Хмельницький та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 8 ЖК

Новобудови бізнес класу у Хмельницькому та області

Продаж квартир від забудовників в 8 житлових комплексах
ЖК Вишневий
ЖК Вишневий
від 316 тис. грн
1 будинок будується
vyshnevyy.km.ua
ЖК PodilSky
Кам'янець-Подільський
ЖК PodilSky
від 417 тис. грн
1 будинок будується
Аргіліт
podilsky.km.ua
ЖК Grand Palace
ЖК Grand Palace
від 452 тис. грн
1 будинок будується, 1 збудовано, 1 в проекті
Max Art DG
сторінка об'єкта
ЖК Перлина Проскурова
Нова черга
ЖК Перлина Проскурова
від 473 тис. грн
2 будинки будується, 1 в проекті
сторінка об'єкта
ЖК Барбарис
ЖК Барбарис
від 502 тис. грн
1 будинок будується, 1 в проекті
Dita
сторінка об'єкта
ЖК Левада
ЖК Левада
від 549 тис. грн
1 будинок будується
Dita
сторінка об'єкта
ЖК Kuba
ЖК Kuba
від 1.09 млн грн
1 будинок будується
сторінка об'єкта
ЖК Дім
новий проект
ЖК Дім
від 393 тис. грн
1 будинок підготовка
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Нерухомість бізнес-класу в Хмельницькому пропонується за досить високою ціною, проте гарантує покупцям більший комфорт проживання, ніж пропозиції житла економ та комфорт-класу. На порядок вище і престижність цього первинного житла, яке не належить до масового сегменту, а вже орієнтоване на людей з доходами вище середнього.

Що собою являє нерухомість бізнес-класу в Хмельницькому

На первинному ринку нерухомості міста можна знайти достатню кількість житла цієї категорії комфорту. ЖК бізнес-класу Хмельницький пропонує покупцям не тільки в центрі і розташованих поруч масивах. Первинне житло подібного рівня може знаходитися в стороні від центральних вулиць, проте й при цьому воно буде мати ідеальну транспортну доступність, красивий краєвид з вікон, перебувати поруч з парком або іншими рекреаційними зонами.

До того ж нові будинки бізнес-класу зводяться і в передмісті. У цьому випадку підвищуються вимоги до благоустрою прибудинкової території, власної інфраструктури.

Зведення будинків завжди ведеться виключно за індивідуальними проектами, із застосуванням поліпшених технологій. Приділяючи увагу комфорту новобудови, забудовники обладнають просторі загальні холи, дбають про те, щоб до складу інфраструктури об'єкта увійшли всі необхідні в повсякденному житті заклади.

Продаж нових квартир бізнес-класу в Хмельницькому від забудовника представлений ​​житлом різним за розмірами і характеристиками. Хоча це дорога і престижна нерухомість, проте зовсім не означає, що в таких будинках не можна придбати невелику квартиру-студію або однокімнатні апартаменти. Звичайно, більшість пропозицій являє собою житло просторе – 2-кімнатна, 3-кімнатна, 4-кімнатна нерухомість тощо. Зустрічаються на ринку дворівневі варіанти житла з ремонтом і без нього, а також інші оригінальні пропозиції.

Купити квартиру бізнес-класу в Хмельницькому від забудовника допоможе каталог новобудов ЛУН.ua

Знайти житло бізнес-класу в новобудовах зданих і тих, які тільки зводяться, подивитися розташування кожної пропозиції на мапі міста, вибрати найбільш оптимальний варіант нерухомості за допомогою фільтра – все це можна зробити на сторінках каталогу новобудов ЛУН.ua. Тут відвідувачів чекає багато корисної і завжди актуальної інформації, яка регулярно оновлюється і доповнюється.

Скориставшись фільтром можна:

Дізнатися про покупку житла в розстрочку, акції від забудовника і знижки на квартиру можна на офіційному сайті кожної новобудови.

Для тих, кого цікавлять новобудови бізнес-класу, Хмельницький пропонує різноманітний вибір цієї нерухомості. Вибрати серед численних пропозицій найкращий варіант швидше за все можна на ЛУН.ua.

Більше
Менше