Чубинське
Забудовники
Скинути
результат: 2 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 2 ЖК

Новобудови Чубинського

Продаж квартир від забудовників в 2 житлових комплексах
ЖК Новосельцево
будівництво заморожене
Чубинське
ЖК Новосельцево
Бориспільська
15 хв
·
35 хв
Продажі не почалися
10 будинків збудовано, 4 в проекті, 1 заморожено
сторінка об'єкта
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

У Київській області є безліч селищ та невеликих сіл, які до недавнього часу були малозаселеними. Житло в столиці коштує аж ніяк недешево, тому передмістя Києва починає користуватися все більшим попитом. Обласна нерухомість, новобудови в особливості, цікавить багатьох потенційних покупців житла - село Чубинське не є виключенням. На сьогоднішній день є велика кількість бажаючих купити квартиру в новобудові Чубинського. Особливо цікаві покупцям однокімнатні, двокімнатні, трьохкімнатні, чотирьохкімнатні та дворівневі квартири без посередників, які можуть запропонувати найбільш вигідні ціни на ринку.

Чому варто купити квартиру в новобудовах Чубинського у забудовника

Село відноситься до Бориспільського району і віддалено від центру Києва приблизно на 30 км. Звісно, за наявності заторів подолати цю відстань дуже швидко не вийде, але в інших випадках тим, хто обрав чубинські новобудови, потрапити в мегаполіс буде зовсім нескладно.

Виїхати з села можна на маршрутному таксі. Шлях до найближчої станції метро «Бориспільська» займе близько 15 хвилин. Щоб дістатися з міста додому до одного з ЖК Чубинського, можна сісти на маршрутку на станції метро «Харківська» чи «Лівобережна». Село має і залізничну станцію. Таке різноманіття транспорту пояснює, чому продаж нових квартир у Чубинському від забудовника популярний і серед тих, у кого немає власного авто.

Житлові комплекси Чубинського розташовані дуже зручно. Село невелике, так що в пішій доступності є все необхідне і якщо ви зацікавлені таким питанням, як продаж квартир у новобудовах, Чубинське може стати досить непоганим варіантом для придбання тут нерухомості. З об’єктів інфраструктури бажаючим купити нову квартиру в Чубинському від забудовника, безсумнівно, будуть корисними:

Квартири в новобудовах Чубинського від забудовника можуть зацікавити і сім’ї з дітьми, але потрібно врахувати, що школи в селі поки що немає. Дитину прийдеться возити на навчання у Щасливе, Бориспіль чи Київ. Хоча враховуючи вартість новобудови біля Чубинського, такі незручності себе виправдовують: ціни на квартири тут набагато вигідніші, ніж у столиці. Традиційно всі житлові комплекси Чубинського мають і власну інфраструктуру: магазинчики, дитячі майданчики, паркінги, зони для відпочинку та прогулянок.

Тим, кого зацікавив продаж квартир у Чубинському, новобудови можна подивитися на вулицях Виставкова, Яблунева, Артема, Вербицького, Виноградна. Житло в новобудовах Чубинського може стати затишною домівкою подалі від шуму та суєти мегаполісу.

Чубинське: квартири в новобудовах селища

Всі новобудови Чубинського від забудовника можна придбати з метою інвестування грошових коштів. Одним з популярних методів інвестування в будівництво житлових комплексів є купівля облігацій.

Механізм подібного інвестування заклечається в тому, що компанія-забудовник випускає цільові облігації. Люди, які бажають отримати у власність нерухомість у Чубинському, новобудови, які знаходяться ще на стадії будівництва, повинні купити ці цінні папери. Після настання терміну погашення облігацій людина отримує право поміняти їх на квартиру чи інший об’єкт інвестування.

Продаж квартири в новобудовах Чубинського через облігації виглядає так:

З 14 січня 2006 року інвестування у будівництво нерухомості в новобудовах через купівлю цільових облігацій стало абсолютно легальною схемою, тобто має під собою законодавчу основу. Цей фактор вселяє покупцям впевненість в тому, що їхні інвестиції (а саме вкладення коштів в таку операцію, як продаж квартир в нових будинках) виявляться успішними.

На нашому сайті створений повний каталог новобудов Чубинського. Вартість квартири, планування, розташування ЖК Чубинського на карті, актуальні ціни за квадратний метр у гривнях, фото будинків та іншу інформацію ви можете знайти, використовуючи наш сервіс. Тим, хто обрав недорогі новобудови с. Чубинське, ціни допоможе дізнатися не тільки наша енциклопедія новобудов, а і офіційний сайт забудовника. Якщо ж хочеться почитати реальні відгуки, краще за все відшукати місцевий чи тематичний форум, де обговорюють житлові комплекси Чубинського.

Більше
Менше
Каталог На карті Забудовники Вибране Акції