Новозаводський р-н
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 2 ЖК

Новобудови Новозаводського району, Чернігів та області

Продаж квартир від забудовників в 2 житлових комплексах
вул. Незалежності, 25
Нова черга
Новозаводський
вул. Незалежності, 25
від 376 тис. грн
4 будинки будується, 1 збудовано, 3 в проекті
Основа-Буд-7
сторінка об'єкта
ЖК Європейський Двір
Новозаводський
ЖК Європейський Двір
від 495 тис. грн
1 будинок збудовано, 1 в проекті
Три-Пілля Проект
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Той, хто шукає бюджетне первинне житло, може купити квартиру в Новозаводському районі Чернігова: новобудови від забудовника тут пропонують в основному в економ-класі, тому ціни на нерухомість прийнятні.

Особливості проживання в Новозаводському окрузі

Один з двох адміністративних районів Чернігова розташований у західній частині міста, прилеглій до Десни. Він включає в себе такі історичні місцевості, як Західне, Болдині Гори, Червоний Хутір, Лісковиця, Шерстянка та ін. Варто відмітити, що житлові комплекси в Новозаводському районі представлені поки що в невеликій кількості.

Інфраструктура тут розвинена непогано, що є ваговим фактором для придбання квартири в новому будинку Новозаводського району. Тут є все необхідне для життя:

Деякі ЖК у Новозаводському районі Чернігова мають і внутрішню інфраструктуру (автомобільні стоянки, майданчики для дитячих ігор і занять спортом і т.п.).

Якщо хочете купити нерухомість у новобудовах Новозаводського району поруч з зеленою зоною, то знайте, що їх тут не дуже багато. Як варіант, ви можете обрати житловий будинок, розташований у відносній близькості від парку «Болдина Гора». Якщо подивитися всі новобудови м. Чернігів, Новозаводський район все-таки запропонує кілька будинків недалеко від місць для прогулянок і пікніків. Влаштувати відпочинок на свіжому повітрі можна на берегах річок Десна та Стрижень чи на кількох озерах, що також входять до цього району.

Що стосується транспортного сполучення, ті, хто обирає новобудови Новозаводського району від забудовника для постійного проживання, можуть користуватися не тільки особистим, а й громадським транспортом (тролейбусами, автобусами й маршрутками).

На території округу розташовані автовокзал, приміська автостанція № 2, залізничний вокзал, а також дві залізничні станції «Чернігів-Північний» і «Подусівка».

Як знайти найкращі нові квартири в Новозаводському районі

Первинна нерухомість у цьому окрузі представлена скромно: переглянути швидко всі будинки з бюджетними й елітними квартирами можна онлайн, використовуючи каталог новобудов ЛУН.ua. Етапи будівництва квартир, їхня вартість і планування, розміщення на карті, клас житла (новобудови бізнес-класу чи еліт, економ чи комфорт) - ця та інша інформація є на сторінці кожного комплексу.

Якщо вас зацікавив продаж квартир у Чернігові, новобудови Новозаводського району - гарний варіант для купівлі житлової нерухомості. Придбати її можна як на умовах 100% передоплати, так і в розстрочку. Хочете заощадити? Тоді скористайтеся акціями від забудовників чи персональною знижкою на купівлю квартири-студії, однокімнатних, 2-кімнатних, 3-кімнатних, 4-кімнатних чи дворівневих апартаментів. Первинний ринок нерухомості Чернігова пропонує купити житло з ремонтом і на початковому етапі будівництва: здана в експлуатацію квартира коштує дорожче.

Новобудови в Новозаводському районі Чернігова від забудовника можна порівняти за вартістю та іншими параметрами з комплексами в сусідньому Деснянському окрузі. За допомогою енциклопедії новобудов легко визначити, де є недорогі квартири в цьому місті.

Більше
Менше