Чернігів та область
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 8 ЖК

Новобудови комфорт класу у Чернігові та області

Продаж квартир від забудовників в 8 житлових комплексах
ЖК Олександрівський
Деснянський
ЖК Олександрівський
від 396 тис. грн
2 будинки будується
Основа-Буд-7
сторінка об'єкта
вул. Незалежності, 25
Нова черга
Новозаводський
вул. Незалежності, 25
від 376 тис. грн
4 будинки будується, 1 збудовано, 3 в проекті
Основа-Буд-7
сторінка об'єкта
ЖК Мрія Чернігів
Останні квартири
ЖК Мрія Чернігів
від 513 тис. грн
1 будинок збудовано
CBP
сторінка об'єкта
ЖК Європейський Двір
Новозаводський
ЖК Європейський Двір
від 495 тис. грн
1 будинок збудовано, 1 в проекті
Три-Пілля Проект
сторінка об'єкта
ЖК Університетська набережна
Деснянський
ЖК Університетська набережна
від 918 тис. грн
1 будинок збудовано
Денар-Люкс
сторінка об'єкта
ЖК Green House
Останні квартири
Деснянський
ЖК Green House
від 1.08 млн грн
1 будинок будується
S&S Construction
s-and-s.com.ua
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Новобудови Чернігова комфорт-класу пропонують сучасні нові квартири, які за якістю є кращими, ніж об’єкти категорії економ, а за ціною привабливішими для покупців, ніж елітна нерухомість. Таке первинне житло щороку стає популярнішим, кількість ЖК комфорт-класу в місті зростає. Активний розвиток цього сегменту ринку пояснюється декількома причинами.

Житло комфорт-класу в Чернігові: особливості і причини популярності

Ще декілька років тому будівництво квартир в Україні велось без розмежування на класи. Умовну класифікацію новобудови отримали від забудовників і ріелторів, однак на законодавчому рівні різниця між зданими новобудовами не закріплена. Крім того, не всі будівельні компанії дотримуються рекомендацій, тому бажаючим купити квартиру комфорт-класу в Чернігові від забудовника слід самостійно аналізувати кожний об’єкт.

На ринку житла є загальноприйняті норми, згідно з якими об’єкт належить до того чи іншого класу. Нерухомість в новому будинку категорії комфорт повинна відповідати таким критеріям:

Продаж квартир комфорт-класу в Чернігові від забудовника ведеться у різних районах, кожний з яких має розвинену інфраструктуру. В шаговій доступності повинні бути навчальні, медичні, розважальні заклади, магазини, зупинки громадського транспорту.

Новобудови комфорт-класу в Чернігові на ЛУН.ua

Вивчити всі пропозиції ринку, порівняти декілька житлових комплексів і вибрати квартиру для купівлі допоможе каталог новобудов ЛУН.ua. До бази регулярно додаються нові об’єкти, які з’являються на первинному ринку нерухомості Чернігова. Зручна система пошуку дозволяє відібрати лише ті житлові комплекси комфорт-класу, які відповідають побажанням.

Кожна новобудова додається до каталогу із детальним описом і фотографіями. У відвідувачів є можливість вивчити технічні характеристики, варіанти по площі і плануванню квартир, дізнатись вартість квадратних метрів, знайти будинок на карті міста. Крім того, користувачам доступне посилання на сайт будівельної компанії, де є інформація про знижки на нерухомість в новобудовах комфорт-класу, новини щодо проведення акції від забудовників і умови придбання житла в розстрочку чи в кредит.

Більше
Менше