Чабани
Забудовники
Скинути
результат: 4 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 4 ЖК

Новобудови Чабанів

Продаж квартир від забудовників в 4 житлових комплексах
ЖК Park Plaza
Чабани
ЖК Park Plaza
Теремки
10 хв
·
25 хв
від 621 тис. грн
1 будинок будується
parkplaza.kiev.ua
ЖК ATRIA CITY. TEREMKY
Чабани
ЖК ATRIA CITY. TEREMKY
Теремки
5 хв
·
15 хв
від 380 тис. грн
1 будинок будується, 8 в проекті
ATRIA
atria.ua
ЖК Покровський Двір
Чабани
ЖК Покровський Двір
Теремки
10 хв
·
20 хв
від 588 тис. грн
1 будинок будується, 1 збудовано
Покровський Двір
сторінка об'єкта
ЖК Chabany Grad
проект скасовано
Чабани
ЖК Chabany Grad
Теремки
5 хв
·
25 хв
Ціна не вказана
2 будинки відмінено
AVM Development Group
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Новобудови Києво-Святошинського району користуються високим попитом серед тих, хто бажає жити у передмісті, а не у столиці. Якщо ви мрієте, щоб у вас була власна квартира, Чабани - один з невеликих населених пунктів, який розташований досить близько до Києва, і купити недорого квартиру тут більш реально, ніж у столиці. Близькість Києва, налагоджене транспортне сполучення, гарна екологічна обстановка - все це фактори на користь того, щоб купити квартиру в новобудові в Чабанах від забудовника. Чому варто звернути увагу на житлові комплекси Чабанів, і чим гарний саме цей населений пункт?

Квартири в новобудовах Чабанів і особливості життя в них

Доїхати до ЖК Чабанів з Києва дуже просто. На власному авто можна рухатися по Одеській трасі чи скористатися дорогою через Новосілки (другий варіант є відмінною альтернативою при наявності заторів на великій магістралі). Від центру столиці до ЖК Чабанів - 19 км.

Якщо купити квартиру в Чабанах, новобудова стане чудовою домівкою і для тих, хто не має власного авто. Селище знаходиться в кількох хвилинах їзди від столичного масиву Теремки і однойменної станції метро. Звідси в Чабани ходить маршрутне таксі (кожні 15 хвилин). Можна сказати, що з транспортним сполученням у тих, хто зважився купити 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні чи дворівневі без посередників, дійсно не виникне ніяких проблем.

Новобудови в Чабанах відрізняються упорядкованою територією і наявністю паркувальних місць. Житлові комплекси Чабанів мають ще і дитячі майданчики. Селище вважається перспективним завдяки інфраструктурі, що постійно розвивається, тому і квартири тут користуються досить високим попитом. Тут є:

  1. дитяча поліклініка;
  2. пожежна частина;
  3. дитячий садок;
  4. загальноосвітня школа;
  5. магазини, ринок;
  6. аптеки.

Багато місцевих жителів возять своїх дітей у загальноосвітні заклади Києва чи Хотова.

Якщо ви вже точно збираєтеся купити квартиру в Київській області та зупинилися на новобудовах Чабанів, знайте, що вони виграють перед столичними комплексами ще й через рівень екологічної обстановки. У селищі красива природа - кілька озер, ліс, яблуневий сад, а значить, завжди чисте повітря. Житло в новобудовах Чабанів - чудовий варіант для сім’ї з дитиною. Крім того, що вартість новобудови біля Чабанів досить приваблива, тут немає переповненості мегаполісу: на 2011 рік у селищі нараховувалося менше 4000 осіб населення. Однак продаж нових квартир у Чабанах від забудовника користується попитом, отже, і число жителів поступово росте.

Переваги інвестицій в квартири в Чабанах

Продаж квартири в новобудовах Чабанів може принести непогані гроші, якщо придбати її в будинку, що зводиться, а продати у вже готовому. Багато покупців нерухомості таким чином інвестують гроші і добре заробляють на цьому.

З переваг подібних інвестицій можна виділити наступні моменти:

Відвідавши наш сайт, ви побачите повний каталог новобудов не тільки Чабанів, а і інших населених пунктів Київської області. Якщо ви вирішили купити квартиру в новобудові Чабанів, вивчити інформацію про житлові комплекси можна на нашому сервісі, що показує усі комплекси області ще й на карті. Також можна вам відвідати ще й офіційний сайт забудовника, де є фото будинків, ціни за квадратний метр у гривнях та ін. Перш ніж купити квартиру в новому будинку, ретельно прогляньте всі відгуки про новобудови с. Чабани, ціни на житло в яких вас влаштували. Їх можна найчастіше знайти на сайті обраної будівельної компанії чи на різного роду форумах. Максимум інформації, що надає і наша енциклопедія новобудов, дозволить купити нову квартиру в Чабанах від забудовника без зайвих проблем.

Більше
Менше