Чернігів та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 6 ЖК

Недорогі квартири в новобудовах економ класу в Чернігові та області

Продаж квартир від забудовників в 6 житлових комплексах
ЖК Північний
Деснянський
ЖК Північний
від 404 тис. грн
1 будинок будується, 1 збудовано, 5 в проекті
Атлант
сторінка об'єкта
вул. Козацька, 15а
вул. Козацька, 15а
від 464 тис. грн
2 будинки будується
УкрСіверБуд
сторінка об'єкта
вул. Бориса Луговського, 10
вул. Бориса Луговського, 10
від 722 тис. грн
1 будинок збудовано
УкрСіверБуд
сторінка об'єкта
вул. Шевченка, 99а, 99б, 101а
Деснянський
вул. Шевченка, 99а, 99б, 101а
від 938 тис. грн
3 будинки збудовано
УкрСіверБуд
сторінка об'єкта
вул. 3-й мікрорайон, 8
Ніжин
вул. 3-й мікрорайон, 8
від 331 тис. грн
2 будинки будується, 2 збудовано
УкрСіверБуд
сторінка об'єкта
вул. Чехова, 31
Ніжин
вул. Чехова, 31
Продажі не почалися
1 будинок в проекті
Чернігівський ДМК
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Житлові комплекси Чернігова економ-класу традиційно високо затребувані серед покупців первинного ринку нерухомості. При цьому комфортність новобудови подібного рівня постійно підвищується, для її зведення використовуються більш сучасні технології, все частіше недороге житло економ-класу забезпечується власною інфраструктурою.

ЖК в Чернігові економ-класу: переваги житла

Новобудови Чернігова економ-класу від забудовника орієнтовані переважно на людей самотніх, а також на молоді сім'ї. Це підтверджується тим, що недорогі квартири в них пропонуються невеликого розміру – однокімнатні, двокімнатні та студії. А ось продаж квартир економ-класу від забудовника, який представлений ​​трикімнатними і чотирикімнатними варіантами – велика рідкість. У деяких нових будинках таке житло зовсім не пропонується.

Для тих, хто планує купити квартиру в Чернігові, недорогі новобудови економ-класу привабливі не тільки завдяки своїй демократичній вартості. Незважаючи на той факт, що це первинне житло вважається не найкомфортнішим і далеко не престижним, воно не позбавлене переваг. До їх числа можна віднести:

Купити квартиру недорого від забудовника завжди можна на ще більш привабливих умовах. Це можливо під час сезонних розпродажів. Різні акції від забудовника передбачають можливість отримання знижки на дешеві квартири, вигідні умови придбання в розстрочку.

Шукаємо квартири економ-класу від забудовника в каталозі новобудов ЛУН.ua

Знайти на одній сторінці всі недорогі здані новобудови й ті, що будуються, подивитися опис і фото кожного будинку, побачити його розташування на карті, отримати координати продавця – все це можливо на сторінках ЛУН.ua.

Зручний фільтр пошуку дозволить не тільки купити житло в Чернігові недорого, але й знайти будинки в певному районі міста, вибрати варіанти із закінченням будівництва квартир у цьому році або в наступному.

Також на окремих сторінках каталогу ЛУН.ua можна отримати відомості про забудовників міста, якими пропонується недорога нерухомість в новобудовах економ-класу, дізнатися про актуальні акції та спеціальні пропозиції.

Більше
Менше