Хотів
Забудовники
Скинути
результат: 5 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 5 ЖК

Новобудови Хотова

Продаж квартир від забудовників в 5 житлових комплексах
ЖК Новий Хотів
Нова черга
Хотів
ЖК Новий Хотів
Теремки
10 хв
від 431 тис. грн
1 будинок будується, 1 збудовано, 8 в проекті
novyhotiv.kiev.ua
ЖК Емоція
Хотів
ЖК Емоція
Теремки
10 хв
від 462 тис. грн
2 будинки будується, 3 підготовка, 4 в проекті
Team Development
emotsiya.com.ua
ЖК Затишний Хотів
Хотів
ЖК Затишний Хотів
Теремки
10 хв
·
45 хв
від 416 тис. грн
1 будинок будується, 2 в проекті
сторінка об'єкта
ЖК Хотів
Хотів
ЖК Хотів
Теремки
10 хв
від 620 тис. грн
1 будинок будується
сторінка об'єкта
ЖК Хотів
Хотів
ЖК Хотів
Теремки
10 хв
від 1.3 млн грн
1 будинок збудовано
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Усі новобудови Хотова від забудовника зацікавлять тих, хто шукає недороге житло в передмісті, але при цьому не готовий жити далеко від столиці. Хотівські новобудови розташовані в безпосередній близькості від Києва: невелике село знаходиться на межі міста й пропонує доступне недороге житло економ-класу й нерухомість у категорії «комфорт».

Житлові комплекси Хотова в каталозі новобудов ЛУН.ua

Усі нові об’єкти, в яких наразі продаються квартири, представлені в базі новобудов ЛУН.ua. Це і вже побудовані житлові будинки, і нерухомість на етапі зведення, і ті комплекси, реалізація яких поки що лише в проекті, але скоро повинна стартувати.

Крім повного списку новобудов, відвідувачі ЛУН.ua зможуть знайти в каталозі й іншу інформацію. Перейшовши на сторінку вподобаного ЖК Хотова, можна отримати повні відомості про нього:

Хоча для тих, кого цікавить продаж квартир у Хотові, новобудови тут представлені не надто великою кількістю пропозицій, для швидкого пошуку потрібного варіанту варто скористатися фільтром. Він допоможе вибрати житло з урахуванням вартості квадратного метра, класу комфорту, запланованого терміну завершення будівництва й отримання ключів від квартири.

Ще один зручний інструмент – це карта новобудов. З її допомогою можна знайти розташування кожного ЖК Хотова, оцінити зручність локації, дізнатися, які об’єкти знаходяться по сусідству.

Уся розміщена інформація про ринок первинної нерухомості регулярно перевіряється й доповнюється новими відомостями, що дозволяє підтримувати високий рівень її актуальності.

Чому покупці вибирають житло в новобудовах Хотова

Для людей, яких зацікавив продаж нових квартир у Хотові від забудовника, це місце є привабливим для купівлі житла з кількох причин. Серед них можна назвати:

Запропонована тут нерухомість – переважно малоповерхова й орієнтована на покупців з середнім доходом. При цьому вона якісна – багато комплексів здають з закритою територією і власною інфраструктурою. Новобудов бізнес-класу й клубних будинків тут поки що немає, однак не варто виключати того, що вони з’являться пізніше.

Новобудови с. Хотів: ціни на квартири в передмісті й від чого вони залежать

Вартість новобудови біля Хотова чи в самому селі приваблює покупців. Розцінки навіть на найпопулярніші квартири-студії в новобудовах і однокімнатне житло тут помітно нижчі за столичні. Але, купуючи нерухомість і за вигідною ціною, завжди залишається бажання зекономити.

Способи вигідного придбання квартири в кращих новобудовах:

Ціна, за якою реалізують первинну нерухомість у Хотові, новобудови без посередників на різних стадіях готовності, залежить від етапу будівництва й використаної технології. Традиційно дорожче обійдуться квартири в монолітних і цегляних будинках, тоді як панельні новобудови в рейтингу стоять нижче й оцінюються трішки дешевше.

Відповідаючи на запитання, скільки коштує квартира в новобудові, треба розуміти, що вартість квадратного метра – величина непостійна. Інколи забудовники роблять знижки певним покупцям, не афішуючи цього в рекламі. У деяких випадках дізнатися про подібні пропозиції можна лише з відгуків на форумах.

Охочим купити квартиру в Хотові новобудова може запропонувати помешкання за різними цінами в залежності від умов купівлі. Так, якщо використовується іпотека чи розстрочка без першого внеску, розцінки будуть вищі, якщо ж кредит на житло не потрібен і покупець готовий відразу внести 100% суми, йому запропонують більш вигідну вартість.

Більше
Менше