Шевченкове
Забудовники
Скинути
результат: 0 ЖК
Ціна
Ціна за квартиру (грн)
Ціна за м² (грн)
Скинути
результат: 0 ЖК

Новобудови Шевченкова

Продаж квартир від забудовників в 0 житлових комплексах
Підпишіться на розсилку
Дізнавайтесь першими про нові проекти і старти продажів

Немає можливості купити новобудову в столиці? Хтось прийме рішення і далі орендувати житло у Києві, а хтось придивиться до житлових комплексів, що пропонує передмістя. Продаж квартир у нових будинках Київської області стає все більш затребуваним, тому, наприклад, недорого купити квартиру в новобудові Шевченкового у забудовника - непоганий варіант для тих, кого не лякає віддаленість від столичної інфраструктури, і хто давно мріяв жити подалі від шуму мегаполісу. А якщо обрати купівлю новобудови у Шевченковому без посередників - це ще і чудова можливість заощадити. Адже вартість квартири у цьому випадку буде нижчою.

Нерухомість у Шевченковому - новобудови Броварського району

Відстань між центром Києва та селом Шевченкове складає 50 км. Досить багато, якщо немає власного авто. Але важливо відзначити, що транспортне сполучення між столицею та селом налагоджене добре. До ЖК Шевченкового з Києва можна доїхати на маршрутці № 710 (Київ-Рудня). Можна скористатися і електропоїздом (вставати на станції «Бобрик»).

Всі новобудови Шевченкового від забудовника зацікавлять більшою мірою тих, хто працює у Броварах чи інших прилеглих населених пунктах, так як до них ближче, ніж до Києва. Не дивлячись на те, що село не дуже велике (на 2001 рік населення складало 3392 особи), практично всі житлові комплекси Шевченкового можуть похвалитися досить розвиненою інфраструктурою.

Шевченківські новобудови знаходяться у пішій доступності від:

Ті, хто мріє жити в екологічно чистому місці, напевно, захочуть купити квартиру в Шевченковому, новобудови села розташовані в живописних місцях з чистим повітрям. Промислових підприємств тут немає. Квартира в новому будинку стане гарним пристанищем для сім’ї з дітьми: в селі є місця для прогулянок на свіжому повітрі. Парк, ліс, озеро - організувати пікнік на природі не проблема. До того ж кожен ЖК Шевченкового оснащений сучасними майданчиками для ігор дітей. Для молодих сімей важливим фактором є і доступна вартість новобудови біля Шевченкового: ціни на сільську нерухомість вигідніші, ніж на столичну.

Якщо зацікавив продаж квартир у Шевченковому, новобудови можна подивитися на вулиці Гвардійська. Цілком ймовірно, що найближчим часом тут ще будуть з’являтися житлові комплекси, а купити нову квартиру в Шевченковому від забудовника завжди краще, чим купувати вторинне житло.

Квартири в нових будинках купують через Фонд фінансування будівництва

Нерухомість, новобудови особливо, сьогодні можна придбати різними способами, одним з яких є участь у Фонді фінансування будівництва. Можна навіть сказати, що це найбільш поширена схема придбання житла на первинному ринку нерухомості, причому весь механізм, до якого відноситься продаж квартир в нових будинках, регулюється Законом.

Покупець новобудови в Шевченковому у забудовника передає ФФБ в управління грошові кошти на зведення житлових комплексів. Фонд акумулює залучені гроші і укладає договір з будівельною компанією, якою проводиться продаж нових квартир у Шевченковому від забудовника.

Основною перевагою фінансування будівництва новобудов за допомогою ФФБ перед іншими формами інвестування є законодавче закріплення інституту управителя Фонду, незалежного від забудовника. Він управляє грошима, контролює виконання зобов’язань забудовником і цільове використання коштів.

Фактично продаж квартири в новобудовах Шевченкового відбувається, коли будинок здається в експлуатацію і здійснюється обмін сертифікатів ФФБ на нерухомість у новому будинку. Якщо ви хочете купити житло в новобудовах Шевченкового, експерти рекомендують звернути увагу на важливий момент - всі розрахунки потрібно проводити у безготівковій формі та обов’язково вказувати розмір інвестиційної суми при укладанні договору дольової участі у будівництві будинку.

Прийнявши рішення купити квартиру, попередньо вивчіть інформацію про житлові комплекси Шевченкового на нашому сайті. Каталог новобудов був створений для тих, хто шукає житло на первинному ринку нерухомості - нові 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні, 4-кімнатні чи дворівневі квартири - з метою подальшої купівлі. Енциклопедія новобудов містить багато корисних даних (ціни на квартири та їхнє планування, адреси і фото комплексів, розташування на карті області, ціни за квадратний метр у гривнях, ім’я забудовника та ін.). У нас також є зручна функція прямого переходу на офіційний сайт компанії-забудовника. Радимо відвідати і форум тих, хто вже придбав житло у обраному вами комплексі, і почитати відгуки про новобудови с. Шевченкове, ціни на квартири в яких вас влаштовують.

Більше
Менше