Чернігів та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 2 ЖК

Новобудови бізнес класу у Чернігові та області

Продаж квартир від забудовників в 2 житлових комплексах
ЖК Paradise Life
Старт продажу
Деснянський
ЖК Paradise Life
від 831 тис. грн
1 будинок підготовка
S&S Construction
paradiselife.com.ua
ЖК Стрелецкая набережная
Деснянський
ЖК Стрелецкая набережная
від 587 тис. грн
1 будинок будується, 10 збудовано, 2 в проекті
Денар-Люкс
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Тих, хто вивчає сучасний ринок нерухомості України і новобудови бізнес-класу, Чернігів зацікавить своїм престижним первинним житлом, яке пропонується за дійсно вигідною ціною. При цьому якість нерухомості перебуває на гідному рівні і нічим не поступається аналогічним пропозиціям в столиці та інших мегаполісах країни.

ЖК бізнес-класу: Чернігів та особливості престижної нерухомості

З підвищенням рівня життя у людей стала виникати потреба в більш якісному та зручному житлі, яке не схоже на типове. Первинний ринок нерухомості швидко відреагував на появу попиту і запропонував покупцям житлові комплекси бізнес-класу. Це ще не елітна новобудова, але вже не масовий сегмент, що і приваблює покупців.

Нові будинки бізнес-класу мають такі характеристики:

Продаж нових квартир бізнес-класу в Чернігові від забудовника представлений ​​різними варіантами нерухомості. Це не тільки просторі трикімнатні і чотирикімнатні апартаменти, а й квартири-студії, однокімнатне і двокімнатне житло. Природно, що розміри приміщень вище середніх значень. Так, 1-кімнатна квартира або студія може мати площу до 70 кв.м., а максимальний розмір пропозицій необмежений. При будівництві квартир ремонтні роботи виконуються не завжди, однак можливий їх продаж і з якісним ремонтом.

Купити квартиру бізнес-класу в Чернігові від забудовника – значить забезпечити себе й сім'ю надійним і довговічним житлом, вартість якого з роками буде тільки підвищуватися, а престижність рости.

Нерухомість бізнес-класу в Чернігові в каталозі новобудов ЛУН.ua

Знайти житло бізнес-класу, що пропонується як в зданих новобудовах, так і в комплексах на стадії зведення, допоможе каталог ЛУН.ua. Тут розміщена інформація, яка здатна допомогти у виборі та купівлі нерухомості.

Крім переліку новобудов, на ЛУН.ua представлено опис кожного будинку, можна подивитися розташування об'єктів на карті. В окремому розділі можна дізнатися про будівельні компанії, що працюють в місті, ознайомитися з акціями від забудовників, які передбачають знижки на квартири і вигідні умови розстрочки.

Більше
Менше