково.

Якщо прийнято рішення купити квартиру в Тарасівці, новобудови краще за все обирати з 40-50% готовності. На цьому моменті можна і укласти договір дольової участі у будівництві. Даний етап дозволяє оцінити динаміку зведення будинку і перспективи добудови. До того ж нерухомість в новобудові, збудованій лише наполовину, придбати зовсім не проблема - вартість квартири прийнятна і варіантів ще досить багато.

Тарасівські новобудови пропонують купити квартиру і на етапі котловану. В цьому випадку вартість новобудови біля Тарасівки чи в селі буде доступною, але варто віддати перевагу забудовникам, які вже неодноразово заявляли про себе на ринку будівництва. Продаж квартири в новобудовах Тарасівки, що була придбана на ранньому етапі, може принести гарний прибуток, коли будинок вже буде зданий.

Наша енциклопедія новобудов дає змогу більше дізнатися про планування, ціни на квартири, розташування будинків на карті - варто лише переглянути сторінку з житловими комплексами Тарасівки на нашому сайті. Тут представлений повний каталог новобудов цього населеного пункту. Якщо зацікавив продаж нових квартир у Тарасівці від забудовника, можна додатково відвідати і офіційний сайт компанії, де завжди є і фото будинків, і актуальні ціни за квадратний метр у гривнях. Деякі сайти мають ще й форум, на якому можна знайти відгуки про ЖК Тарасівки.

Більше
Менше