Чернівці та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 7 ЖК

Новобудови бізнес класу у Чернівцях та області

Продаж квартир від забудовників в 7 житлових комплексах
ЖК Comfort City
ЖК Comfort City
від 449 тис. грн
1 будинок будується
Місто Мрій
cityofdreams.ua
ЖК KromaxBud
Першотравневий
ЖК KromaxBud
від 739 тис. грн
1 будинок будується
KromaxBud
kromaxbud.com
ЖК Imperial Park Avenue
Шевченківський
ЖК Imperial Park Avenue
від 668 тис. грн
3 будинки будується
MS Імперіал
parkavenue.cv.ua
ЖК Водограй
Шевченківський
ЖК Водограй
від 2.02 млн грн
4 будинки будується, 17 збудовано
сторінка об'єкта
ЖК Буковинський
Нова черга
Першотравневий
ЖК Буковинський
від 654 тис. грн
1 будинок будується, 4 збудовано, 1 в проекті
сторінка об'єкта
ЖК Проспект
Шевченківський
ЖК Проспект
Продажі не почалися
1 будинок в проекті
ЧернівціБудІнвест
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Для тих, хто шукає новобудови бізнес-класу, Чернівці пропонують достатній вибір первинного житла подібної категорії комфорту. Кожна з пропозицій має свої особливості, відрізняється індивідуальністю і неповторним стилем. Розрізняються і ціни на новобудови, до того ж різниця може бути помітна.

Продаж нових квартир бізнес-класу в Чернівцях від забудовника

Будівництво квартир категорії бізнес в місті ведеться активними темпами, та й попит на житло подібного формату підвищується. Нові будинки бізнес-класу – це житло комфортне, сучасне і безпечне, що й обумовлює затребуваність серед покупців.

Окремо варто сказати про престижність цього житла, яке належить до найкращих пропозицій ринку, з роками не втратить в ціні, і буде мати високу ліквідність.

Нерухомість бізнес-класу в Чернівцях – це як невеликі квартири-студії і однокімнатні апартаменти, так і просторіші варіанти двокімнатного, трикімнатного і чотирикімнатного житла. Квартири в будинках цієї категорії мають збільшений метраж, високі стелі, функціональні планування. Реалізуються апартаменти не тільки з ремонтом, але й без нього.

Житлові комплекси бізнес-класу в місті – це стильні багатоповерхівки з яскравими фасадами, інноваційним наповненням і об'єкти малоповерхової забудови, які виглядають дуже затишно та можуть запропонувати спокійний і розмірений спосіб життя.

Житло бізнес-класу в каталозі новобудов ЛУН.ua

Купити квартиру бізнес-класу в Чернівцях від забудовника допоможе каталог ЛУН.ua. Тут зібрана вся інформація первинного ринку нерухомості, передбачений пошуковий функціонал, перегляд на карті міста зданих новобудов і комплексів, що зводяться.

За допомогою фільтра пошуку можна:

Крім переліку новобудов, на ЛУН.ua є окремі сторінки, що присвячені будівельним компаніям, а також інформація про акції від забудовників, які передбачають знижки на квартири, вигідні умови продажу в розстрочку та інші привілеї.

Кожен, кого цікавить ЖК бізнес-класу, Чернівці та пропозиції місцевих забудовників, зможе знайти на сторінках ЛУН.ua багато корисної і свіжої інформації.

Більше
Менше